Skocz do zawartości


Zdjęcie

44 lata - jakie sterydy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

rober66666
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

44 lata - jakie sterydy ?

Cześć

Mam już niestety 44 lata.

Kickboxing i silownia to znane mi, długoletnie tematy z przeszłości.

Cykle typu deca - prolongatum, czy deca- oma również ( ale z 10 lat temu )

Chce wrócic do formy.

Nie znam się na nowych wynalazkach, cyklach czy tez specyfikach

Co proponujecie?

Czytam i czytam wszelakie fora i niczego rozsądnego wydestylować nie mogę.

Mam powody sądzić że więcej niż 5 lat już nie pożyje, tak więc nie interesuje mnie to co bedzie "później" ( Nie popadajmy w związku z tym w zbędny dramatyzm sytuacji )

Co, w jakich ilościach i cyklach, jako praktycy walilibyście w moim wieku aby poczuć się znów jak "młody Bóg " nie bacząc na długofalowe, odległe skutki uboczne. ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.

Robert


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?

Testosteron.

Co Ci dokładnie jest? Chodzi o to by saa znacząco nie skróciło Twojego życia.


  • 0

rober66666
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?

Testosteron.

Co Ci dokładnie jest? Chodzi o to by saa znacząco nie skróciło Twojego życia.

 

Cześć

Dzięki za odpowiedź.

Nie ma takiej możliwości, aby jakiekolwiek środki mogły mi zaszkodzić, jeżeli chodzi o długośc życia ;-)

Nie zawracajmy sobie tym głowy.

I teraz pytanie

Jaki testosteron?

Z tego co widzę jest tego dosłownie zatrzęsienie.

Propionat, Enantan, Cypionat , a także mixy tychże zapewne :-)

Podejrzewam, że jeżeli w moim wieku zaczne brać testosteron, to będę musial już z nim się zaprzyjaźnić na zawsze. Co innego odblokować po cyklu młodego byczka, a co innego starego typka :-)

Tak więc jaki teśc byłby najodpowiedniejszy, oraz jakie dawki, biorąc pod uwagę długotrwałość ewentualnego stosowania?

Jeszcze raz dziękuję

Robert


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?

Nie wnikam co Ci jest, ale jeśli masz problem z układem krążenia, trzustką, wątrobą czy jakąkolwiek zmianą nowotworową saa może tu namieszać.

 

Myślę że enan/cypio ze względu na długi okres półtrwania co za sobą niesie rzadsze iniekcje w porównaniu do propa. Dawka myślę 250mg c5d możesz zacząć po 4-5tygodniach jak będzie mało zwiększ i dobierz dawkę do siebie- jeśli chodzi o samopoczucie. Jeśli chcesz mieć lepsze przyrosty bij od kopa ~500mg/week czyli 375mg c5d.


  • 0

rober66666
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?

Nie wnikam co Ci jest, ale jeśli masz problem z układem krążenia, trzustką, wątrobą czy jakąkolwiek zmianą nowotworową saa może tu namieszać.

 

Myślę że enan/cypio ze względu na długi okres półtrwania co za sobą niesie rzadsze iniekcje w porównaniu do propa. Dawka myślę 250mg c5d możesz zacząć po 4-5tygodniach jak będzie mało zwiększ i dobierz dawkę do siebie- jeśli chodzi o samopoczucie. Jeśli chcesz mieć lepsze przyrosty bij od kopa ~500mg/week czyli 375mg c5d.

Cześć

 

bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Rozumiem, że w tym przypadku nie ma odwrotu i z teściem trzeba będzie zaprzyjaźnić sie na stałe?

Bo watpliwe jest , że po dłuzszym okresie stosowania injekcji , w moim wieku odblok nie będzie już raczej skuteczny?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?

Odblok może się udać. Tylko pamiętaj, że tyle teścia co 20-sto latek miał już nie będziesz.

Jeśli chcesz się za jakiś czas odblokować macaj sobie jajka i jak będziesz czuł, że się kurczą bij 5000jm hcg rozbite na mniejsze dawki. W praktyce wyjdzie to co pare miesięcy.

 

W tej chwili również jest dostępny testosteron do htz którego iniekcje robi się raz na 3 miesiące więc jeśli nie uda Ci się odblokować śmiało na nim możesz pojechać ;)


  • 0

rober66666
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?


W tej chwili również jest dostępny testosteron do htz którego iniekcje robi się raz na 3 miesiące więc jeśli nie uda Ci się odblokować śmiało na nim możesz pojechać ;)

Cześc

Dzięki za cierpliwość ;-)

Nazwa?

A tak reasumując:

Testosteron enan/cypio ( jakie produkty są w tej chwili godne polecenia ? ) - 250mg c5d

A co z Omnadrenem? Jeżeli już to ile i jak często? ( wiem, że ma złe opinie, jeżeli chodzi o zastosowanie typowo "koksowe" - pamiętam jak lat temu 10 ważyłem po nim 107 kg, a gębę miałem jak chomik spuchniętą i woda w lato ciekła mi po dupie ;-) ). Może akurat w tym przypadku w duuużo mniejszych ilościach też się sprawdzi?

Kurczą się jajka :-) - 5000 jm HCG ( na ile strzałów rozbite i mniej więcej co jaki czas ?)

Ewentualnie HTZ ( jaki teśc spełnia warunki, ile sie go wali i jak często )

Oczywiście rozumiem, że nie podasz mi uniwersalnej rozpiski, każdy reaguje indywidualnie, tym nie mniej chcę mieć przykładowe rozeznanie, a te wolę pozyskać od osoby dobrze zorientowanej. Wszak wiadomo ile śmiecia i "fachowców" jest obecnie w sieci, a moja praktyczna wiedza jest juz zapewne mocno "przeterminowana"

Obiecuję , że to ostatnie pytanie ;-)

Pozdrawiam

 

Robert


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?

Nebido.

Hcg możesz bić 1000jm c2d i tak co dwa miesiące po 5000jm.

Test jaki godny polecenia to już zależy do czego masz dostęp. Najlepiej samemu z apteki wyciągnąć.

Omka zależy od dawki i diety zresztą to samo tyczy się innych testów. Śmiało możesz stosować tak samo jak enan/cypio. Oma tyle że szybciej zacznie działać.

W razie czego jak by ryj puchł idź na badania estro i w razie czego zbij ari.


  • 0

Asghaton

Asghaton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:170
  • Przysiad [kg]:180
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: 44 lata - jakie sterydy ?

A ja od siebie polecę test + hormon wzrostu, jeśli masz fundusze to taki stack porządnie Cię odmłodzi :)


  • 0

Nie wiesz jak ułożyć dietę? Sprawdź Dieta na masę

Szukasz sposobu aby wydawać mniej? Ten artykuł jest dla Ciebie Tania Dieta




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024