Skocz do zawartości


Zdjęcie

Depilacja nóg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_friday
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

A czego sie spodziewales zakladajac ten temat?


eh zrozumienia :) no , ale teraz jestem juz tylko utwierdzony w przekonaniu, ze wszystko co nowe (czyt. inne) jest zle odbieranew naszym kraju i sorry was ludzie za unisienie.


Nie wydaje mi się że wszystko co nowe jest tak traktowane, ale nie dajmy się zwariować tym nowością !!!
  • 0

budo_friday
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

A czego sie spodziewales zakladajac ten temat?


eh zrozumienia :) no , ale teraz jestem juz tylko utwierdzony w przekonaniu, ze wszystko co nowe (czyt. inne) jest zle odbieranew naszym kraju i sorry was ludzie za unisienie.


Nie wydaje mi się że wszystko co nowe jest tak traktowane, ale nie dajmy się zwariować tym nowością !!!
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Nie gole i nie bede golił nog bo dla mnie to pedalskie ( sorry jesli kogos uraziłem). Ale widze odstepstwa od tego:
1. W celach sportowych
2.W celach medycznych
3. Gdy zabraknie ci juz włosów na przedramieniach, w ramach testowania ostrosci noza :)
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
tego jeszcze brakowało żeby kobietki nam mówiły co jest męskie, a co nie. :)

moje nogi, moja sprawa, tak? wpienia mnie to że musze używać 3 ręczników żeby sie wytrzeć do sucha, to że nogi mnie pod spodniami swędzą jak głupie i to że przez włosy nie można sie porządnie umyć (szampon do nóg...?) - więc depiluję.
czasem wywołuje to uśmiech, ale dżizas, jestem męzczyzną, mam to w dupie. nie jestem pedałem, ale nie przeszkadza mi że ktoś może tak pomyśleć, to żadna obraza, przeciwnie, będzie to znaczyło, że zbam o siebie i dobrze sie ubieram - cool.
pływa sie łatwiej, o higiene łatwiej...
a to ze ludzie przekonani o tym że płcie są tylko dwie (!!!) mówią mi że nie zachowuję się tak jak ich zdaniem powinien sie zachowywać prawdziwy mężczyzna, jest śmieszne, niepoważne, ciasnogłowe i... nieistotne.

50 lat temu higiena mężczyzny polagała na codziennym odnawianiu warstwy wody kolońskiej na pysku i cotygodniowych kąpielach. dzisiejszy "prawdziwy" mężczyzna byłby w tamtych czasach maniakiem. w wersalu srali pod siebie, a w rzymie depilowali całe ciało i kąpali sie całymi dniami... wszędzie ci sami ludzie.

dżizz...
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

Jak ktoś ma ochotę i się nie boi mogę wydepilować Cool

hohohoh teraz akzdy facet tutaj ebdzie chcial zebys go wydepilowala :) Uwazaj z takimi propozycjami :wink:

moje nogi, moja sprawa, tak? wpienia mnie to że musze używać 3 ręczników żeby sie wytrzeć do sucha, to że nogi mnie pod spodniami swędzą jak głupie i to że przez włosy nie można sie porządnie umyć (szampon do nóg...?) - więc depiluję.

Kurcze, nogi mam dosyc bujnie owlosione. I jakos nie mam problemu z ich wycieraniem jednym recnzikiem, nie swedza mnie pod spodniami i nie mam problemow z porzadnym umyciem sie. Co kto lubi, ale dla mnie to nieco dziwne tlumaczenie.

pzdr
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
mnie swędzą, szybki prysznic nie wystarczy żeby zmyćdobrze pot i brud i wytrzeć się jest po pierwsze ciężko, bo to dużo roboty, a po drugie autentycznie za dużo ręcznika schodzi :)
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
gdyby kazdy byl tak tolerancyjny jak ty tego chcesz sajan to nie byloby sadow, policji kar itd. po prostu golenie czegokolwiek innego niz ryja jest pedalskie i koniec, gdybym cie zobaczyl to chyba bym sie polozyl na ziemi ze smiechu, gratuluje pomyslu 8O
  • 0

budo_korba87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
:) spoko ja sam mam zamiar sie wydepilowac :)
  • 0

budo_korba87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
:) a co polecacie do depilacji ?? :)
co jest leprze wosk czy krem ?? :roll:
  • 0

budo_drops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:omów nie korzystam

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
golenie nog u facetow tylko jesli rzeczywiscie trzeba, ja to sie tylko zastanawiam co siedzi w glowach metrosexualistow (osobiscie nazywam ich wesolkami) czy zalozenie kolorowych "ciuszkow" ,depilacja nog bikini i Bog wie czego jeszcze, wizyty u kosmetyczki, malowanie (??) dodaje im meskosci?!?!?!?!? nie pojmuje i nie lubie tego typu zachowan jakos zle mi sie kojarza
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

:) a co polecacie do depilacji ?? :)
co jest leprze wosk czy krem ?? :roll:

po co przepłacać kup sobie rolke szerokiej taśmy, np. takiej jak zakleja sie kartony i obklejasz w włosem i ciągniesz pod włos depilacja gwarantowana :!:
pzdr :lol: 8)
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Zawsze można ogolić nożem :wink:

Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_korba87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
sklonie sie ku tej tasmie do kartonu :lol:
  • 0

budo_sh4rk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
:!: Najlepszy sposób to :!:
:arrow: Bierzesz żyletkę :P
:arrow: no i jedziesz po nogach :)
:arrow: potem tylko przyklejasz skórę i gotowe :lol:
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg

:) a co polecacie do depilacji ?? :)
co jest leprze wosk czy krem ?? :roll:

po co przepłacać kup sobie rolke szerokiej taśmy, np. takiej jak zakleja sie kartony i obklejasz w włosem i ciągniesz pod włos depilacja gwarantowana :!:
pzdr :lol: 8)


Do tego potrzeben były by conajmniej 3 osoby. Dwie cie trzymaja , trzecia operuje tasmą. Pewnie to musi kurewsko boleć
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
to korba87:
w Jackassie byl taki koles co sie caly wydepilowal- ale on to robil dla kasy- w konsumpcyjnym spoleczenstwie jestem w stanie goscia starac sie zrozumiec...
ale jesli golisz nogi dla frajdy to razem ze śledzikiem zalecam wizyte w przychodni zdrowia psychicznego Instytutu Matki i Dziecka...chyba ze jestes w stanie podac jakas konkretna motywacje... :roll:
  • 0

budo_korba87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Sojobo: ja tam nie wiem bo nie gustuje kolesiach ale uwazam ze wlosó an ciele mam za duzo i powiewa mi to czy sie to kobietom podoba czy nie chce to zrobic dla siebie :twisted:
  • 0

budo_korba87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
Sojobo: ja tam nie wiem bo nie gustuje kolesiach ale uwazam ze wlosó an ciele mam za duzo i powiewa mi to czy sie to kobietom podoba czy nie chce to zrobic dla siebie :twisted:
  • 0

budo_korba87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
kurde o raz za duzo kliknąłem :lol:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Depilacja nóg
uff ludzie za duzo sie naogladaliscie kulturystow i tym podobnych:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024