Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jesc i ile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

masti76
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co jesc i ile

Trenuje juz od prawie 2 lat 6 dni w tygodniu po 1,5godziny dziennie tylko jedna partie miesni czyli calosc wychodzi mi 2 razy w tygodniu jeden miesien wzrost muj to 178cm jak zaczynalem to warzylem 78kg dzisiaj mam wage 108kg jestem prawie 2 lata non top na masie mysle juz ze stacza chcialbym juz wejsc na redukcje ciala z masy na zezbe od lutego 2016r jesli chce sie klasyfikowac w kulturystyce to czy sama dieta nie normowana wystarczy czy musze jednak stosowac diete dokladna warzyc posilki i liczyc kalorie i o czasie je sporzywac ? pozdrawiam


Użytkownik masti76 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

58podejscie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 46
82
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika
    Siłownia
    Kolarstwo
    Biomechanika inżynierska
  • Staż [miesiące]:8 lat

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc i ile

Ja liczę kalorie na trochę ślepo znam kalorycznośc posiłków i  tak dalej ale już w głowie wszystko liczę. Ten sposób jest +/- 200 kcal

 

Jak będziesz ważyć posiłki będziesz po prostu pewniejszy.

Dietetyczka od kolegi mówiła , że przed spaniem 2-3 godziny się powinno jeść.. bo inaczej się tłuszcz może odłożyć  ale to nie wiem czy jest prawda.. nie chce mi się jakoś wierzyć.

 

Licz kalorie trzymaj wysoko białko jedz zdrowo pij dużo wody i ewentualnie jak nie spada dodajesz aktywności ( pływanie , bieganie ...) albo ucinasz kalorii

chyba tyle ;>


  • 0

 " Jesteś na tyle dobry , na ile  dobry jest Twój najsłabszy punkt ."

" Bycie mistrzem nie polega na dokopaniu przeciwnikowi w walce, lecz zachowaniu zaraz po niej! "


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc i ile

Na samym początku lepiej ważyć spożywane posiłki. Dzięki temu unikniesz zbyt długiego czasu oczekiwania na rezultaty, a także będziesz mógł swobodnie monitorować zachowanie własnego ciała na dietę. Jeżeli dojdzie do zastopowania utraty wagi w łatwy sposób określisz czy problem leży po stronie diety czy też treningów ;) Wyprzedzając pytanie - spalacz najlepiej na końcówkę redukcji :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024