Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na masę mięśniową i redukcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

89Marcin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na masę mięśniową i redukcje

Cześć

 

To trochę o mnie

 

mam 25 lat, 178cm wzrostu oraz 81kg wagi. Chce zwiększyć wagę max 10kg jednak ze względu na to że chcę pozbyć się nieco tłuszczu to wzrost wagi nie jest taki dla mnie ważny.Ćwiczyłem już parę razy po parę miesięcy ale albo miałem kontuzje albo zmieniłem prace na uniemożliwiającą trening. Teraz zaczynam od nowa i staram się ćwiczyć co drugi dzień lub 3 razy w tyg. Ze względu na swoją racę nie ćwiczę na maxa bo potrzebuję siły do pracy. planowanie diety i treningi rozwala mi to, że pracuję na nocki a do tego obowiązki domowe sprawiają, że nie mam za dużo czasu na odpoczynek i regenerację. W tygodniu śpię max 5h. W zasadzie nigdy w życiu nie spadła mi waga. Chcę uwydatnić swoje mięsnie i dorobić się dodatkowych kilogramów masy mięśniowej. Ciężko mi przychodzi zmiana wagi. Na siłownię wróciłem 2 tyg. temu. Od tego czasu biorę codziennie po śnie 5g kreatyny i BCAA oraz w dni treningowe takie same dawki dodatkowo po treningu. posiłki jem mniej więcej o 9:00 (owsianka, jajecznica). Gdy się obudzę ok 15:00 obiad, który specialnie nie dozoruję ale staram się by był w tym kurczak. Kolacje ok 21:00 pierś kurczaka lub parówki ganeralnie coś z dużą ilością mięsa. Przed pracą 24:00 kanapki z jogurtem serem lub serkiem.W pracy 3:00 kanaki z serem i wędliną. Staram się pić dużo wody, oraz staram się nie cukrować niczego oraz nie jeść słodyczy itp. 

 

Co mam zmienić by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. może to nie dieta a tryb życia mi bardziej przeszkadza? 


  • 0

Paweł Kasprzak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1178 postów
  • Pomógł: 8
18
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, gry i hodowla gołebi
  • Staż [miesiące]:Ponad rok
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę mięśniową i redukcje
Nie da się nabijać masy jak i zarazem gubić tłuszcz.. Zdecyduj się na jedno, czyli albo masujesz albo redukujesz
  • 0

Dziennik Treningowy

 

Zapraszam do przeglądania, wypowiadania się oraz poprawiania moich błędów.

Zapamiętaj! Każdy uczy każdego, a WIEK to tylko liczba!

 

Powracam!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024