Witam. Mam pytanie z czym najlepiej połączyć przedtreningówke(suplement) czy może brać tylko to? Pozdrawiam
z czym lołączyć przedtreningówke?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Najprościej by było gdybyś napisał jaki suplement przedtreningowy masz na myśli.
Mateusz Pawlak ![]()
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
z czym bezpiecznie po miescie |
Samoobrona |
|
|
||
2 cykl moze boldek?? tylko z czym ? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
czym mozna to zastapic ?? |
Dieta |
|
|
||
Na czym polega aikido?? |
AIKIDO |
|
|
||
Czym się różni tak właściwie LutaLivre od Ju_Jitsu ? |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
białko- Ponad rok temu
-
Suple- Ponad rok temu
-
Kreatyna- Ponad rok temu
-
Pakiet odżywek na masówę !- Ponad rok temu
-
Gainer - czy warto?- Ponad rok temu
-
problem- Ponad rok temu
-
Nie wiem jakie brać suplementy.- Ponad rok temu
-
problem- Ponad rok temu
-
Suplementacja- Ponad rok temu
-
Suplementy+ basen- Ponad rok temu




Ponad rok temu
