Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy opłaca się brać sam hmbolon???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy opłaca się brać sam hmbolon???
Witam. Moje pytanie tak jak w temacie, chciał bym sobie cyknąc tylko hmbolon i nie wiem czy się opłaca. Mam zamiar stosować pod trening siłowy, i puki co chce zostać przy swojej masie(chce zostać w swojej kategori wagowej) więc kreta raczej odpada. I zrobić minimalną redukcje(zawiele tego nie ma). Prosze o wasze opinie i sugestie
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???
witam ogólnie to nie polecam suplementów owej firmy nie miej jednak wśród moich znajomych hmbolon zbiera całkiem niezłe opinie...skład jest dosyć ciekawy, ale jeśli nie wypróbujesz to nie bedziesz wiedział bo wszystko na każdego inaczej działa...jeśli juz sie na to zdecydujesz to stosuj dawki wieksze niż piszą bo sklad jest przesadzono zaniżony
pozdr.
  • 0

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???
Hehe... ja też nie mam zbyt dobrej opini o tej firmie ale szukam jakiegoś supla który pomógł by mi zwiększyć siłe poprzez poprawienie definicji, a nie zwiększenie masy. A hmbolon zbiera dobre opinie. Jak znasz jakieś suple które by mi pomogły osągnąć w/w założenia to pisz. Kase mam, a więc koszta nie stanowią problemu.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???
a napisz mi ile trenujesz i ile masz lat
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???
słyszałeś o inozynie?? swego czasu używałi jej bułgarscy sztangiści ale jeśli lata i staż treningowy ci pozwala to myśłe ze tribulus bedzie lepszy lub jeżeli masz pare groszy więcej to mstak bedzie numer 1 {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif
pare propozycji:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... stris.html
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... Boost.html
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... nimal.html
  • 0

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???

słyszałeś o inozynie??


Coś tam słyszałem, działa podobnie do kreatyny z tym że nie ma takich właściwości anabolicznych?? Jak coś to mnie popraw.

Ćwicze od ponad 2-uch lat, a mam 19 więc buzery testo. które mi podesłałeś raczej odpadają. Z tego co wiem trzeba mieć minimum 21 lat. Do tej pory nie brałem żadnych suplementów za wyjątkiem supli uzupełniających diete.

A tą inozyne z czym można łaczyć mógł by np. wrzucić do niej hmb lub hmbolon??
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???
nie widze przeciwskazań do łaczenia ich...inozyna nie ma właściwości anabolicznych za to ma duży wpływ na podniesienie w organiźmie poziomu ATP jak również transport tlenu do komórek i przede wszystkim wydolność organizmu jednym słowem podstawa energii w organiźmie.
  • 0

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???
Dzięki ryko za pomoc jeszcze się zastonowie co kupić ale chyba się jednak zdecyduje na jakieś porządne hmb (do tej inozyny) bo do tego hmbolonu nie jestem przekonany. A jak już jesteśmy przy tym temacie to lepsze ciekłe czy tabsy??
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy opłaca się brać sam hmbolon???
Ciekłe bez dwóch zdań. Bo organizm przyswaja tylko ciekłe substancje tabsy musiałby najpierw przetrawić.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024