Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tri amino(Arginina/ornityna/lizyna)+L-glutamina+L-tyrozyna=?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

malutkibramkarz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tri amino(Arginina/ornityna/lizyna)+L-glutamina+L-tyrozyna=?
Witajcie:) mam dość duży problem i potrzebuję pomocy i rady SPECJALISTÓW Mam 17,5 lat i mam 177cm i tu pojawia się problem:/ chodzi mi o wzrost ponieważ gram w piłkę na pozycji BRAMKARZA, a tu jest wymagane trochę więcej (dobrze by było 185cm). Wiem że teoretycznie rośnie się do 21 roku życia, tzn ze jeszcze coś powinienem skoczyć w gore ale to oznacza że hormon wzrostu ciągle jest aktywny i można jemu jeszcze dodatkowo pomóc. Słyszałem, że Tri amino(Arginina/ornityna/lizyna) + L-glutamina + L-tyrozyna uwalniają hormon wzrostu. Jednak boje się skutków ubocznych, w ogóle nie wiem jakie one mogą być i czy w ogóle mogą być bo gdy czyta się oferty tych środków to piszą o nich w samych superlatywach, nie uwzględniając skutków ubocznych i powikłań, które mogą mieć miejsce.
Byłem już z tym problemem u lekarza rodzinnego (nie bardzo był w stanie mi pomóc, gdyż jest to temat z poza jego dziedziny), jednak radził mi udać się do osób, które maja na co dzień z tym styczność i mają obszerna wiedzę w tym temacie.

Chodzi mi o to że chciałbym trochę urosnąć (jestem w wieku dojrzewania i jeszcze rosnę naturalnie, ale chciałbym temu dodatkowo pomóc) i przede wszystkim chodzi o to czy połączenie tych suplementów jest bezpieczne i czy naprawdę może to pomóc i dać oczekiwane efekty??

i jeszcze jedno czy suplementy firmy NOW są godne zaufania?? (nie jest to jakaś lewa firma??)

PROSZĘ O POMOC i rady:) Z góry DZIEKUJE
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tri amino(Arginina/ornityna/lizyna)+L-glutamina+L-tyrozyna=?
nie licz tu na suplementy niestety nie wspomożesz sie nimi jeżeli chodzi o wzrost, dobrze sie odżywiaj i to wszystko {SMILIES_PATH}/tongue.gif a firma now food jest jak najbardziej ok {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024