Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

kolejnykretyn
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy
Witam, 
 
Zdaje sobie sprawe ze 90% odpowiedzi moze byc typu "glupi jestes radz sobie sam" albo "bylo sie nie brac jak sie nie znasz" itp. Nie szukam tu wspolczucia, ani jakiegokolwiek umoralnienia, chyba ze sprawi CI to wieksza radosc dajac mi w pysk. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto wezmie ten temat na powaznie.Dla mnie i tak duzym krokiem jest przyznanie sie przed soba ze potrzebuje pomocy.
 
Tak wiec: 
 
Zazywam Susta med  (w zalaczniku) mniej wiecej od polowy maja 
 
 
Wczoraj 17.08
Od poczatku cyklu to pierwsza zdarzenie 
sytuacje przez ktore nie mam pojecia co robic,dalej
 
Otoz w momecie pojscia do toalety, chcialem oddac mocz, nigdy z tym nie mialem problemu. Przy probie wysikania sie pojawil sie problem, nigdy nie majac podobnego problemu przy zwiekszeniu ze tak powiem nacisku na wydalenia zamiast moczu pojawila sie sperma w ilosci sredniego wytrysku, z tym ze musialem ciagle dosc mocno probowac sikac. Od tamtego momentu  zaczelem ciagle sie zastanawiac co o tym myslec.Sytuacja powtorzyla sie nie dlugo po tym ok.1-3 h max ale zwrocilem dodatkowo uwage na lekki bol (aczkolwiek nietypowe uczucie jak by pracy jader) ktore odczowalem nawet w nocy. Od poczatku cyklu to pierwsza taka sytuacja.
 
Poprzedzajac ewentualne pytania, mysle ze powinienem otwarcie powiedziec, ze od kolo 10 dni gorzej sie odzywiam i sieglem po alkochol, konkretnie drinki z wodki i whiskey. W sobote 15.08 zjadlem tablete extazy potem kilka drinkow, a wczoraj niedziele tylko amfetamina juz bez alko. A tak praktycznie od poczatku cyklu staralem sie dostosowac do diety oraz terminu kucia, o wyzej wspominanych rzeczy nie bylo wczesniej mowy az do tego weekendu. Jedynie wczesniej palilem dosc spore ilosci marichuany. 
 
Zdaje sobie sprawe jak to wszystko musi wygladac, i nie robil bym z siebie idioty jak bym mial inne wyjscie badz jaki kolwiek pomysl. Niestety na chwile obecna nie moge isc ani do lekarza/szpitala, na dodatek obecnie jestem za granica co w pewnym stopniu znacznie ogranicza moje mozliwosci. Kolejnym problemem jest to ze powinienem dzisiaj zaaplikowac kolejna dawke z tym ze zostalo mi ok 0,6-0,7ml a pozatym nie wiem czy nie zaszkodze sobie w rakiecie, a ja dalej jestem pod wplywem wczorajszego dnia Jedyny pozytyw calej sytuacji to ze dalo mi to duzo do myslenia i mam nadzieje ze nie zaszkodzilem sobie jakkolwiek trwale. 
 
Prosze o jakies informacje, np czy to spotykane,badz objawa jakiegokolwiek uszczerbka na zdrowiu cokolwiek, co dalej powinienem zrobic. Gdzie szukac odpowiedzi, jak dlugo dopuszczalnie moge miec przerwe do ewentualnej aplikacji, ( choc jak bym mial mozliwosc to odblokowal bym sie najlepiej i tak pewnie zaraz ktos wypali  ) czy powinienem dzisiaj/jutro wykorzystac to co mam,Jakie skutki przerwania cyklu. Jezeli ktos by potrzebowal wiecej jakis informacji ktorych nie zamiescilem, odpowiem najszybciej jak sie da i jak bedzie jeszcze temat albo komu odpowiadac.
 

Załączone pliki


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy
Ile masz lat?
jak najszybciej przerwij, cykl więcej, szkody możesz sobie wyrządzic, kontynulujac cykl a, nizeli go przerwiesz, corz każdy popełnia błędy, nie jesteś jedyny..
jeśli, problem po odstawieniu koksu, będzie sie pojawiał, to zgłoś się do lekarza..
  • 0

kolejnykretyn
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy

Za miesiac skoncze 26.

 

Tak z dnia na dzien odstawic bez odbloku? 

 

Dziekuje za odpowiedz tak czy siak to juz i tak jest zawsze jakas rade. Ewentualnie prosze o mniejwiecej info, czego sie

 

spodziewac objawow,

 

badz poprostu napisz jak mozesz mniejwiecej pod jakim kontem szukac to sam sie porozgladam.

 

:)


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy
Mam kilka pytan
Jakie dawki biłeś
Czy to twój pierwszy cykl
Czy jak odajesz mocz to leci sperma,i czy masz odczucie że jadra chciały by wybuchnać
Czy masz dziewczynę? Jak często uprawiasz seks?
Wiem głupie pytania,ale z podobnymi sprawami już u kilku znajomych sie spotkałem.
Sprawa ma sie tak ,w organizmie masz za dużo testosteronu,który podczas oddawania moczu poprostu sie wydostaje.
Jesli masz dziewczynę to uprawiaj jak najczęściej seks,jesli nie masz to sory że to powiem ale radź sobie ręką by zbijać nadmiar testosteronu. Po dwóch tygodniach uprawiania czestego seksu powinno sie wszystko unormować.
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

kolejnykretyn
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy

-Na samym początku jak pisałem w maju, to co 4 dni 1ml

od końca czerwca co 3 dni 1 ml dalej

-tak pierwszy cykl

-na chwile obecna nie, aczkolwiek kolor jest taki intensywny żółty, jadra raczej nie koniecznie chcą wybuchać

-tak mam, przez ostatnie kilka dni od piątku max soboty przerwa w sexie, wcześniej regularnie

czasem 2-3 dni z rzędu

-dzisiaj w nocy miałem dopiero wzwód jak się przebudziłem 

 

P.S

Tu nie ma co się przejmować jak to brzmi, śmiało walić prosto z mostu. Za głupotę trzeba płacić...


