Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żona straciła ochotę na seks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Rok temu

Żona straciła ochotę na seks
Żona jest po cesarce, na początku nie chciała się ze mną kochać ze względu na świeżą bliznę, ok zrozumiałem. Później ze względu na wygląd bo brzydko wygląda z blizną, powiedziałem że taka mi się podoba i mi to nie przeszkadza. Teraz uprawiamy sex raz w miesiącu. Na początku znajomości prawie na każdej randce. Ok, sex oralny też jest może dwa razy w miesiącu, ale to ona pieści mnie, nie pozwala mi się zbliżyć. Faktycznie że względu na dziecko sam czasem tracę ochotę, jestem zmęczony, a żona siedzi z nim ciągle.
Z tym że ostatnio nasza miłość jest bardziej platoniczna. Życie stało się monotonne praca, dom, dziecko, spanie i tak w kółko.
Kupiłem książkę z pozycjami żeby poprawić atmosferę w łóżku. I strzeliłem sobie w kolano. W książce są sexowne dziewczyny a żona ma bliznę na brzuchu i nadwagę. Nic nie powiedziała ale raczej jej się to nie spodobało.
Najlepsze ze ostatnio tracę ochotę nawet na masturbacje.
Nie wiem co robić, jesteśmy po 30 a zachowujemy się jak stare małżeństwo

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Rok temu

Re: Żona straciła ochotę na seks

Słyszałem kiedyś w TV wypowiedź jakiegoś lekarza chyba o specjalności ginekolog, że jeśli kobieta pierwsze dziecko urodzi przez cesarskie cięcie, to później może mieć podświadomy lęk przed ponownym zajściem w ciążę, a co za tym idzie lęk przed seksem.

Poza tym jest takie powiedzenie:

 

"Gdy twe dziewczę ma ochotę tylko w święta i w sobotę trzeba sprawdzić kto jej krocze obsługuje w dni robocze."

 

A tak całkiem serio, to poszukaj w internecie dobrego seksuologa i wybierz się tam razem z żoną - zanim jednak to zrobisz spróbuj najpierw trochę odciążyć ją w obowiązkach związanych z opieką nad dzieckiem (albo Ty sam albo poprzez inne osoby) i zobacz czy coś się zmieni.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Rok temu

Re: Żona straciła ochotę na seks

ona jest po tej cesarce ? Wiesz co... usiadz i z nią porozmawiaj. Ja tutaj widze tylko " ja ja ja" a ona gdzie w tym jest? zapytaj ja czego potrzebuje. Czy możesz jej jakoś pomóc... co mozesz zrobic zeby poczuła się lepiej. Czuje sie brzydka gruba i ma zapewne jakies obrzydzenie do siebie. Moze depresja po porodowa. Pokaz jej jak wiele dla Ciebie znaczy. Moze jakis fryzjer kosmetyczka... moze czasu dla siebie potrzebuje. Nie pogadasz szczerze nie bedziesz wiedzial. Ona musi sie jeszcze sobie podobac. A ty ja caly czas zapewniaj. Ile czasu minelo od porodu? Może warto byłoby wpróbować jakieś afrodyzjaki? Polecanym jest na przykład sex elixir


  • 1

stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Rok temu

Re: Żona straciła ochotę na seks

Po cesarce jest 9 miesięcy. Fakt, strzał w kolano. Wydaje mi się, że masz rację, rozmawialiśmy ale pogadamy jeszcze. Z fryzjerem , kosmetyczką też "zaryzykuje" jakiś voucher.A ten sex elixir to nie placebo?


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Rok temu

Re: Żona straciła ochotę na seks

A czy Ty @stroke od czasu jak Twoja żona zaszła w ciążę i teraz 9 miesięcy od czasu jak urodziła dziecko, czyli w sumie przez ostatnie 18 miesięcy nie zapuściłeś się ?

Bo jeśli samemu się zapuściłeś, a wcześniej byłeś dbającym o siebie i swoją sylwetkę mężczyzną, to już wiadomo dlaczego żona ma znacznie mniejsze libido.

 

Jak Twoja żona karmi dziecko, które się urodziło, to nie ryzykowałbym podawania jej żadnych "sex eliksirów".

Chyba, że zaleci je lekarz medycyny, np. seksuolog do którego pójdziesz razem z żoną, w przeciwnym razie mogło by to zaszkodzić żonie albo co gorsza dziecku.


Użytkownik RychuP edytował ten post Rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Rok temu

Re: Żona straciła ochotę na seks

mozesz zaczac od masazu sa takie fajne masaze tajskie i inne cuda fajna sprawa. Nie wiem co ona tam lubi. Powoedz jej ze zalezy Ci na tym aby poczyla sie lepiej. I co do drugiej części pytania, nie to nie jest placebo. Było wiele badan naukowych na ten temat. Poza tym my wiele razy próbowaliśmy i przekonałam się na własnej skórze ze podnosi ochotę na seks.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024