Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

nadianawa
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Witam. Chciałabym zrzucić brzuch, ALE tylko brzuch a raczej tak to zrobić żeby było jak najmniej rzutująco na resztę ciała czyli cycki i pupę bo uwielbiam to w sobie. 

 

Mam 172 cm wzrostu i 55 kg wagi, brzuch mi trochę urósł i w ogóle mi się to nie podoba. 

 

 

Wiem, że same brzuszki nic nie dadzą, więc piszę z prośbą o dietę. Z chłopakiem wspólnie chcemy zrzucić to co złapalismy przez zimę, czyli brzuch.

 

Tutaj pojawia się problem bo po 1 primo ; lubię dobre jedzenie po 2 primo; nie zawsze mam czas w pracy by jeść co 2h i po 3 primo nie chcę zrzucić cycków ani pupy... a raczej żeby nie spadły jakoś rażąco. 

 

Czy jest tu ktoś tak miły żeby mi rozpisać przykładową, ale dobrą dietę, jak to wygląda ; albo chociaż pokazać na swoim przykładzie (opis diety) ? 

 

 

Najbardziej mnie przeraża myśl może stereotypowa ; dieta jest koszmarnie nie dobra... diety trzeba się trzymać co do minuty, dieta to zrzucanie wagi w każdym miejscu... 

 

Nie jestem gruba, nie mam kompleksów, nie chcę zrzucać całej wagi, poprostu trochę potrenować nad brzuchem!!! POMOCY


  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Tłuszcz spada z całego ciała w miarę równo,z czego na dole brzucha na końcu.Może poćwicz mięśnie brzucha,zbuduj ich masę,jak nie masz dużo tłuszczu to się przebiją.


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

nadianawa
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Ok, rozumiem. Mimo wszystko to co napisałeś wygląda jak "weź zrób mięśnie dalej będziesz miała brzuch, ale z kaloryferem". Nie chcę mięśni, nie potrzebuję tego. Nie jestem też zalana tłuszczem po same pięty ani spasiona nie wiadomo jak. Chodzi o jakieś zwykłe, ale skuteczne przykłady, rady i w ogóle. Czytam przykładowe diety na samą myśl mi nie dobrze... Nie odbierajcie tego jako "paniusia chce w magiczny sposób zrzucić brzuch" bo chcę kilka wskazówek. Większość osób które tutaj pisze zapewne jest już w takim stanie, że muszą się wziąć na maxa. Wszystko albo nic... Ja chcę tylko dopasować swoje życie do jakiś dobrych nawyków które poznam od Was mam nadzieje, zacząć do tego robić brzuszki i biegać. Chciałabym też jakąś dietę, wprowadzić regularne posiłki, które nie smakują jak styropian. Jak czytam te różne diety - ważenie posiłków, punktualne jedzenie, ważenie się co chwilę to mnie przeraża. Serio tak to wygląda ? jeżeli chce się zrzucić dosłownie kilka kg to trzeba przez takie piekło przejść ? 

 

Dodam, że nigdy nie byłam "gruba" nigdy nie miałam problemów, nigdy nie działało jedzenie na mnie tak, że zjadłam kawałek i nagle 1kg na wadze ... zwyczajnie wpadłam w złe nawyki razem z chłopakiem.

 

Mój dzień wygląda mniej więcej tak :

 

Wstaje o różnych porach (zależy od zmiany w pracy)

Rano albo jem, albo nie - zależy czy mam czas

Jem co jest - tosty, kanapki i nie interesuje mnie ile kalorii zjadam

pozniej zjem jak zglodnieje

po pracy zjadam bardzo dużo

dochodzą jakieś małe słodycze i jedzenie przed snem

w weekend jak gdzieś wyskoczymy to 2-3 piwka wypije

czesto jemy pizze zamawianą ze względu na brak czasu

mało się ruszam

 

WIEM ! tutaj większość rzeczy jest złych, więc chodzi tu głównie o to JAK przystosować swoje życie do jakiejś "normalnej" diety, jak zacząć to wszystko ? jak powinien wyglądać dzień ? jakieś rady, wskazówki ? czy dieta typu waż posiłki i jedz wstrętne żarcie bez smaku co 2h to jedyna droga żeby zrzucić kawałek tłuszczu ?


  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Umówmy się że najpierw tutaj wyliczasz swoje zapotrzebowanie:

 

http://forum-kultury...-kcal/?p=242347

 

Teraz musisz to rozpisać na białko(2 gramy na 1 kg masy ciała)-1 gram białka ma 4 kcal,węglowodany(4 gramy na  1 kg masy ciała)-1 gram węgli też ma 4 kcal,resztę przypisz do zdrowych tłuszczy,które mają 9 kcal.

 

A później pomyślimy by dieta lub jak ja to nazywam poprawne nawyki żywieniowe były jak najmniej ingerujące w dotychczasowe życie.Przy okazji napisz czemu nie chcesz mięśni? ;) One są cięższe od tłuszczu i zajmują mniej miejsca,zapewniają elastyczność i sprężystość sylwetki.


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

nadianawa
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

no hej. wyliczyłam wszystko. Pozwolę sobie na taką dietę, poszukam czegoś dobrego, postaram się jeść regularne i nie jeść w nocy + nie pić nic innego oprócz wody. Jeżeli chodzi o mięśnie to niestety nigdy mi się nie podobały za bardzo, wolę zwykły brzuch, taka już jestem :) ale jeżeli już mam wybierać czy mięśnie czy gruby brzuch to w ostateczności wybieram mieśnie :) dobra, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś rady, śmiało pisać.

 

 

Dieta czas start.


  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Mięśni jako kobieta nadmiernych nie rozbudujesz,co najwyżej będziesz fit ;)


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

W twoim przypadku polecam najzwyczajniej biegać przynajmniej 3 razy w tygodniu co najmniej przez 30 minut docelowo do 45 minut. Postaraj się jeść przynajmniej te 4 posiłki dziennie złożone z dobrych węglowodanów, białka tzn. ryb, chudego mięsa, rośliny strączkowe, zdrowych tłuszczy orzechy, awokado, oliwki i oliwa z nich.

Po każdym treningu biegowym dodałbym stretching całego ciała, co spowoduje na pewno, że twoje ciało będzie bardziej sprawne i jędrne. Dodatkowo dorzuciłbym 2-3 razy w tygodniu na początek np. taki trening brzucha 

Czy w grę wchodzi też trening nóg??


  • 0

Kamila. Sow
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Wg mnie nic lepszego nie wymyślono na ' poprawę mieśni brzucha' niz brzuszki! Trzeba je robić regularnie, minimum 100 dzienie. Pozdrawiam


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Za kolejny głupi post tego typu dostaniesz zakaz pisania ;)


Mateusz Pawlak ;)


23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch do zrzucenia, tylko brzuch ... pomocy.

Brzuszki to katastrofalne ćwiczenie, przy takiej liczbie powtórzeń to tylko prowadzi do problemów z odcinkiem lędźwiowym.

Brzuch pracuję przy wielu ćwiczeniach i czasem nawet nie trzeba go robić


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024