Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty do treningu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Buty do treningu.
Cześć.
Moje newbalance minimusy po 2 latach się trochę rozwaliły. Mianowicie siateczka w okolicach małego palca przetarła się i zaczyna pękać wzdłuż lini palców i czuję jak przez to stopa chodzi coraz bardziej. Buty do biegania mam ale średnio jestem z nich zadowolony (puma fass 300.) Bolą mnie po bieganiu w nich te kostki z ktorych wyrastaja duze palce;/ mogibyscie poecic buty do treningow? chodzi mi o podskoki, sprinty, podrzucanie kb. Wazne zeby dobrze stope trzymaly, nie miay zbyt duzego dropu (0-6mm) i byy elastyczne. lubie obuwie minimalistyczne.
do tej pory mam na oku nike free 3.0 v5 lub reebok q tr. Ale z checia rozwaze inne propozycje:)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
Przejdź się do specjalistycznego sklepu dla biegaczy, pooglądają Twój bieg na bieżni, pooglądają Twoje stopy i zaproponują Ci gamę modeli butów w różnych cenach, które pasują do Twojej nogi.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] po prawej stronie masz rozpiskę ze sklepami w poszczególnych miastach.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
ja bym odszedł od koncepcji minimalistycznych i spojrzał w stronę butów typu "low" do koszykówki, które uznaję za najbardziej uniwersalne w możliwie najszerszej gamie wygibasów czynionych w trakcie takich treningów ogólnorozwojowych,

sam mam na siłkę AND1 Assasin low - i sprint się w nich da zrobić, i skakać i ciężary podrzucać i ch@@y wie co jeszcze, bo nieźle amortyzują, przy czym stopę należycie trzymają na boki
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
ale ja właśnie chce żeby amortyzacja była jak najmniejsza i żeby zapiętki nie były usztywniane. W butach do kosza niestety stopa jest dość dobrze obudowana na boki. Zapiętek jest twardy i sztywny. Nie wiem jak wygląda sprawa z dropem pięta-palce.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ????
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
myślałem o UA ale innym modelu ;p
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
Jeśli chcesz naprawdę minimalną amortyzację, to kup sobie tenisówki w Decathlonie (bez wkładek): [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam 2 pary i jestem zadowolony. Jak na razie jedyną ich wadą jest to, ze bardzo się ślizgają na trawie. Mam je dopiero od 2 miesięcy, więc o trwałości się nie wypowiem, ale póki co trzymają się lepiej niż halówki za 20 zł, w których do tej pory biegałem. ;)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
kupiłem te nike w okazyjnej cenie. Jestem bardzo zadowolony.
  • 0

budo_fightsklep
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
Spisują się faktycznie bardzo dobrze i są wygodne,ale jednak mimo wszystko słabej jakości i tylko z tym minusem musisz się tutaj liczyć. Ważny jest także budżet jaki możesz przeznaczyć na ten cel.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
tez sie teraz ogolnie rozgladam za butami.
wlasnie kupilem dwie pary vivobarefoot "casual", bo byly w 50% przecenie. zastanawiam sie nad merrel glove jakas wersja, ale te chce najpierw przymierzyc. do tego posiedzialem, pomyslalem, i doszedlem do wniosku, ze znowu kupie VFF Trek Sport: ta para, ktora mam teraz ma juz dwa lata i jeszcze kilka miesiecy powinna pociagnac, dlatego pomimo szokujacej ceny mysle warto. bardzo sie do nich przyzwyczailem.
raduje mnie, ze niemal wszystko bede mial teraz "minimalistyczne".
  • 0

budo_fightsklep
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
też dużą rolę odgrywa przyzwyczajenie do danej marki czy nawet modelu butów. Powiem szczerze ze 2 lata to dosyć długo,ja obecnie swoje Asics mam ponad rok,pod względem wygody też polecam firmę aby przyjrzeć się kilku ich modelom.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
praktycznie co kupuję buty to innej marki. Raz minimusy od NB, raz Pume fass 2500 aktualnie te nike free 3.0, Jeszcze wcześniej jakieś jomy.
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
Kupiłem Merell Trail Glove, bardzo przyjemne do skakanki, skoków i sprintów. Długich dystansów nie biegam. ciężary dźwigam w butach do sztangi.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do treningu.
ja myślę teraz nad nowymi minimusami ;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024