Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trec CM3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Trec CM3

Trec CM3

 

 

Niezwykle ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni pełni kreatyna. Jest organicznym związkiem chemicznym, który występuje w organizmach zwierzęcych i tworzy się na skutek przemiany materii. Można ją spotkać również w ścięgnach. Kreatyna jest też jednym z najpopularniejszych suplementów diety, chętnie przyjmowanym i gorąco polecanym przez sportowców i kulturystów na całym świecie! Krystalicznie czysty jabłczan kreatyny, w odpowiednio zwiększonej dawce, znajduje się właśnie w preparacie CM3 Trec.

Suplementy diety zawierające kreatynę - zwłaszcza w tak nowoczesnej formie - polecane są sportowcom, kulturystom oraz wszystkim tym, którzy choćby rekreacyjnie ćwiczą sporty wytrzymałościowo-siłowe. Należy pamiętać, że taki wzmożony wysiłek może mieć na mięśnie negatywny wpływ, jeśli nie zadbamy o nie, wspomagając odpowiednimi suplementami. Dzięki nim w o wiele krótszym czasie następuje regeneracja mięśni po treningu, a także znacznie szybciej można ujrzeć efekty owych ćwiczeń - następuje bowiem wzrost tkanki mięśniowej oraz przyrost jej siły.

Oczywiście, tego typu preparaty nie są żadnym cudownym lekarstwem - wspomagają jedynie naturalne reakcje, zachodzące w organizmie. Jabłczan kreatyny jest przy tym bardziej odporny na wpływ kwaśnego środowiska przewodu pokarmowego i - w przeciwieństwie do wielu innych suplementów diety, zawierających kreatynę - nie obciąża nerek, nie mając żadnego wpływu na ich funkcjonowanie. Jest zatem bezpieczny dla ludzkiego zdrowia.
Mimo wszystko nie wolno przekraczać zalecanych dawek, wskazanych na opakowaniu. Nie wolno również trzymać opakowania w zasięgu dzieci - ażeby przypadkiem go nie zażyły. Stosując się do podanej dawki, można wspomóc swój organizm w szybkim zwiększeniu możliwości wysiłkowych. Energia jest bowiem magazynowana w komórkach mięśniowych, katabolizm hamowany, a anabolizm wspierany. Polecana dawka to 3 porcje preparatu CM3 Trec dziennie - przy czym 1 porcja to 4 kapsułki. Opakowanie zawiera 45 sugerowanych porcji, ponieważ znajduje się w nim 180 kapsułek. Należy je zażywać w dni treningowe i nietreningowe - do śniadania, przed treningiem oraz bezpośrednio po nim lub (gdy nie trenujemy) rano do śniadania, a następnie do obiadu i do kolacji. Opinie o produkcie są wielce chwalebne - warto więc spróbować!


  • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024