Skocz do zawartości


Zdjęcie

FA Nutrition Core MassCore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

FA Nutrition Core MassCore

FA Nutrition Core MassCore

 

FA Nutrition Core MassCore to doskonała i wyróżniająca się wśród wielu ofert odżywka aktywnie i skutecznie wspierająca budowę masy mięśniowej. FA Nutrition Core MassCore jest zaawansowanym koncentratem zbierającym doskonałe opinie wśród kulturystów oraz sportowców innych sportów siłowych i wytrzymałościowych a także aktywnych amatorów. FA Nutrition Core MassCore zawiera w każdej porcji 40 g białka, które jest pełnowartościowe i wspiera budowę masy mięśniowej. Ponadto w każdej porcji FA Nutrition Core MassCore znajdziemy wolne aminokwasy oraz di- i tripeptydy, których źródłem są zhydrolizowane białka serwatkowe (Optipept) i zhydrolizowana kazeina (PeptoPro) oraz izolat białek serwatkowych (Isolac). Preparat w każdej porcji wzbogacony jest o 135 g wysoko wydajnych węglowodanów (w tym komplekt Vitargo), które pozwalają na szybką dostawę energii tak, by nie była ona niepotrzebnie pobierana z białek. Ta kompozycja składników w preparacieFA Nutrition Core MassCore pozwala na efektywne wspieranie procesów anabolicznych, a co za tym idzie wydajnie poprawia możliwości w zakresie budowy beztłuszczowej, zadowalającej nawet najbardziej wymagających masy mięśniowej. Wspiera także wydolność treningową oraz poprawia szybkość i komfort potreningowej regeneracji. To wszystko sprawia, że jest preparatem cieszącym się nie tylko popularnością wśród kulturystów i sportowców zarówno profesjonalnych jak i amatorów ale także dużym zaufaniem.

 

ZASTOSOWANIE:
Odżywka może być stosowana jako uzupełnienie codziennej diety sportowców i aktywnych amatorów, którzy chcą zbudować beztłuszczową masę mięśniową . Pozwala na osiągnięcie większej siły i wytrzymałości, a co za tym idzie efektywniejszych treningów i poprawy osiągów. Hamuje procesy kataboliczne (wartościowa energia z węglowodanów) i wspiera procesy anaboliczne (pełnowartościowe białka). Zwiększa też kaloryczność diety wzbogacając ją o łatwoprzyswajalne węglowodany i białka, które dłużej się trawią oraz inne substancje wspierające budowę masy i redukcje tkanki tłuszczowej. Dodatkowo aktywnie wspiera potreningową regenerację. Może przyczyniać się do uzupełnienia ewentualnych niedoborów białka w diecie. Polecana dla profesjonalistów i amatorów w sportach siłowych, kulturystyce, sportach wytrzymałościowych i wszystkich treningach z nadmiernym wysiłkiem.

 

SPOSÓB UŻYCIA:
Zarówno w dni nie treningowe jak i te, w czasie, których ćwiczymy zaleca się spożywanie jednej porcji preparatu.

 

OPINIE:
Karol: „ Nie lubię wynalazków w suplementacji. Dlatego cenię sobie tą klasyczną odżywkę i mam do niej zaufanie. Poza doskonałymi efektami ważne dla mnie jest to, że świetnie się rozpuszcza, dzięki czemu jej stosowanie jest proste i przyjemne”
Kasia: „ Pomijam kwestie budoway masy i te wszystkie profesjonalne sprawy. Tu mam zaufanie do składu i mojego trenera, który polecił mi odżywkę. Od siebie powiem jedno, ma genialne smaki , moje ukochane, z których musiałam rezygnować na czas redukcji. A tu proszę, mam toffi, czekoladę i wanilię. Przyznam się, że odżywka jest dla mnie nie tylko wsparciem ale też zamiennikiem słodyczy. Dzięki temu łatwiej mi znieść reżim treningowy i dietetyczny, jak wiem, że czeka na mnie pyszny czekoladowy napój, chociaż raz dziennie.


Użytkownik Maester edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024