Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosił bym o komentarz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

ciach1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosił bym o komentarz
Witam mam prawie 20 lat:) 170 i ważę koło 83kilogramów(wiem duzo za dużo ale winą jest raczej moja słaba przemiana materii)a więc postanowiłem zakupić ławeczkę do ćwiczeń ( no plus gryfy i hantle i obciążenie myślę że kolo 800 zł zmieszczę się? jak uważacie??). postanowiłem też że kupie sobie suplement diety/ reduktor i właśnie myślę co było by dobre? koledzy proponują mi Animal cuts , tylko to bd moja pierwsza odżywka czy suplement diety więc nie wiem czy nie jest to za mocne, z tego co czytałem jest to naprawdę dobry środek i pomaga przy ćwiczeniach(dodam że dwa razy w tygodniu mam trening piłkarski po 2godziny i myślę że tam wiele wypocę) no ale chciałem zapytać o jakieś inne propozycje co kupić?? w przedziale do 150zł??

Słyszałem jeszcze o tym ALRI VENOM HYPERDRIVE 3.0+ 90kaps MOCNA WERSJA USA że też jest to dobry reduktor....oraz o jeszcze innym preparacie a mianowicie o BSN NO-XPLODE 1025g.!!! EXTREME POWER!!! , przy czym z tego co czytałem ten ostatni jest już dla osób zaawansowanych a jak mówie ja dopiero chce zacznać.. co możecie mi doradzić?
Chce schudnąć dosyć mocno:) więc prosze o pomoc i komentarze?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
Na początek nie są Ci potrzebne żadne spalacze, najpierw zobacz jak twój organizm reaguje na trening i dietę :(
  • 0

ciach1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
ale właśnie o to chodzi że mimo diety nie ma dużych rezultatów:) staram sie jeść owoce i warzywa jak najmniej słodyczy i po 17 nie jem nic:) pije dużo wody około 2 litrów dziennie i naprawde dużo to nie daje... wiem że mam słabą przemiane materi:)więc dlatego chce spróbować czegoś?pomóżcie coś wybrać:( i jak uważacie kupie laweczkę w tej cenie? z sprzeętem?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
Dieta oparta na samych warzywach i owocach nie jest dobra.Twoja dieta powinna zawierać twaróg, chude mięso np. piersi kurczaka oraz ryby(pomagają w utracie tłuszczu), zero węglowodanów prostych chyba że po treningu i musisz mieć w diecie węglowodany złożone (kasza, ryż brązowy, ciemne pieczywo, płatki owsiane) bez tego nie startuj do odchudzania :(
Nie wiem czy ze wszystkim się zmieścisz, ale proponuje spojrzeć na sprzęt Keltona :D
  • 0

ciach1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
czyli hmm jeśli bd ćwiczył na ławeczce biegał na treningach i brał jakiś reduktor to nie bd zrzucał kilogramów?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz

czyli hmm jeśli bd ćwiczył na ławeczce biegał na treningach i brał jakiś reduktor to nie bd zrzucał kilogramów?


Na samej ławeczce chcesz tylko ćwiczyć? :D Musisz zacząć od treningu ogólnorozwojowego a później np. trening split (dzielony) w twoim wypadku było by to najlepsze rozwiązanie które rozwijało by w miarę mięśnie, do spalania tłuszczu bardziej pomocny jest trening cardio :D Reduktor odstaw na bok.
Źle mnie zrozumiałeś, ja nie powiedziałem że nie będziesz zrzucał kg tylko mówie że musisz mieć niestety dietę :(
  • 0

ciach1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
rozumiem:) no ale na ławeczce też mysle że wykona sie wiele ćwiczeń:( plus to że biegam mysle że owocowało by w spalanie tłuszczu:) dlatego zastanawiam sie nad reduktorem:) bo chciał bym widzieć efekty i wtedy by lepiej sie pracowało:) diede oczywiście ułożę napewno:) ale chciałem jednak ten reduktor zastopsować:)tylko dlatego pytam jaki na począteku? po ktyóym widać efekty?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
Na samej diecie i treningu schudniesz :( Reduktor kup jak już będziesz miał mało tkanki bo wtedy ją trudniej zredukować.
Co do spalaczy, czy masz problemy z ciśnieniem/sercem? Bo to jest ważne ponieważ te specyfiki podnoszą ciśnienie i temperaturę ciała :D
  • 0

ciach1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
ale słuchaj:) mi trudno na samym ćwiczeni schudnąć( a na pzykład moi znajomi tylko grają w pilke ze mną a potrafią schudnąć dwa razy tyle co ja bez diety, wiem że to wina mojej przemiany materi ) dlatego włąśnie chce reduktor kupić i myślałem o Tym Animalu bo chłopaki go zachwalali że naprawdę dużo pomaga przy aktywności fizycznej:)wiem że nie można mieć nic z sercem ani ćisnieniem:) i nie mam:) dlatego pytam co można kupić w przedziale do 150 zł a bd widać przy stosowaniu tego rezultaty??
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
Spróbuj Peak HELLBURNER nowy produkt ze stajni TRECa i ładnie się zapowiada :(

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


ciach1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
a brałeś to już? czy może coś z olimpu albo z animala? jak radzisz?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
Tak jak napisałem ja bym spróbował Peak HELLBURNER.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


ciach1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosił bym o komentarz
a brałeś to? czy tylko ze słuchu oceniasz?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024