Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podajcie Kilka Rada na MASe i siLe!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

steryd1418048742
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lomża
  • Zainteresowania:Pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Podajcie Kilka Rada na MASe i siLe!!
[glow=red][/glow][shadow=blue][/shadow]
Mam 16 lat .Trenuje 3 miesiace .Mojim najwiekszym problemem jest przybranie na masie .Uprawiam pilke nozno w lomzyskiem klubie sportowym.moja waga przed trenowaniem wynosila 57 kg.w wymiary nie bede pisal a wzrost to 173.5 . w tym czasie stosowalem kratyne ale od tego czasu troche minelo i przybylo mi na wadze 5 kg a w bicepsie ma taraz 34 cm a klatka ma cm 95 ale na klatke wyciska 63kg narazie jest spoko swojo wage podniose a bym chcial skoczyc do siedmiu dyszek !!! . czy radzicie mi stosowac odzywke bialkowa z kratyno i ZMA . Czy kratyne z odzywko bialkowo -weglowadowo i tez ZMA . Trenuje 4 razy w tygodni . Poniedzialek : klatka i barki ; sroda : bicebs i triceps ; pitek klatka i biceps a a sobota brzuch i barki . chyba ten plan jest niezly . co wy byscie w nim zmienilio????
Prosze kilka rada na temat nabierania masy ,przyczytalem duzo czasopism kulturystycznych i wszedzie jest cos podobnego . Plis o szybko odpowiedz

RAMBO z Lomży NARCIAZ!!!!!

[ Dodano: Wto 22 Cze, 2004 ]
pLISSSSSS odpowidzcie !!!!
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Podajcie Kilka Rada na MASe i siLe!!
Nie potrzebnie brales juz krete i nie powinienes jej znowu brac bo kreatyna najwiecej daje gdy sie ja wezmie po ok jednym roku intensywnych cwiczen

Plan wedlug mnie moglybys zmienic jak chcesz koniecznie w te dni no chyba ze w inne to troszke inaaczej ale np taki:
pon klata tric
sr barki bic przed
pt plecy nogi
sob brzuch

Niepotrzebnie trenujesz 2 razy w tyg klate i bary a nie cwiczysz wogule plecow, przedramion i nog(chyba ze nogi na treningach w klubie trenujesz)

I dieta jest najwazniejsza!!!!!! Bez niej bardzo malo mozesz osiagnac.....
Suple to np: gainer, tauryna, olej mct.....
  • 0
Be free.

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podajcie Kilka Rada na MASe i siLe!!
diete wez z podwieszonego posu w odzywianiu , trening to klapa calkowita , a suplementacja gainerek styknie na poczatek , trening napisze ci jutro o ile ktos bardziej doswiadczony tego niezrobi;)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Podajcie Kilka Rada na MASe i siLe!!
dieta to podstawa...

co do reszty pytan to za duzo pisania...
poczytaj troche forum - znajdziesz tu na pewno wszystko co Cie interesi; a jak zdarzyloby siem ze czegos nie znalazles zadajesz konkretne pytania (i przy pyt. zawsze pod. dodatkowo info o sobie typu - wiek waga wzrost cel staz tr. itp. - to bardzoe pomaga przy doradzaniu - bez tego ani rusz...)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024