Skocz do zawartości


Zdjęcie

FA Nutrition Xtreme 3R


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

FA Nutrition Xtreme 3R

FA Nutrition Xtreme 3R

 

FA Nutrition Xtreme 3R jest przedstawicielem tak zwanych okołotreningowych suplementów diety. Chętnie korzystają z niego profesjonaliści, mamy jednak do czynienia z rozwiązaniem, którego właściwości z pewnością przypadną do gustu również amatorom. Trudno się temu dziwić, mamy bowiem do czynienia z rozwiązaniem, który nie tylko stanowi wzmocnienie dla mięśni zabezpieczające je przed katabolizmem. Jego regularne stosowanie może też przyczynić się do rozrostu tkanki mięśniowej, co jest efektem szczególnie pożądanym przez sportowców. O sukcesie preparatu przesądza między innymi to, że stanowi on unikatowe połączenie aminokwasów egzogennych i aż trzech form glutaminy. Co więcej, wszystkie składniki są serwowane w dawkach gwarantujących skuteczne działanie i zapobiegającym ewentualnym skutkom ubocznym. 

Wśród zalet preparatu wymienia się przede wszystkim pozytywny wpływ na hamowanie katabolizmu orz wspieranie anabolizmu, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że Fitness Authority Xtreme 3R jest suplementem diety, który może się przyczynić do poprawy regeneracji powysiłkowej. Użytkownicy doceniają także jego skutecznością w procesie uzupełnienia niedoborów białka w diecie. Preparat sprawdza się zwłaszcza w sportach wytrzymałościowo-siłowych oraz w kulturystyce, może być przy tym stosowany nie tylko przez sportowców, którzy trenują zawodowo, ale i przez amatorów jako forma uzupełnienia ich codziennej diety. Dzięki unikatowej formule suplementu możliwa staje się pełna naprawa, regeneracja, a w dalszej kolejności także odbudowa tkanki mięśniowej, co po wysiłku nabiera szczególnie dużego znaczenia. Glutamina i tauryna to również substancje przyczyniające się do tego, że możliwa jest lepsza niż do tej pory produkcja glutationu, a składnik ten znany jest bardzo dobrze jako wyjątkowo silny przeciwutleniacz. Regularne stosowanie suplementu diety jest więc sposobem na obniżenie poziomu wolnych rodników, których powstawanie wydaje się nieuniknione jako efekt wysiłku fizycznego. Organizm lepiej oczyszcza się z toksyn i szybciej powraca do równowagi, czego nie można docenić po szczególnie intensywnych sesjach treningowych. Regularne przyjmowanie Fitness Authority Xtreme 3R to również rozwiązanie zalecane osobom, które chcą poprawić tak wydolność, jak i samą siłę swoich mięśni.

Preparat przyjmuje postać łatwych do połknięcia kapsułek. Przyjmuje się, że powinien być stosowany w jednej lub dwóch porcjach w ciągu dnia, a dawkowanie jest uzależnione od tego, czy mamy do czynienia z dniem treningowym, czy też nie. Jeśli danego dnia nie planujemy wzmożonej aktywności fizycznej, wystarczająca powinna okazać się jedna porcja na czczo. W czasie dni treningowych dawkowanie powinno zostać zwiększone do dwóch porcji. Najlepiej, jeśli pierwsza zostanie przyjęta przed treningiem, a druga – bezpośrednio po jego zakończeniu.

Opakowanie:
W każdym opakowaniu znajduje się 500 gramów produktu, co daje równowartość dwudziestu pięciu jego sugerowanych porcji.


  • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022