Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Szade
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc
Witajcie , mam taki problem. Od jakiegoś czasu (roku) ćwiczę sobie w domu. Wyciskam , ćwiczę biceps i mięśnie brzucha. Jestem jeszcze młody więc ciężko było z motywacją więc ogólnie ćwiczyłem 2,3 tygodnie i robiłem przerwę bo można powiedzieć że zapominałem o treningu :angry:
Miałem okres kiedy ćwiczyłem zawzięcie a miałem że się przewalałem i nic nie robiłem no jedynie jazda na rowerze bo to robię cały czas regularnie. No dobra jakieś efekty tych ćwiczeń są jakieś tam mięśnie mam ale masakra podnoszę mniej ciężarów niż jakiś grubas który raz na jakiś czas podniesie hankiel. Jako że jestem chudy z lekka widać mi żebra , ciężko mi jeszcze wrzucać mocne ciężary ale wiem że i tak się to nie liczy. Chcę po prostu zwiększyć osiągi i wyglądać jak na mężczyznę przystało : P robię to także bo to lubię i dbam o swoje zdrowie. I kiedy uprawiam sport czuję się przyjemnie i czuję się lepiej bo kiedy patrze na tą zniszczoną młodzież ciągle chlejąca , paląca to aż mi się rzygać chce. A jak jeszcze jakiś pasztet mówi mi że jest umięśniony bo wyciska 50 na klatę to już masakra.

Chcę abyście pomogli mi w wyborze suplementu odpowiedniego dla mnie. Mam 15 lat ok.1,80 cm (raczej poniżej) i chęci ! :] A i napisali ile jakie i kiedy posiłki ;]

Trening kieruje jakimś programem(bardzo ciekawym) z książki Kurta Brungardta "Ramiona. Tricepsy - bicepsy - rozciąganie"
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Po 1 sam musisz sobie ulozyc diete, dobrac posilki, zapotrzebowanie itd, a my tylko sprawdzimy i uloz sobie normalny trenng 3-4 dniowy i zadne kreatyny ci nie beda narazie potrzebne...odstawy o dietach i treningach masz w podwieszonych tematach w dzialach i jest mnostwo tematow odnosnie diet itd :angry:
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024