Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta, plan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

loleq1389
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta, plan

witam mam 21 lat, za miesiac wyjezdzam za granice i musze zaczac tam cwiczyc. Mam za soba jakies 0,5 roku cwiczen, ektomorfik, 182cm, 70kg. Ogolnie chce bazować tam na śniadaniu, posilku treningowym i potreningowym - jakis shake z blendera oczywiscie z dobrze dobranymi składnikami oraz normalnym obiedzie, sniadaniu w pracy i kolacji. Niestety ale nie mam miejsca, ani możliwośći korzystania z czegoś więcej niż sztanga i hantelki. Chcialbym robic oczywiscie splita, najlepiej 3 razy w tygodniu, no max. 4. Proszę o pomoc (nie kompletym ulozeniu) w dobraniu diety i ułożeniu planu treningowego.

 

sniadanie: shake z orzechow, sloneczniku, jogurtu naturalnego, banaan, jabłka (może coś jeszcze) 

sniadanie w pracy: tutaj to ja nie mam pojecia co odzywczego mozna zjesc 

obiad: piers z kurczaka z ryzem/ziemniakami, ewentualnie moge czyms dojesc

przedtreningowy: shake, tylko nie wiem jakie skladniki

potreningowy: j/w

kolacja: jakis serek wiejski z bulką czy czyms tam

 

ogolnie wydaje mi sie z w dni nietreningowe powiniennem miedzy obiadem i kolacja cos zjesc, ale tez za bardzo nie wiem co.

 

Ulozenie planu nie robi mi wiele klopotow zbytnio, lecz nie mam pojecia jak moge cwiczyc klatke piersiowa bez laweczki. Mam nadzieje, ze ta dieta jakos da rade. Prosze o pomoc, pozdrawiam.

 

//edit ogolnei te shake'y sa ze wzgledu na brak czasu i czasami malo snu, a tutaj nie moge nic poradzic.


Użytkownik loleq1389 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta, plan

3 dniowy split to porażka. 4 dni to takie minimum ale ja bym polecił cięzkie 3 dniowe FBW. Sztanga hantle i ławka to wszystko czego trzeba ( choć do siadów przydałyby się stojaki )

 

Bez ławeczki nie da się trenować klatki piersiowej. Będziesz musiał coś zakupić ewentualnie pokombinować coś o ile masz z czego.

O dietę pytaj w dziale dieta.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024