Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta ? to nie dla mnie > pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Michu23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:xx
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :41
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Dieta ? to nie dla mnie > pomocy
Witam mam 23 lata 17cm wzrostu i ok 92 KG wagi, Pracuje wiec śniadanie jadam ok 5-6, czas na drugie śniadanie ok 10, i w dni treningowe obiadu jadam ok 45-60 min przed treningiem
I mam taki problem chciałbym popracować nad swoja nadwagą ale dla mnie te wszystkie diety to czarna magia i choćbym chciał to nigdy nie dam rady sie do nich dostosować.

I tu moja prośba czy ktoś mógł by mi poradzić co jeść a co nie z rzeczy bardziej przyziemnych bo to co jest wymieniane w dietach to dla mnie rzeczy nieosiągalne a wręcz czarna magia ( chodzi mi o brazowy ryż, gotowana ryba, Makaron razowy i inne ).
Prosił bym jeśli ktoś miał by chwilkę przyjrzeć sie temu problemowi a myślę ze nie tylko ja taki mam, Bo żeby dostosować się do takiej diety trzeba by było mieć sporo czasu na przygotowywanie posiłkow .

Chciałbym aby ktoś mi doradził co i jak z rzeczy które można kupić w supermarkecie/sklepie

Poniedziałek, Środa , Piatek trening siłowy 4 serie po 10-12pow. I do tego w tyg aeroby, brzuszki bieganie w sobote basen

ogólnie chciałbym schudnąć kilka kg a na chwile obecna moje odrzywianie wyglada tak:
6- sniadanie: Kawa, dwie kanapki z chleba razowego wedlina + ser , mały joghurt
10- 2sniadanie : 3kanapki z chleba razowego ,jabłko
17- obiad: (spagetti , ziemniaki z kotletem , wołowina w sosie,kotlet mielony > Normalny obiad ) + KAWA
18-19:30 trening
ok 20. Kolacja ryż z piersia , jajecznica , makaron z piersia podsmarzony, jajka na twardo, traróg
to tego 1,5l wody Ngaz + Vigor + L-karnityna
(Czasami przekąski orzechy, czasami jakiś baton ,drożdżówka )

Prosze was o kilka porad co powinienem zmienić w swoich nawykach
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ? to nie dla mnie > pomocy
Ograniczaj węglowodany, no i generalnie kcal. Dużo węgli mają: ziemniaki, ryż, makaron, chleb, no i wiadomo - słodkie żarcie i napoje. Unikaj tez niezdrowych tłuszczy np w fast foodach, czipsach itd - najlepiej smaż na oliwie, albo w ogole na sucho. Unikaj też dużych ilości orzechów, są bardzo kaloryczne. I żadnych węglowodanów przed snem, a jeżeli ćwiczysz, to też nie jedz wcześniej węgli
  • 1
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024