Skocz do zawartości


Zdjęcie

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPipPip
 • 14273 postów
 • Pomógł: 5
 • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
  - Przyroda.
  - Kulturystyka.
  - Sztuki Walki.
  - Forum.
  - Samochody.
 • Staż [miesiące]:od 2003
 • Wzrost [cm]:188
 • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Gaspari Nutrition Novodex 60 kaps. - Bezdyskusyjny Król Naturalnych Buzerów Testosteronu!
Bezdyskusyjny Król Naturalnych Buzerów Testosteronu!

W firmie Gaspari Nutrition, zawsze staramy się szukać najlepszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Jednym z nich jest nasz najnowszy produkt- Novedex XT™. Badania pokazały, że Novedex XT™, dzięki swojej oczekującej na patent formule Dianestrozole™, jest znacznie lepszy w modulowaniu poziomu estrogenu w organizmie i podnoszeniu poziomu testosteronu niż jakikolwiek inny konkurencyjny produkt, jak na przykład formestane czy 3,6,17-androstenetrione.

Oto powody:

Najnowsze badania dowodzą, że aktywny składnik, 3,6,17-androstenetrione, znajdujący się w wielu produktach anty-estrogenowych konwertuje prawdopodobnie w estrogeny 6-keto-estrone i 6-keto-estradiol, podczas gdy Dianestrozole™ nie konwertuje w żaden estrogen.

Dlaczego Miałbyś Przyjmować Anty-Estrogen, który Konwertuje w Estrogen?

W przeciwieństwie, do formestane (4-hydroxyandrostenedione który w ludzkim organizmie konwertuje w 4-hydroxytestosterone), Novedex XT™ NIE posiada JAKICHKOLWIEK androgennych metabolitów, które mogłyby powodować blokowanie działania HPTA (Osi Podwzgórze-Przysadka-Jądra).

Co Sprawia, że NOVEDEX XTREME™ jest Wyjątkowy?

Formuła Dianestrozole™ zawiera 2 wyjątkowe składniki przeciwdziałające aromatazie. Pierwszy z nich, 6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol, jest oczekującym na patent nie-androgenowym związkiem przeciwdziałającym aromatzie, który wykorzystuje zaawansowaną technologię dostarczania (ether delivery technology). Dzięki przyłączeniu eteru, ten niezwykły związek posiada wydłużony okres pół rozpadu w ludzkim organizmie, co oznacza, że przyjmujesz go tylko raz dziennie, podczas gdy inne anty-estrogeny musza być przyjmowane kilka razy dziennie.

Drugim niezwykłym składnikiem Novedex XT™ jest, 3, 17-keto-etiochol-triene, pojedynczy najsilniejszy nie-androgenowy inhibitor aromatazy, jaki kiedykolwiek był dostępny na rynku! Jest on niemalże 3 RAZY silniejszy, jeśli chodzi o czas i zdolność do wiązania (jak szybko i jak mocno może łączyć się cząsteczką docelową) niż 3,6,17-androstenetrione. Kombinacja nie-androgenowych związków o działaniu tłumiącym aromatzę, z czego jeden posiada wydłużony czas działania, drugi jest najsilniejszym dostępnym na rynku, gwarantuje podwójne uderzenie w niekorzystne działanie estrogenu i zapobiega jego tworzeniu. Ponieważ Dianestrozole™ minimalizuje produkcję wszystkich estrogenów w organizmie dzięki swojemu podwójnemu systemowi tłumienia aromatazy, posiada on pozytywny wpływ na HPTA, co oznacza, że Twój organizm będzie w stanie sam znacząco zwiększyć produkcję testosteronu. Jest to naturalny i bezpieczny sposób na wywołanie korzystnego stanu anabolicznego w celu zwiększenia masy mięśniowej, siły i wytrzymałości oraz jednoczesnego zredukowania ilość tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, jeśli zdarzyło się, że ostatnio stosowałeś prohormony lub nawet sterydy, działanie Dianestrozole™ pobudza HPTA, co pomoże Twojemu organizmowi przywrócić i normalizować naturalną produkcję i poziom testosteronu. Novedex XT jest najlepszym LEGALNYM środkiem na odblokowanie podczas PCT (terapia po cyklu).

Nowe Badania Trwają

Wyniki naszych początkowych prób klinicznych wykazały, że Novedex XT™ zwiększa biodostepność testosteronu w dużo większym stopniu (o ponad 400%) i szybciej ( w przeciągu 2 tygodni) niż jakikolwiek inny buzer testosteronu w przemyśle suplementów - i to przy mniejszej dawce niż inne wiodące marki! Jeśli jeszcze tego było by mało, badanie te ujawniło niezwykle skuteczne działanie Novedex XT™ w zwalczaniu estrogenu, ponieważ już w pierwszym tygodniu u wszystkich badanych osób nastąpił średnio spadek poziomu estradiolu o więcej niż 50%! Dzięki swojemu podwójnemu działaniu środek ten jest naturalnym i najskuteczniejszym sposobem na zapoczątkowanie silnych reakcji anabolicznych w Twoim organizmie, abyś mógł łatwiej zwiększać masę mięśniową, siłę i wytrzymałość jednocześnie zmniejszając ilość tkanki tłuszczowej.

Chcąc dostarczyć Ci najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy produkt przeprowadziliśmy i nadal prowadzimy badania. Wyniki prób klinicznych jako część badania pilotażowego nie tylko ujawniły niezwykłe korzyści płynące ze stosowania Novedex XT™, ale również, wykazały brak jakichkolwiek skutków ubocznych, czy niekorzystnych działań związanych z przyjmowanie tego produktu. Ale nie spoczywamy jeszcze na laurach. Jesteśmy również przekonani, że Novedex XT™ jest najlepszym produktem w swoim rodzaju. Nie jedno, ale dwa długo-terminowe badania przeprowadzane w wielu instytucjach, mają na celu dostarczenie dokładnych danych obrazujących prawdziwy potencjał i bezpieczeństwo tego wyjątkowego produktu- włączając trwające niemalże 3 miesiące podwójnie ślepe, placebo-kontrolowane badanie kliniczne w jednym z najlepszych uniwersytetów specjalizującym się badaniu suplementów dla sportowców. Czekajcie na kolejne wyniki przełomowego badania nad Novedex XT™!Informacja Żywieniowa

Wielkość Porcji: 1 Kapsułka

Ilość Porcji w Opakowaniu: 60

Ilość w 1 porcji:

Zastrzeżona Mieszanka:


60mg

[6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol]

[3, 17-keto-etiochol-triene]

[3’,5,7-trihydroxy-4’-methoxyflavone]

* Dzienne Zapotrzebowanie nie zostało ustalone

Sposób użycia: Jak suplement diety, należy przyjmować 2 do 4 kapsułek na noc. Dla najlepszych rezultatów stosuj przez 4 do 8 tygodni. Nie wolno stosować dłużej niż 8 tygodni.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30 °C.

UWAGA! Przed użyciem najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmujesz inne lekarstwa lub leczysz się na jakieś choroby. Trzymać z dala od dzieci

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022