Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl na T3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Jojczan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy cykl na T3

Siemanko, za kilka dni będę zaczynał cykl na T3 i mam kilka pytań.

Jeśli zacznę od dawki 12,5mg to trzymać się jej przez około 4 dni i zwiększyć do 25mg i tak do czasu aż dojdę do tej dawki którą będę chciał osiągnąć ? 

Myślicie że dawka 75mg będzie dobra żeby nie spalić mięsa ?

Po jakim czasie zauważalne są efekty ?

I ostatnie pytanie

Jeśli będę jechał na T3 to jak czasami wyjdę na jakąś popijawe to nie będzie problemu jak trochę wypije ? nie przekręcę się od tego ? 

I co polecacie na regenerację tarczycy po skończonym cyklu ? 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na T3

Napisz coś więcej o sobie jaki wiek,  staż, jakie wymiary (wzrost, waga, pas, biceps), z grubsza jak wygląda dieta i trening. Najważniejsze z czym chcesz to brać i czego się spodziewasz?


  • 0

Jojczan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na T3

Napisz coś więcej o sobie jaki wiek,  staż, jakie wymiary (wzrost, waga, pas, biceps), z grubsza jak wygląda dieta i trening. Najważniejsze z czym chcesz to brać i czego się spodziewasz?

A więc tak, wiek 18 lat, staż na siłowni 2lata

Wymiary:

Wzorst:179cm

Waga:72kg

Biceps:36cm

Pas:Nie mam pojęcia

Trening push/pull rozpisany przez fabrykę siły

Dieta też rozpisana przez ziomka który ogarnia temat, a w skrócie to zbilansowana

Planuję brać samą T3'kę, a spodziewam się spalenia zbędnego fatu, kiedyś byłem za bardzo ulany (92kg)  i odchudzałem się "na własną rękę" i niestety zostało sporo zbędnego fatu (około 20%)

I właśnie stąd pojawiły się moje pytania, a w sumie najważniejsze jest to czy nie się nie stanie jak sobie dziabnę podczas cyklu, czy mam odstawić alko na bok i nawet nie tykać :D 

Z góry dzięki za odpowiedz 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na T3

T3 nie wchodzi w interakcje z alko.

T3 solo kiepski pomysł, tymbardziej jak masz problem z normalną redukcją, napisze wprost spierdolisz to, albo nic nie pójdzie albo polecą mięśnie, po za tym 75mcg to spora dawka na 50mcg już dobrze idzie. Jeszcze jedno nie ładuj się w novothyral bo tam jest niepotrzebne t4 które przy t3 będzie konwertowało do rt3 a poczytaj sobie jak to działa.


  • 0

Jojczan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na T3

To co byś polecał dorzucić do tego ? 

Czytałem opinie to niektórzy lecą na samym T3 i są zadowoleni z efektów więc już sam nie wiem co o tym myśleć ;/ 

A jak się odniesiesz do tego filmu ?


Użytkownik Jojczan edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na T3

Tak w dużym uproszczeniu t3 przyspiesza metabolizm, sam w sobie tłuszczu nie pali, więc mięśnie tak samo mogą lecieć tymbardziej jak nie masz odpowiedniej diety, a sądząc po tym co napisałeś masz z nią problemy.

Ogólnie pod t3 daje się jakiś anabolik jako antykatabolik bo to hormon kataboliczny tu szeroka gama do wyboru np testosteron, winstrol, meta... każdy ma swoje zalety jak i wady.

 

Filmu nie chce mi się oglądać, nie mam czasu by poświęcić 13 minut.


Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Jojczan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na T3

Tak w dużym uproszczeniu t3 przyspiesza metabolizm, sam w sobie tłuszczu nie pali, więc mięśnie tak samo mogą lecieć tymbardziej jak nie masz odpowiedniej diety, a sądząc po tym co napisałeś masz z nią problemy.

Ogólnie pod t3 daje się jakiś anabolik jako antykatabolik bo to hormon kataboliczny tu szeroka gama do wyboru np testosteron, winstrol, meta... każdy ma swoje zalety jak i wady.

 

Filmu nie chce mi się oglądać, nie mam czasu by poświęcić 13 minut.

Znaczy się z dietą teraz nie mam problemu, znowu wszedłem na redukcję i mam normalną dietę którą trzymam, ogólnie to już zamówiłem te T3, wezmę i zobaczę jak to będzie ale dzięki za pomoc ;p 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024