Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie dobre perfumy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie dobre perfumy
Czy dobre perfumy musza być drogie?
 
Jakie zapachy polecicie? Ciekawi mnie, co podoba sie płci przeciwnej.

  • 0

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy

Absolutnie nie musi być drogi. Mogę Wam dziewczyny polecić perfumy Love & Desire . Sa to perfumy z feromonami. Może sama buteleczka nie jest jakaś za specjalna z wyglądu ale rzeczywiscie podobają się mężczyznom ( kobietom w sumie również). Jak do tej pory nie zebrałam tylu komplementów w pracy jak właśnie za te feromony.Zapach bardzo mocny, trzymają się na ciele cały dzień. Na ubraniach czuć je również na drugi. Zapach lekki, kwiatowy. Taki na lato.


  • 1

raber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy

Sama zastanawiałam się kiedyś nad perfumami z feromonami ale nigdy nie miałam okazji przetestować. Tak się zastanawiałam czy rzeczywiście mogą działać,czy nie jest to aby jedynie efekt placebo... Czy używasz ich jedynie na wieczór czy zdarza Ci się używać ich codziennie? Oraz gdzie je znajdę? Kupujesz w sieci czy może mogę wybrać sie do jakiejś stacjonarnej drogerii ( typu rossman czy hebe). ?


  • 0

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy

Codziennie przed pójściem do pracy bo tam mi się przydają najbardziej. Męża już mam tak więc nie muszę podrywać innych smile Kiedy jednak mam na sobie Love Desire relacje z klientami w pracy są o wiele korzystniejsze. Każdy jest względem Ciebie lepiej nastawiony. Zarówno współpracownicy jak i klienci. Możesz sobie zresztą poczytać w różnych poradnikach o biznesie, że feromony są całkiem polecane w tym zakresie.


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy

Woda toaletowa wcale nie musi być kosmicznie droga i kosztować kilkuset zł za 100 ml.

Najważniejsze, to żeby nie wybierać najpopularniejszych zapachów wód toaletowych czy wód perfumowanych i nie pachnieć tak jak wszyscy.

Należy wybrać taki zapach, który po pierwsze będzie się podobał nam, a po drugie, który będzie się podobał również przedstawicielkom płci przeciwnej.

To chyba tyle.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy
 
Moze i ja sobie zamówię ;)  W sumie tak się nad tym nie zastanawiałem ale i tak zamierzałem sobie kupić jakieś feromony w ostatnim czasie

Użytkownik Hen198 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy
Tak tak. Własnie o tym zapachu pisałam. Znajdź tylko większą buteleczkę.Jest tam na stronie. Kupowanie 15 ml zupełnie się nie opłąca bo 50 ml masz w cenie niewiele wyższej. Powiem Ci,że sama traktuję to nie jako konkretnie feromony ale zapach, który mi się autentycznie podoba bo mega długo się to trzyma. Czasami o wiele dłużej niż te droższe pefrumy bardziej znanych marek.
Wiele koleżanek mnie się pytało co to za zapach ale ja się nie przyznawałam. NIe będę przecież mówiła,że psikam sie feromonami .Za to na forum mogę o tym napisać.

  • 1

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy

Nigdy o tych feromonach nie słyszałam, muszę się z nimi chyba zapoznać Zapach wydaje się dosyć ciekawy, cena też nie jest zabójcza - być może znajdę zapach idealny dla mnie. Z ciekawości - przyciągają facetów hihi?


  • 0

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie dobre perfumy
Oj przyciągają i to jak smile Love & Desire mają ładny zapach, baredzo kobiecy, delikatny oraz kwiatowy tak wiec wielu osobom na pewno się spodoba ale jeśli masz już swoje ulubione perfumy możesz sprawić sobie jakąs skoncentrowaną esencję.
 
Są to już stężone feromony. Nakładasz kropelkę na szyję albo na nadgarstki oraz możesz przykryć swoim ulubionym zapachem. Może i są drogie ale zawierają w sobie substancje, które naturalnie odpowiadają za przyciąganie.

  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024