Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sporadyczne naginanie zasad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Joshy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sporadyczne naginanie zasad

Witam, mam pytanie do ludzi, którzy dłużej siedzą w tym temacie i mają szerszą wiedzę.

 

Ćwiczę już jakiś czas ale moim celem nie jest "rzeźba". Moim problemem jest tzw. brzuch piwny. Nie jest on duży ale jednak nie czuję się z tym dobrze. Poza tym dzięki ćwiczeniom mam lepsze samopoczucie, na pewno lepszą kondycję no i jakiś trening siłowy do tego też sobie dokładam żeby nie mieć rąk jak patyki.

Nie biorę żadnych suplementów bo chyba nie są mi potrzebne? Poza tym nie chcę ich. Chcę zrzucić to co zbędne.

Problem pojawia się tylko w kwestii tego, na co mogę sobie pozwolić?

Otóż przez najbliższy miesiąc czekają mnie podwójne urodziny u znajomych a na zakończenie wesele. Jak wiadomo na wszystkich trzech okolicznościach będą przeróżne przekąski. A kto by się nie skusił na kawę i jakieś ciacho ;)  Czy zakładając, że każdej z tych trzech imprez sobie na to pozwolę, PLUS pewnie też zapalę do towarzystwa, bardzo to wpłynie na moje dotychczasowe efekty lub na ewentualne utrudnienia dalszego osiągania pozytywnych efektów? Od razu mówię, że po wszystkim wrócę z powrotem do "normalnego" trybu.


  • 0

BarBeast
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 26
79
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout
  • Staż [miesiące]:7 lat
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58,5
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:75,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporadyczne naginanie zasad

Przede wszystkim trenign cardio (aeroby bądź interwały). Deficyt kaloryczny w  diecie. Polecam wygooglować IIFYM w Polsce znane jako jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz.


  • 0
Mój DT #BedeBestia
http://www.fabrykasily.pl/topic/115291-dt-bedebestia-street-workout

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporadyczne naginanie zasad

Jeżeli już teraz zacznie systematycznie ćwiczyć, zmienisz swoje odżywianie i wrzucisz niewielka pomoc (czyt. witaminy, przyprawy i niektóre naturalne suplementy pomagające w odchudzaniu) to bez najmniejszego problemu przetrwasz ten miesiąc, a nawet zobaczysz pierwsze efekty. Nawet pomimo ugięcia się na małe odstępstwa. Najważniejsza rzecz to samozaparcie i wiara w siebie, bez tego ciężko mówić o jakimkolwiek sukcesie ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024