Skocz do zawartości


Zdjęcie

Depilacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Depilacja
Wiadomo sezon letni się zbliża i czasami wypada pokazać się bez koszulki np. nad rzeczką,plażą i tu pojawia się pytanie czego używacie do depilacji ?Jakie metody?Skuteczność itp
Nie chodzi mu tu o durne posty w stylu "co ty kurwa baba jesteś???" - z nóg się nie pozbędę :) Pozatym nieraz włosy dla osoby ciężko trenującej (sporty siłowe,sporty walki,pływanie ITP) są powodem dyskonfortu oraz słabszej higieny :P
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja

Wiadomo sezon letni się zbliża i czasami wypada pokazać się bez koszulki np. nad rzeczką,plażą i tu pojawia się pytanie czego używacie do depilacji ?Jakie metody?Skuteczność itp
Nie chodzi mu tu o durne posty w stylu "co ty kurwa baba jesteś???" - z nóg się nie pozbędę :D Pozatym nieraz włosy dla osoby ciężko trenującej (sporty siłowe,sporty walki,pływanie ITP) są powodem dyskonfortu oraz słabszej higieny :)


Maszynka jednorazowa Gillete Blue 2.
Zajebiscie na plaży wyjebac klate z dywanem perskim :P

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja

Maszynka jednorazowa Gillete Blue 2.
Zajebiscie na plaży wyjebac klate z dywanem perskim :D

Babki też lecą na "wilkołaków" :P mi na szczescie jeszcze nie zaroslo tak strasznie :D Jedynie to kurka wodna na dłoniach i troche placach mam i nie wiem kurna od czego (gdybym koniuszyl to bym podejrzewal, ze od tego, ale nie :)) i nie wiem jak się pozbyc i aby kurestwo nie roslo :D
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja
Ja mysle ze najlepsza jest pinseta, patrzac po kolegach po roznego rodzaju maszynkach rosnie tych wlosow coraz wiecej i dosc szybko odrastaja :P jesli ktos ma ich duzo to tylko maszynka, jesli jest inaczej to pinseta, wolniej odrastaja ale nameczyc sie trzeba, jest tez opcja z depilatorem, depilator dziala jak pinseta i wyrywa klaki razem z cebulkami :D najlepiej byloby zrobic sobie zabieg laserem przed sezonem i miec z glowy na pol roku ale troche to kosztuje :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja

Ja mysle ze najlepsza jest pinseta, patrzac po kolegach po roznego rodzaju maszynkach rosnie tych wlosow coraz wiecej i dosc szybko odrastaja :P jesli ktos ma ich duzo to tylko maszynka, jesli jest inaczej to pinseta, wolniej odrastaja ale nameczyc sie trzeba, jest tez opcja z depilatorem, depilator dziala jak pinseta i wyrywa klaki razem z cebulkami :D najlepiej byloby zrobic sobie zabieg laserem przed sezonem i miec z glowy na pol roku ale troche to kosztuje :D

raz przypadkowo wyrwalem sobie z cebulką to powiem troche bolalo :) kurna ja musze z dloni jakos je "wykurzyc" chcociaz sie nie rzucaja w oczy
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja
Z tym odrastaniem to mit bo włos jest uwarunkowany genetycznie przecież i zawsze taki sam odrośnie tyle że będzie ciemniejszy bo jeszcze nie widział słońca itp ;p
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja

Wiadomo sezon letni się zbliża i czasami wypada pokazać się bez koszulki np. nad rzeczką,plażą i tu pojawia się pytanie czego używacie do depilacji ?Jakie metody?Skuteczność itp
Nie chodzi mu tu o durne posty w stylu "co ty kurwa baba jesteś???" - z nóg się nie pozbędę :) Pozatym nieraz włosy dla osoby ciężko trenującej (sporty siłowe,sporty walki,pływanie ITP) są powodem dyskonfortu oraz słabszej higieny :D


WoW goraco sie tu zrobilo. Ja proponuje tobie wizyte u kosmetyczki ktora wydepiluje woskiem wszystkie czesci ktore bedziesz chcial :D Jezeli chodzi o klatke to najepiej jest ja ogolic, odczekac kiedy odrosnie ci do 3-4 minimetrow i dopiero isc do salonu. Na takiej dlugosci wloska nic nie boli, napewno moze duzo mniej niz na dlugich. Sa tez dobre kremy depilacyjne ale to juz sama chemia ktora wchlania sie w twoj organizm powodujac szkody no i podraznia skore. Tego ci nie polecam. Mozesz sam sobie kupic wosk z plastrami i bawic sie tym, ale to pracochlonne i stresujace. U pieknej kosmetyczki w fartuszku zaplacisz jakies 150 zl :D Wosk do klatki jest slabszy od wosku brazylianskiego ktory uzywa sie do wackow i muszelek. :D A jak chcesz w domu to popros swoja dziewczyne czy kogos kto ci to zrobi, a ty wez wtedy sobie zniczulenie :P Moja kolezanka pila a kosmetyczka ja depilowala, zero bolu. A jeszcze jedno NIE KUPOWAC DEPILATOROW elektronicznych bo wlosy wrastaja pod skore tak jak drzazga, no i rowniez dochodzi do zakazenia mieszkiem wlosowym brrrr Pozdrawiam
  • 0

r0cq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Lokalizacja:Chałupa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Elektronika, matematyka, siłownia :) w tej kolejności :]
  • Staż [miesiące]:Nie wiem :P
  • Wzrost [cm]:188cm
  • Biceps [cm] :Za mały
  • Klatka piersiowa [cm]:nie mierzyłem dawno
  • Wyciskanie [kg]:Seria ~100kg :)
  • Martwy ciąg [kg]:oszczędzam kręgosłup
  • Waga [kg]:rośnie :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja
Snakke77 najabrdizej spodobał się mi to :P

Wosk do klatki jest slabszy od wosku brazylianskiego ktory uzywa sie do wackow i muszelek. :)



Tutaj rządzisz znasz się ^^ :D :D
  • 0
Pomogłem? zapodaj plusika(+) w prawym dolnym rogu :)

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja

Snakke77 najabrdizej spodobał się mi to :)




Tutaj rządzisz znasz się ^^ :D :D


Michell ma racje :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024