Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co na odbudowe miesni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ariusz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co na odbudowe miesni
5 miesiecy temu mialem wypadek motocyklowy. Zlamana kosc udowa. Wszystko sie pozrastalo tylko ze wzgledu na uraz I operacje rekonstrukcji kosci udowej moje miesnie udowe kompletnie nie dzialaja. Probowalem wyciagnac cos Od lekaza ale truje ze sie musi samo zregenerowac co moze potrwac do 12 miesiecy. Skonczylem pare cykli na met, vin, primo. Czytalem na temat tb500 czy hgh ale wolal bym uslyszec cos Od kogos kto mial juz z tym doczynienia, gdyz moja wiedza jest w tym zakresie ograniczona.
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na odbudowe miesni

Jakto nie działają?

Ogólnie saa raczej jako pomoc do treningu czy rehabilitacji by pewno pomogło, ale jeśli w ogóle nie ruszasz nogą to koksy na wielw się tu nie zdadzą.


  • 0

Ariusz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na odbudowe miesni
Sa uszkodzone ze wzgledu na uraz I operacje. Moja noga owinela sie wolol slopa. 10cm kosci udowej w kawalkach. Lekaz mowi ze szczescie ze mam noge. Max co moge podniesc na udo to 5kg. Jestem juz po rehabilitacji mam pelna kontrole. Od 3 miesiecy nie zrobilem zadnego postepu gdyz w dodatku moja noga po wszystkim jest dluzsza o 8 mm I miesnie sa zbyt Naciagniete Co spowalnia proces regeneracji. Pytalem lekaza o tb 500 ale on nic o tym nie slyszal I nie przepisze tylko pierd..I ze wszystko sie goi dobrze I za rok bede chodzil, choc nigdy ta noga nie bedzie tak sprawna jak byla wczesniej. tylko wko...a I doluje czlowieka. Dlatego tez myslalem o Hgh ale tez nie wiem jak I z czym.

Użytkownik Ariusz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na odbudowe miesni

Tb 500 nie jest w obrocie farmaceutycznym więc nie ma opcji by Ci przepisał.

Gh jak najbardziej dobra sprawa, jak dobre 2iu by wystarczyło. Metanabol też sporo może wnieść oczywiście w dawce terapeutycznej 10mg. Obadaj jeszcze ostegenon.


  • 0

olek2016
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na odbudowe miesni

Tb500 nie jest w obrocie farmaceutycznym w PL , ale można sobie w necie zakupić , testowałem i wart uwagi :)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024