Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mac co ty na to :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Mac co ty na to :)
siemka mac mialem napisac ci na pw al;e po tym co zobaczylem jakie tam masz wypisane ostrzezenia to mi sie odechcialo :?:
nie wiem czy kiedykolwiek urzywales tego srodka(wnioskuje po fryzie :) ) ale potrzebuje pomocy brales kiedys proscar? bo wlasnie zaczynam lece po 1.25mg ed (przygotowujac sie do cyklu za kilka tyg. ) zaczynam brac go pierwszy raz wiec myslalem ze dasz mi jakies wskazowki jak go uzywales?
oczywiscie chodzi tu o problem z wlosami :D
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mac co ty na to :)
Sciema, wiadomosci w moim profilu dotyczy naszych wspolnych znajomych tzw sezonowcow :?: Mam juz dosyc czytania jak polaczyc Prolongatum z tesosteronem itd.

Nie bralem proscaru ale jak brac i jak dziala to wiem :)

- Proscar bierzemy scisle o tej samej porze raz dziennie :D
- Uzywamy oslonek watrobowych i Lakcid jak przy saa
- Dobrze wlaczyc szampon Ducray Sabal
- Po cyklu na fina zacznij cykl na Saw Palmetto 900mg/d
- Na samej finie moze spac libido
- Zapytaj lekarza o Penester ( czeski odpowiednik ale cena nizsza )

W sumie nie wiem co chcesz konkretnie wiedziec ...

Pzdr

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mac co ty na to :)
kurcze bo wlasnie zastanawiam sie po jakim czasie dziala ten proscar bo wlosy strasznie mi sie oslabily i nie wiem czy go zaczac brac tydz pred cyklem czy wczesniej?
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mac co ty na to :)

kurcze bo wlasnie zastanawiam sie po jakim czasie dziala ten proscar bo wlosy strasznie mi sie oslabily i nie wiem czy go zaczac brac tydz pred cyklem czy wczesniej?


Efekty sa widoczne po 2-3 miesiacach kuracji. Lekarz rozpisuje cykl na 6-10 miesiecy potem przerwa 2-3 miesiace itd.
Zacznij prędzej i zakoncz rowno z ostatnim dniem cyklu. Po cyklu przejdz na Saw.
Jezeli masz genetyczne wypadanie wlosow to fina tylko spowolni ten proces podczas przyjmowania ale w fazie OFF znowu bedziesz mial ten problem.

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mac co ty na to :)
dzieki mac tak wlasnie myslalem juz lece fine 1 tydz.pozdro
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

fafik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:ulubiona partia barki
  • Staż [miesiące]:od kwietnia 2006
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :52
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90-96
  • Udo [cm]:nie mierzylem
  • Przysiad [kg]:340
  • Wyciskanie [kg]:280
  • Martwy ciąg [kg]:310
  • Waga [kg]:125

Napisano Ponad rok temu

Re: Mac co ty na to :)
Chcialbym cos tu dodac. Wszystko znalezione w internecie.

PROPECIA (proscar lub finasteryd) to tabletki, które łykamy codziennie. Podobno przynosi efekty (blokuje przechodzenie testosteronu w zgubny dla naszych włosów dihydrotestosteron), ale jak się dotyczałem na stronie amerykańskiego producenta, jest skuteczny tylko przy typie vertex (czyli jesli łysiejemy od tyłu, a nie jeśli mamy zakola). Uważajcie na to, bo nasi dermatolodzy wciskają to zawsze !!! Kosztuje równiez sto kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Propecia - to jak do tej pory najnowszy farmako-logiczny lek przeciw łysieniu androgenowemu, który oryginalnie sto-sowany był w leczeniu schorzeń łagodnego przerostu pro-staty pod nazwą Proscar (5 mg finasterydu). Propecia zawiera 1 mg leku finasteryd.

Jak działa Propecia?

Lek finasteryd, który zawiera Propecia, blokuje enzym 5 alfa-reduktazę II typu, zapobiegając do pewnego stopnia przechodzeniu testosteronu w zgubny dla mieszków włoso-wych hormon DHT.
W badaniach klinicznych zastosowano dawki 0.01mg, 0.05mg, 0.2mg, 1mg i 5mg finasterydu. Wyniki wykazały, że z wyjątkiem dawki 0.01 mg wszystkie inne dawki użyte w badaniach obniżały stężenie hormonu DHT w skórze głowy do zbliżonego poziomu, średnio o około 65%. Po przeana-lizowaniu wszystkich wyników badań zauważono jednak, że chociaż dawki 0.2mg i 1mg obniżały stężenie hormonu DHT do zbliżonego poziomu, efektywność dawki 1 mg była lepsza niż 0.2 mg oraz nie odbiegała wiele od dawki 5mg. Dlatego też do dalszych badań klinicznych finasterydu w leczeniu łysienia androgenowego wybrano dawkę 1mg. W jednym z badań wzięło udział 1553 mężczyzn w wieku od 18-41 lat, cierpiących na umiarkowane lub średnio zaawansowane łysienie androgenowe tyłu czubka głowy (vertex). Mężczyźni ci zażywali 1mg finasterydu lub placebo (pastylkę nie zawierająca żadnego leku) raz dziennie przez 12 miesięcy. Po trzech miesiącach badań mężczyźni, którzy zażywali 1mg finasterydu byli bardziej usatysfakcjonowani z wyglądu ich włosów niż mężczyźni zażywający placebo. Po upływie 12 miesięcy przeliczono liczbę włosów we wcześniej zaznaczonych kołach (o średnicy 2,5 cm) na skórze łysiejących czubków głów biorących udział w badaniu mężczyzn. Okazało się, że u mężczyzn zażywający finasteryd liczba włosów w zazna-czonym kole zwiększyła się średnio z 876 do 983 włosów, czyli średnio o 107 włosów więcej niż u mężczyzn, którzy zażywali placebo.

Inne badanie, w którym wzięło udział 326 mężczyzn wykazało, że 1mg finasterydu spowodował umiarkowany lub średni odrost włosów z przodu głowy-czoła i zatok (zakoli). Około 50% mężczyzn zażywających finasteryd oraz około 30% zażywających placebo uważało, że ich stan włosów poprawił się w okresie 1 roku.

Dawkowanie

Propecia (finasteryd) przeznaczona jest do zażywania jednej tabletki dziennie w wysokości 1mg.

Działania uboczne

Niewielka część mężczyzn, około 2%, biorących udział w badaniach klinicznych finasterydu (Propecii) doświadczyła działań ubocznych natury seksualnej jak spadek libido, spadek objętości ejakulatu oraz kłopoty z potencja (zaburzenia wzwodu prącia), które ustąpiły u wszystkich mężczyzn z chwilą zaprzestania dalszego stosowania leku oraz tylko u niektórych mężczyzn kontynuujących zażywanie leku. Należy również zaznaczyć, że podobne działania uboczne wystąpiły u 1-1.5 % mężczyzn otrzymujących placebo, czyli tabletkę nie zawierającą żadnego leku.
  • 0
lubie cwiczyc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024