Skocz do zawartości


Zdjęcie

Depilacja nóg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
metroseksualizm to wymysl popkultury i specy od marketingu.

There is no spoon.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

A lubią gdy je smyrasz zarosrem tu i ówdzie? :)

Zalezy które :) zwykle na smyranie sie musze ogolic niestety :P

Wiem już kiedy moga sie przydać ogolone nogi :D Jak się smaruje poobijane piszczele to pół maści na futrze zostaje i fqrviające troche to jest... Za to przez futro siniaków chyba tak bardzo nie widac :)
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
No to widze że pare osób sobie po mnie pojechało za moją wypowiedź.

Rabi, nie muszę i nie chcę imponować nikomu samochodem (trudno zaimponować starą fiestą) ani ciuchami. Tak się składa że nie lubię tzw blachar. To puste, różowiutkie blond laski dla których się liczy tylko dobra zabawa, a same nie mają nic sensownego do powiedzenia.

Fatality, piszesz że metroseksualizmowi mówimy nie. Czyli Twoim zdaniem facet nie powinien w ogóle dbać o siebie, najlepiej żeby był niechlujny i zaniedbany. To takie męskie?

Nie wiem dlaczego panuje stereotyp, że jeśli facet jest zadbany, to zazwyczaj jest to pusty, tępy bajerant przesiadujący w knajpach i wyrywający małolaty. Paru moich znajomych dba o siebie, a sa przykładnymi, spokojnymi mężami i ojcami.

Pzdr
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Pisałem że koleżanki z klubu były wniebowzięte :D . Nie traktujcie tego zbyt doslownie. Chodziło o to że stwierdziły że lepiej wyglądam.

Pzdr
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Jak dla mnie metroseksualizm kojarzy mi sie z pedalstywem i stereotypem pedala :D (golenie nóg itp)Ja majac 15 lat gole sie juz na ryju :-) a nogi w zyciu bym sobie niewydepilowal :D .
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
jest roznica miedzy facetem zadbanym(myje sie, uzywa dezodorantu itd) a "facetem" wytapetowanym (tynk na twarz, maseczki, jeszcze niech sobe rzesy przyklei i tipsy zrobi :? )

facet trendy:
-irokez na glowie(osobiscie mi sie nie podoba)
-ubrania o numer za male
-wygolony
-3 opaski na rekach

mam totalna awersje do metroseksualistow :? :? :?
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Kurwa ten kraj jest pelen nietolerancyjnych kurwiszonow stwierdzam!!!! I juz nie chodzi nawet o metroseksualizm ale o wszystko, wes kurna zrob cos innego niz wszyscy np. biegaj co rano o 5 to juz cie kurna za nienormalnego biorą i ptytania " Po co Ci sie tak męczyć!? Lepiej pospać 2 godzinki więcej"

Pozdro.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
a dlaczego nietolerancyjnych??

jak widze metroseksualiste to nie skacze mu do gardla - po prostu nie lubie ludzi tak wygladajacych i tyle - i co najwazniejsze-MAM DO TEGO PRAWO
nie kaze im sie zmieniac, ale nikt nie zmusi mnie zebym lubil taki sposob bycia...
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

jest roznica miedzy facetem zadbanym(myje sie, uzywa dezodorantu itd) a "facetem" wytapetowanym (tynk na twarz, maseczki, jeszcze niech sobe rzesy przyklei i tipsy zrobi :?

Zgadzam sie!!!!tak ma być!!!FACET TO FACET musi sie przecież róznic od kobiety!Nie mówie,żeby nie dbał o siebie,ale bez przesady!!!Kazdy robi to co lubi i to co mu sie podoba i tak zawsze będzie!!!
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Metroseksualizm czyli męska wersja Barbie (makijaż+malowane pazury+kolczyki+długie włoski na żel+białe ciuszki np) to mnie odrzuca. Co innego dbać o siebie (myć się, golić, dobrze ubierać - ale po męsku) a co innego mieć hopla na punkcie własnego wyglądu i przesadnie się nim zajmować.
Tak jak napisałam rozumiem względy praktyczne golenia nóg u faceta i nie mam nic przeciwko :wink: Facet powinien być chlujny i zadbany - jak najbardziej :) ale nie powinien przesadzać. Z resztą to samo tyczy się kobiet - dbać o siebie ale nie przeginać :wink:

Co do stereotypów - jest w nich trochę prawdy - chociażby dlatego że ludzie sami wykorzystują pewne stereotypy związane z wyglądem by się dopasować do wizerunku społecznego grupy (np. dresy ubierają się charakterystycznie by pokazać jacy to niby są silni i groźni :P ) A wyfiokowany facet, siedzący w knajpie i sprawdzający kątem oka czy klate widać i czy mu się pożelowany loczek nie przekręcił raczej na pewno wyrywa małolaty i jest pustakiem totalnym bo ktoś kto siebie traktuje poważnie raczej nie robiłby z siebie pośmiewiska.
Poza tym u nas chyba nie było jeszcze prawdziwego metroseksualizmu - może jedynie w pewnych kręgach ale nie na skale krajową :wink: (i całe szczęście - pozostało tylko w mediach)

Fatality, piszesz że metroseksualizmowi mówimy nie. Czyli Twoim zdaniem facet nie powinien w ogóle dbać o siebie, najlepiej żeby był niechlujny i zaniedbany. To takie męskie?

Nie wiem dlaczego panuje stereotyp, że jeśli facet jest zadbany, to zazwyczaj jest to pusty, tępy bajerant przesiadujący w knajpach i wyrywający małolaty. Paru moich znajomych dba o siebie, a sa przykładnymi, spokojnymi mężami i ojcami.



Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_friday
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Zgadzam się z fatality ostatnio widziałem kolesia który siedział z pannami i cały czas sobie spinał i rozluźniał biceps i triceps . I myslał żę jest Great :P A wyglądało to z boku tak żałośnie!!!
W czasach gdy my z kumplami chodziliśmy na podryw to panny się stroiły przymilały itp. a teraz to jakaś paranoja:)


A odnośnie tematu golenia nóg uważam że czasami jest to konieczne ale golenie ich do SW to chyba porażka ( pływanie, kolarstwo , zabiegi medyczne tak ale reszt ato nie bardzo)

Pozdrawiam
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
W sumie nie chodzilo mi o Ciebie, tylko o to cale trendy :) no ofens
  • 0

budo_cmav
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Sajan, nie uważam żeby wygolenie nóg pomagało w SW. No chyba że miałeś takie "krzaczory", że koleś mógł cię za nie rzucić lub dzwignię założyć... :)
Są sytuacje, gdy ciało się goli, ale to już było opisane.
Pamiętaj, że to Ty założyłeś wątek, dopytując się co inni o tym sądzą. Nie wściekaj się, że odpowiedzieli szczerze. W ten sposób okazujesz nietolerancję dla tych, którzy myślą inaczej. Dodatkowo nie akceptuję tonu / formy Twojej wypowiedzi.

pozdrawiam
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

Kurwa ten kraj jest pelen nietolerancyjnych kurwiszonow stwierdzam!!!! I juz nie chodzi nawet o metroseksualizm ale o wszystko, wes kurna zrob cos innego niz wszyscy np. biegaj co rano o 5 to juz cie kurna za nienormalnego biorą i ptytania " Po co Ci sie tak męczyć!? Lepiej pospać 2 godzinki więcej"

Pozdro.

A czego sie spodziewales zakladajac ten temat?:P

pzdr
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Metroseksualizm......tfu tfu. Goscie sa zalosni. Istne panienki w meskim wcieleniu.
Co do golenie pewnych czesci ciala. Rozumiem ze sie to robi w jakims okreslonym celu, jest sie plywakiem, kolarzem, nawet zapasiorem(widomo ze wlosy powoduja tarcie, latwiej jest nas zlapac za reke noge itd), nawet potrafie zrozumiec eksperymenty(typu ogolenie sobie jaj z nudow) ale jesli ktos to robi np. po to bo mysli ze to jest sexy, trendy, cool i robi to regularnie to mnie krew zalewa. Taki gosc jest u mnie spalony jako facet.
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

A czego sie spodziewales zakladajac ten temat?


eh zrozumienia :) no , ale teraz jestem juz tylko utwierdzony w przekonaniu, ze wszystko co nowe (czyt. inne) jest zle odbieranew naszym kraju i sorry was ludzie za unisienie.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
cos nowego bedacego tylko moda...
moda, ktora coraz czesciej kojarzy sie z pustka intelektualna...
dla mlodeg oczlowieka zafascynowanego ta mada najwazniejsze to byc trendy...
  • 0

budo_morley
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Mnie tam wszystko jedno czy kolo ma ogolone nogi czy nie. Szczerze mówiąc wali mnie to byle pod kopułą miał poukładane. Choć muszę przyznać że też mógłbym się śmiać z kumpla który się wydepiluje bo facet śmiesznie bez buszu na nogach wygląda. Nie znaczy to jednak, będę go traktował inaczej.
  • 0

budo_nagato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Powiem tak. Futro (jak to ktoś mało eufemistycznie nazwał) futru nie równe. Normalnie nie przeraża, ale są jednostkowe przypadki gdzie aż się prosi o depilację, albo co najmniej jakieś „przycieniowanie”.
No sorry, nie jestem metro, ale jakieś tam elementarne poczucie estetyki posiadam i wydaje mi się, że szacunek dla przodków trzeba zachować, ale z drzewa zeszliśmy już jakiś czas temu i można trochę odpuścić.
Wydaje mi się, że wszelkie maszynki, golarki i woski tylko pogorszą sprawę. Wizyta u kosmetyczki i laser powinna załatwić nadmiar sierści na nogach (czy gdzie tam potrzeba).
Zaś co do praktycznego aspektu (prezentuję tylko mój punkt widzenia) to osobiście lubię np. walkę w parterze, ale tylko w kimonach. Formuła submission wrestling, właśnie z powodów czysto i wyłącznie estetycznych, mi nie odpowiada.
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Golenie pogarsza sprawe.
Woskowanie i depilacja mechaniczna (depilatorem) jest ok ale w przypadku faceta skuteczne jest tylko depilowanie woskiem (choć może być bolesne jeśli facet jest mocno owłosiony).
Laser - droga impreza i nie jest skuteczna w 100% bo 1. nie wszystkie włosy są w tej samej fazie wzrostu i zabieg trzeba powtórzyć kilka razy by usunąć wszystkie włosy 2. cebulki mają niesaqmowitą zdolność do regeneracji i po kilku latach może się okazać że włosy znowu rosną (słabsze i rzadsze ale mogą wyrosnąć).
Jak ktoś ma ochotę i się nie boi mogę wydepilować 8)

Wydaje mi się, że wszelkie maszynki, golarki i woski tylko pogorszą sprawę. Wizyta u kosmetyczki i laser powinna załatwić nadmiar sierści na nogach (czy gdzie tam potrzeba).



Pozdravim,
Nat

PS. Są jescze metroseksulane :) depilatory chemiczne w kremie lub w piance (tych ostatnich nie polecam) - nakłada się maź na nogę, czeka 10 minut i zmywa razem z wlosami :) zero bólu i efekt mniej więcej ten sam co przy goleniu (ale osłabia włosy)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024