  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy
Hcg było bite?

Może być przerost prostaty wg mnie jedyne wyjście to lekarz

Idź do lekarza a jak będzie diagnoza to odblok, nie kończy się cyklu bez odbloku

nol9.jpg

www.massagepeter.se


kolejnykretyn
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy

Nie nic nie biłem, 

 

Dopiero próbuje wyjść na prostą, gdyż po kilku ostatnich zdarzeniach pogubiłem się i próbuję poskładać wszystko do kupy

 

Dlatego staram się jak najwięcej dowiedzieć drogą internetową. Gdyż przebywam za granicą bez ubezpieczenia itp, a najgorzej właśnie że nie mogę wrócić do kraju. 

 

Z tego co się już dowiedziałem to jeśli nic poważnego to powinienem się właśnie odblokować, z tym że z każdego źródła pada inne inf. np. Jedni HCG inni Clomit ( czy jakoś tak) inni że oba, a jeszcze inni twierdzą że niekoniecznie muszę tłumacząc że to pierwszy cykl i ok 12-14 tygodni. Jak wspominałem wcześniej teraz wole dowiedzieć się jak  najwięcej, a nie tak jak postąpiłem z rozpoczęciem na ładne oczy i zaufanie kumpla...


Użytkownik kolejnykretyn edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy
Hcg musi być. Do tego clomid. Odblok musi być tak samo bo bardzo długo będziesz dochodził do siebie.

Ja ci więcej nie poradzę bo wg mnie bez lekarza się nie obejdzie

nol9.jpg

www.massagepeter.se


faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy

Jak dla mnie jakieś głupie prowo, jak się można spuszczać patrząc na penis przy laniu? XD

Nawet gdybyś miał problemy z prostatą takich cudów by nie było.


  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy
Może być tak jak pisze, są ludzie z podobnymi problemami tylko że nie są na soku...

Tak czy inaczej jeśli to prawda to lekarz i tyle

nol9.jpg

www.massagepeter.se


kolejnykretyn
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy

Mocz wrócił do normy, z delikatnym przebarwieniem. Odnośnie reszty nie wiem jak to będzie, ale dzisiaj rozmawiałem z jednym z miejscowych koksów. Po pierwsze w chuy się zdziwiłem że koleś podszedł do tego tak poważnie i wysłuchał mnie

normalnie, a nie jak w mitach przystało że "duży tępy i tylko umie w ryj dać"  Po rozmowie (praktycznie jak w 1-wszym poście) stwierdził, skoro mocz wraca do normy, nie mam żadnych bólów przy oddawaniu moczu i nawet podczas stosunku wszystko wydaje mi się w normie. Że to prawdopodobnie tylko skutek jak pisałem amfetaminy itp. brak wody i jakoś tam jeszcze ale jak mówiłem za ciemny jestem żeby wciskać kit z resztą. Mam nadzieje że się nie myli, i poleca bezzwłoczne odblokowanie jak tylko w najbliższych dniach nic nie wyjdzie innego dziwnego. Dziwił się tylko że na pierwszy cykl ktoś mi dał taki mocny środek, zamiast zaczać od słabszego. A że wspomniał że do odbloku potrzebuje Clomid i Hcg jak Pit86 wspominał wyżej myślę że może wiedzieć coś na ten temat. Nawet zaoferował pomoc w organizacji tego, tylko prosił bym o jeszcze jedna poradę ile według was powinienem tego ogarniać. Mogę podać jakieś prywatne namiary, jeśli tu nie można.

 

P.S. do Moda:

 

A na co miałem patrzeć stojąc w kiblu i dziwiąc się że nie leci nic a przy zwiększeniu nacisku czy jak to nazwać leciała sperma? A troche wczesniej szczytowałem od tak z dupy bez wzwodu. Ale mody są od pilnowania porządku, dlatego Cię rozumię.

 

Tak czy siak dziękuję wszystkim za i tak wyrozumiałość i próbe pomocy:)

 

Pozdrawiam


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy

P.S. do Moda:

 

A na co miałem patrzeć stojąc w kiblu i dziwiąc się że nie leci nic a przy zwiększeniu nacisku czy jak to nazwać leciała sperma? A troche wczesniej szczytowałem od tak z dupy bez wzwodu. Ale mody są od pilnowania porządku, dlatego Cię rozumię.

 

Tak czy siak dziękuję wszystkim za i tak wyrozumiałość i próbe pomocy:)

 

Pozdrawiam

Kolego jak miałeś chociażby jakąś nocną polucję to co się dziwisz że z cewki moczowej wyleciała sperma. Przecież to najnormalniejsza rzecz i niezależna od cyklu.

Więc albo sobie sam wkręcasz albo trolujesz...


  • 0

kolejnykretyn
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:179
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagubiony bez wiedzy, bez planu i kasy

To było podczas wykonywania zwykłych czynności dziennych, ot tak z dupy nagle i bez niczego


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024