Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze spaleniem zbednych kilogramow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Merson
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem ze spaleniem zbednych kilogramow
To moj pierwszy post na forum, wiec serdecznie witam wszytskich.
Przez dluzszy czas zastanawialemsie, w ktorym dziale umiescic ten temat, po czym doszedlem to w niosku ze tu bedzie najlepiej, iz o suplementy chodzi glowing.

Tak jak tytul wskazuje, mam dosc flusyrujacy problem ze spaleniem nadmiaru tluszczu, ale zanim przejde do samego pytania, nakresle wam najdokladniej jak potrafie cala sytuacje.

Ponad 2 lata temu zucilem palenie( palilem 10 lat). Ze wzgledu na siedzacy tryb pracy, i brak palenia, zorientowalem sie w pewnym momencie ze moja waga siega 107 kg. Postanowilem ostro wziasc sie za siebie i spalic ile moge. Moim pierwszym celem byla waga 95kg, ktora po 6 mesiacach pracy, diety+ suplementow osiagnolem. Pozniej nabawilem sie alergii skury ( Nowy srodek uzyty do oczyszczania wody na basenie, na ktory chodzilem) i przez 4 miesiace walczylem nieustannie z tym cholerstwem. Za kazdym razem jak wracalem do cwiczen alergia wracala( co spowodowalo 4 miechy przerwy). Udalo mi sie wykeczyc, basen zamienilem na cross trainer, ustalilem nowy cel 90 kg i usilnie do niego daze. Jednak po ponad 2 miesiacach, moj waga jak jak kamien zatrzymala sie na 95,5 kg I ani grama nizej.
Moj trening wyglada nastepujaco:
7 dni cwiczen 2 dni przerwy,
W tych 7 dniach, na przemian 4 dni z ciezarami 1 godz +, 3 dni areobow okolo 40 minut.

Suplementy:
DymAtize HMB 1000mg- kapsulka 3 razy dziennie,
Met- rx l- karnityna 1500- 2 luzko stolowe 30 min przed treningiem.
Aminokwasy 1500- wedlug zalecn na pudelku 2 tabletki Po posilkach + 3 Po treningu w sumie 9 dziennie,
Proteiny sojowe( takie zostaly mi polecone ze wzgledu na mala kalorycznosc) szejk Po treningu I jeden w ciagu dnia miedzy posilkami.

Dieta niskokaloryczna : w przewazaniu tunczyk, ryz, grillowane piersi z kury, platki z mlekiem, duzo warzyw I owoce glowing jablka. 2 litre woody dziennie, 3 zielone cherbaty. W sumie 5 posilkow dzennie.

Problemem jest moj zmianowy system pracy ( pracuje tez w nocy), co sprawia ze nie do konca jestem w stanie utrzymac identyczne godziny posilkow caly czas, ale staram sie jak moge.

Jezeli mozecie, pomozcie mi ulozyc cykl, ktory pozwoli mi splice te pare kilo, z jak najmniejsza utrata miesnia. Biorafz pod uwage nocne zmiany takes.

Z gory dziekuje.
  • 0

Merson
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze spaleniem zbednych kilogramow
Sorry za pozmieniane litery w niektorych wyrazach... Ale post pisany na telefonie bez polskiego jezyka i takie sa czasem efekty.
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze spaleniem zbednych kilogramow
jaki ryz spożywasz jak bialy zmień na brązowy,jaki chleb najlepszy razowy,czy skrupulatnie trzymasz się zdala od slodkiego,popatrz na diety dotyczące grupy krwi nie dla karzdego tuńczyk jest wskazany.Tak naprawde jest milion powodow nie spadającej wagi.
  • 0
Dołączona grafika

Merson
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze spaleniem zbednych kilogramow
Pieczywo jem ciemne wylacznie, staram sie trzymac z dala od slodyczy, ryz jem przewaznie bialy ale zmienie. Tunczyka jadlem od poczatku, nie przeszkadzal w straceniu pierwszych 10 kg.
Moze powinienem dolozyc jakis godny polecenia spalacz tluszczu... Moze to cos ruszy. Nie spodziewam sie jakichs fenomenalnych efektow w przeciagu tygodnia ale 1kg do 1,5kg tygodniowo tak jak wczesniej, mysle ze to nie za szybko. W czasie przerwy w cwiczeniach przytylem 2 kg, ktore udalo mi sie zrzucic, ale wiecej ani rusz.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze spaleniem zbednych kilogramow
spalacz możesz, ale jakiś delikatniejszy na początek
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Merson
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze spaleniem zbednych kilogramow
Jesli tak to , ktory byscie proponowali?? ( nie chce czegos co wypnie mnie z wrotek odrazu, jezeli bym wymagal takich efektow to inwestowal bym w fere :) )

Zastanawialem sie nad takimi:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

lub
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I czy stosowacv je dokladnie tak jak jest to napisane na opakowaniu, czy moze lepiej troszke inaczej??

Z gory dzieki za pomoc.
  • 0

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze spaleniem zbednych kilogramow
Witam ja tez pracuje w systemie 3- zmianowym tylko ja procuje fizycznie i nie da się trzymać stałych godzin diety nie przejmuj się zacznij biegać i ćwiczyć aeroby pływać na basenie i używać sauny co już robisz postaraj się stosować treningi interwałowe albo zmień całkowicie trening z ciężarami na trening na utratę masy
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024