Które białko jest bardziej wartościowe zwierzęce czy roślinne?
Oraz w jakich proporcjach powinno się je spożywać?
Czy ma znaczenie jakie jemy po treningu?
Jakie jedzenie będzie najlepsze
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
jakie odżywki powinieniem kupi? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
3 miesiace 14 lat bedzie cos z tego? |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Siła i czysty miesien(kiedy i jakie ?) |
Inne sporty |
|
|
||
Co najlepsze do sportu walki ?:> |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
PILNE!Jakie odżywy! |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
dieta- Ponad rok temu
-
Dieta, białka itp- Ponad rok temu
-
masa- Ponad rok temu
-
Chcę zrzucić trochę ciała- Ponad rok temu
-
Jaka dieta oraz plan treningowy ?- Ponad rok temu
-
diety- Ponad rok temu
-
Dieta- Ponad rok temu
-
Dieta- Ponad rok temu
-
Masa :D- Ponad rok temu
-
Przykładowa dieta dla początkujących- Ponad rok temu



Ponad rok temu
