Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duży spadek siły w jednej ręce

brak siły ramie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Resident-777
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:110
  • Przysiad [kg]:60
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Martwy ciąg [kg]:100
  • Waga [kg]:106

Napisano Ponad rok temu

Duży spadek siły w jednej ręce

Witam .

Zaobserwowałem duży spadek siły w prawej ręce , kiedy robie np. młotki prawa ledwo podnosi 5 kg , lewą spokojnie robie 10 kg . Przy barkach to samo .

Złożyło się to równo z odstawieniem Deki ( pierwszy cykl teść / deka ) 

Czy ktoś też tak miał i to przez ostawienie czy jednak tylko przypadek i muszę szukać przyczyny .

Mam problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa ( drętwienie rąk itd. ) więc nie wiem czy tu nie szukać .

Na cykl wszedłem dość  szybko ( po kilku mięsiącach ćwiczeń ) może dlatego ten szybki spadek .

Mam wrażenie że jest słabsza niż przed wejściem na cykl .

 

Pozdrawiam


  • 0

lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży spadek siły w jednej ręce

deczka maskowała problemy neurologiczne, standard wiec ze czules sie lepiej po wejsciu na nia, ale zaraz po odstawieniu problem wrocil stad nawet wrazenie poglebienia problemu,

 

 

jesli chcesz sie bawic w dokladna diagnostyke moze zrob sobie EMG obu rak i wynik pokaze co sie dzieje z nerwami,

 

ale przy problemach z kregoslupem to raczej niewiele wniesie bo jest sie przy czym zaczepic, parestazje konczyn to przy tym stadard, niestety z czasem jest tylko gorzej - szczegolnie przy treningu silowym, dodatkowo obciazajac uklad kostny dodatkowymi kg robiony na saa nie wroze nic dobrego, do tego sie trzeba przyzwyczaic,


  • 0
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...

pafmafdaw
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży spadek siły w jednej ręce

Niestety to samo dotknęło mnie po cyklu sterydowym natomiast nie wydaje się mi aby moja choroba była związana akurat z tym że przeszedłem jeden cykl i był to i wyłącznie tylko testosteron. Tóż po zakończonym cyklu poczułem dużą słabość w prawej ręce i po pójściu do lekarza dowiedziałem się że przyczyną takiego osłabienia może być nadwyrężenie fizyczne także związane z przesileniem i stosowanymi sterydami. Jak się jednak później okazało chorowałem na stwardnienie rozsiane. Nie sądzę (nie straszę) aby sterydy były przyczyną mojej choroby. Chciałbym tylko jednak zaznaczyć wyraźnie że nie warto takich rzeczy bagatelizować, bo gdybym zdiagnozował się wcześniej to na pewno moje leczenie rozpoczęło by się od razu po wystąpieniu objawów i być może upośledzenie stopnia ruchomości nie byłoby tak głębokie jak jest dzisiaj. Warto spojrzeć na diagnostykę jest prosta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Dlatego jak czytam takie posty to mówię chłopaki po prostu się diagnozuje cię to są naprawdę proste sprawy a laboratorium. Zrobi wam badanie za kilkanaście złotych można znaleźć dobrego neurologa lub poradzić sobie po prostu samemu a z kompletem badań iść do przychodni lub do specjalisty.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024