Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tadek niejadek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tadek niejadek

Witam ,mam 15 lat, 166cm wzrostu i 60 kg wagi.Ćwiczę od jakiegoś czasu ,ale nigdy nie myślałem o diecie. Miałem kiedyś kolegę ,który ćwiczył i czasami przynosił do szkoły w pudelkach makaron lub ryż z przyprawami bodajże,strasznie fajnie to pachniało.Niestety nie mam do niego kontaktu.Ogólnie jestem "tadkiem niejadkiem" i mam wrażenie ,że gdybym więcej jadł urósł bym bardziej i pewnie też przybrał więcej na masie podczas tych ćwiczeń.Nie zamierzam się bawić w układanie diety i liczenie kalori bo się na tym nie znam i po prostu jestem leniwy i mi się nie chcę.Dlatego proszę was jeśli ktoś wie jak przyrządzić ten makaron czy tam ryż i ogólnie co mogę jeść ,żeby przybrać na masie ,ale żeby to też smakowało(wiem ,że każdy ma inny gust ,ale jednak niektóre dania są monotonne).Na śniadanie nic nie jem,wiem ,że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia itd. ,ale rano po prostu nie mam apetytu i przeważnie piję tylko kakao.


  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Tadek niejadek

W wieku 15 lat zrobienie masy jest praktycznie nierealne, możesz ewentualnie trochę zarysować mięsień gdyż twój organizm ciągle się rozwija. A jeżeli nie chce Ci się kombinować z dietą to już postawiłeś się na spalonej pozycji. 

Jeżeli chce się przytyć to niestety trzeba żreć DUŻO.


  • 0

Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tadek niejadek

W wieku 15 lat zrobienie masy jest praktycznie nierealne, możesz ewentualnie trochę zarysować mięsień gdyż twój organizm ciągle się rozwija. A jeżeli nie chce Ci się kombinować z dietą to już postawiłeś się na spalonej pozycji. 

Jeżeli chce się przytyć to niestety trzeba żreć DUŻO.

I to właśnie jest mój  problem ,że ja bardzo mało rzeczy lubię .Wie Pan kolega może coś o tym makaronie kolegi,co on tam robił bo to wydawało się smaczne i myślę ,że z chęcią będę to jadł.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tadek niejadek

do tego co jesz normalnie dodaj jeden pełnowartościowy posiłek np kurczak+ryż i waga musi ruszyć pod warunkiem, że dodasz a nie zamienisz z czymś tam lub reszty po prostu nie zredukujesz 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Tadek niejadek

W wieku 15 lat robienie masy jest realne jak najbardziej. Sporo chłopaków zaczyna w tym wieku z wiedzą jak jeść i trenować. I łapia kilogramy pomimo tego że dalej rosną w górę. Więc nie pisz że to nie realne ;)

 

Co do sedna sprawy jak już wyżej padło trzeba jeść po prostu więcej ;)


Mateusz Pawlak ;)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024