Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zacząć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

reejv
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zacząć

Cześć, mam 16 lat i chciałbym coś ze sobą zrobić, znudziła mi się moja sylwetka ( 183 cm, 66 kg ). Nie mam dużego budżetu na jakiś sprzęt własny czy też karnety na siłownie nie wspominając już o jakiejś suplementacji. Mam w domu parę rzeczy do ćwiczenia takich jak orbitrek, rowerek i ławeczkę " total gym ". Chciałbym przytyć i przy okazji fajnie wyglądać. Pomożecie ?


  • 0

KubaFit
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć

Cześć, niestety nie jest to takie łatwe. Wspomniałeś o budżecie w którym ciężko o własny sprzęt bądź karnet na siłownie a chcesz przytyć i fajnie wyglądać, czyli zbudować trochę masy a do tego potrzebna jest dieta. Wiąże się to również z kosztami, wysokimi lub nie zależy na jakich produktach byś bazował, jakość, firma ale niestety to wszystko kosztuje i to nie mało. Ja poleciłbym Ci kalistenike (trening z obciążeniem własnego ciała) pompki, podciąganie na drążku dużo jest odmian tych ćwiczeń. Niewątpliwie pomogą Ci poprawić sylwetkę i siłę, dla kogoś kto nie ma sprzętu i pieniędzy na karnety itp. jest to super rozwiązanie i nie tylko, pewnie gdzieś w pobliżu ciebie znajduje się jakiś plac czy coś w tym stylu na którym jest drążek, jakieś poręcze. Ale to wszystko zależy co preferujesz czy siłownia czy street, co do kosztów na pewno możesz poprawić sylwetkę jedząc to co masz ale zamieniając te niezdrowe produkty na zdrowe, jeść częściej. Wejdź na kalkulator kalorii, on obliczy Ci zapotrzebowanie kaloryczne oraz na makroskładniki i staraj się jedzeniem które spożywasz w ciągu dnia przekroczyć liczbę kalorii o jakieś 100-200 kcal w ten sposób będziesz zyskiwał na wadzę, Pozdrawiam i powodzenia!


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024