Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mass Extreme polecam

odżywki suplementy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

LqBrowar

LqBrowar
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mass Extreme polecam

Mass Extreme to numer jeden wśród nowoczesnych preparatów pozwalających szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Produkt wykorzystuje opatentowaną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator o udowodnionym działaniu. Wszystkie składniki zostały dobrane tak, by razem stworzyć formułę, która błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu, umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń i stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni. Na rynku nie znajdziesz drugiego tak kompleksowo działającego środka.

Załączone pliki


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Extreme polecam

Czyżby kolejny cudowny booster testosteronu bez podanego na stronie składu :D?


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Extreme polecam

Raczej na wzrost masy mięśniowej hehe ja tam na wzrost masy mam Jumbo i nadwyżkę kcal :)


  • 1

nieszko
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Extreme polecam

Witam, odkopuję troszkę temat ale ciekawi mnie ostatnio kwestia suplementacji na masę. Od kilku tygodni szukam wskazówek na forum oraz w internecie na temat odpowiedniego startu z dietami i treningami na masę. Chciałbym też dołożyć do tego jakiś odpowiedni suplement. Od czego zaczynaliście? Wspomnę też że mam dopiero 16 i chciałbym dostosować coś odpowiedniego dla swojego wieku. Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znalazłem trochę informacji o tym Mass Extreme oraz sposobach na ułożenie diety i treningu na masę. Czy uważacie, że warto zastosować ten suplement? Czy to faktycznie jest takie skuteczne jak piszą? A co z treningami? Myślicie, że podany na stronie plan treningowy byłby ok? 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Extreme polecam

Jedynie co to polecam kreatyne, przy odpowiednim treningu i diecie daje widoczne przyrosty siły i masy, reszta supli to kit.

Co do wyboru jak dla mnie vitalmax, ostrovit czy activelab dają radę. Tanie a działają tak samo dobrze jak inne kreatyny, bo i w pudełku to samo co w innych kreatynach droższych marek ;)

 

Treningi pierwszy i drugi wygląda w porządku, trzeci już taki średni.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Extreme polecam

Jedynie co to polecam kreatyne, przy odpowiednim treningu i diecie daje widoczne przyrosty siły i masy, reszta supli to kit.

Co do wyboru jak dla mnie vitalmax, ostrovit czy activelab dają radę. Tanie a działają tak samo dobrze jak inne kreatyny, bo i w pudełku to samo co w innych kreatynach droższych marek ;)

 

Treningi pierwszy i drugi wygląda w porządku, trzeci już taki średni.

Serio uważasz, że z supli tylko kreatyna działa ?

 

Co z Cytruliną, AAKG/Argininą, Kofeiną, Beta-alaniną, NO-boosterami, stackami kreatynowymi, przedtreningówkami, kwasem alfa-liponowym (ALA) / kwasem R-alfa-liponowym (R-ALA), tauryną ?

Że już nie wspomnę o termogenikach (tych legalnych) jak i tych z pogranicza supli i farmakologii, stosowanymi na tzw. ostatni szlif (efedryna, johimbina) ?

Oczywiście jak ktoś stosuje kreatynę, cytrulinę, AAKG, beta-alaninę i np. taurynę, to nie musi, a nawet nie powinien stosować już NO-boosterów, stacków kreatynowych, czy przedtreningówek, bo po prostu dublowałby składniki aktywne, czyli mówiąc wprost - przedawkowywałby je.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Extreme polecam

Jeśli chodzi o budowę masy mięśniowej to tak uważam.

Z resztą supli to wiesz co z tego, że pompery czy przedtreningówki, albo BA działa skoro nie przekłada się to na budowę mięśnia.


  • 1

Todetech
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Extreme polecam

ja tam się boję tych wszelkich wymysłów, wydaje mi się, że bez tego da się poradzić.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odżywki, suplementy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024