Witam. Mam pytanie z czym najlepiej połączyć przedtreningówke(suplement) czy może brać tylko to? Pozdrawiam
z czym lołączyć przedtreningówke?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Najprościej by było gdybyś napisał jaki suplement przedtreningowy masz na myśli.
Mateusz Pawlak ![]()
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Po co, w jakim celu cwiczymy karate czy inne s.w. |
KARATE |
|
|
||
Stanozolol w tabsach 10mg ile brać i z czym połączyć? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Czym jest RAMPA? Opis |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czym się różni wróbelek czyli dwa Amphibiany |
MAGIA STALI |
|
|
||
Czym jest judo? |
JUDO |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
białko- Ponad rok temu
-
Suple- Ponad rok temu
-
Kreatyna- Ponad rok temu
-
Pakiet odżywek na masówę !- Ponad rok temu
-
Gainer - czy warto?- Ponad rok temu
-
problem- Ponad rok temu
-
Nie wiem jakie brać suplementy.- Ponad rok temu
-
problem- Ponad rok temu
-
Suplementacja- Ponad rok temu
-
Suplementy+ basen- Ponad rok temu




Ponad rok temu
