Skocz do zawartości


Zdjęcie

po trzydziestce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Bart1981
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

po trzydziestce

Cześć, chciałem zapytać kogoś kto ma pojęcie na temat ćwiczeń czy jest sens brać się na poważnie za ćwiczenia gdy ma się 34 lata? Mam 183 cm wzrostu i ważę 89kg. Chciałbym pozbyć się 9kg, chciałbym nie wstydzić się pójść z synem na basen czy rozebrać się na plaży. Chciałbym "fajnie" się prezentować. Kiedyś prowadziłem aktywny styl życia, przez kilka lat trenowałem zapasy z fajnymi rezultatami, chodziłem na siłownie i też były tego efekty. Obecnie mam 2 dzieci i musiałem się poświęcić rodzinie i pracy i pracy po pracy. Przymierzam się do jakiś ćwiczeń i do tego żeby zmienić chodź troszkę swój wygląd - robię sobie siłownie i chcę COŚ robić. Zastanawiam się tylko czy ja już nie jestem za "stary" i czy będą jakieś efekty, czy jest w ogóle sens. Przyznaję się szczerze, że czasem bardzo chcę, a czasem brak mi motywacji, a czasem poprostu brak mi sił. Czy jest sens...? pozdrawiam Bartek


  • 0

maciek91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:West Bromwich
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:32
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :39+
  • Pas [cm]:84
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: po trzydziestce

Rozwaliles mnie tym zdaniem - czy w wieku 34 lat jest sens zaczac cwiczyc? Stary ja zaczalem w wieku 40 lat I zaluje ze nie zaczalem wczesniej.


  • 0

Bart1981
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po trzydziestce

Cześć, chciałem zapytać kogoś kto ma pojęcie na temat ćwiczeń czy jest sens brać się na poważnie za ćwiczenia gdy ma się 34 lata? Mam 183 cm wzrostu i ważę 89kg. Chciałbym pozbyć się 9kg, chciałbym nie wstydzić się pójść z synem na basen czy rozebrać się na plaży. Chciałbym "fajnie" się prezentować. Kiedyś prowadziłem aktywny styl życia, przez kilka lat trenowałem zapasy z fajnymi rezultatami, chodziłem na siłownie i też były tego efekty. Obecnie mam 2 dzieci i musiałem się poświęcić rodzinie i pracy i pracy po pracy. Przymierzam się do jakiś ćwiczeń i do tego żeby zmienić chodź troszkę swój wygląd - robię sobie siłownie i chcę COŚ robić. Zastanawiam się tylko czy ja już nie jestem za "stary" i czy będą jakieś efekty, czy jest w ogóle sens. Przyznaję się szczerze, że czasem bardzo chcę, a czasem brak mi motywacji, a czasem poprostu brak mi sił. Czy jest sens...? pozdrawiam Bartek

Pytając o to czy ćwiczenia w wieku 34 lat maja sens miałem na myśli to czy w tym wieku da się jecze osiągnąć jakieś poważne rezulataty. Faktucznie głupio sformułowałem zdanie...


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: po trzydziestce

Oczywiście, że sie da. Trzeba tylko treningu , diety i cierpliwości


  • 0

TKWM



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024