Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
Witam,

Jestem na etapie poszukiwania NAJSYMAPTYCZNIEJSZEJ sekcji w Warszawie albo okolicach ,
sam styl jest sprawą drugorzędną , podstawowym kryterium jak dla mnie jest miła atmosfera , sympatyczni ludzie otwarci na innych oraz program nauczania dostosowany do aktualnych realiów – czyli nastawiony na prostotę i skuteczność ( jak dla mnie możemy ćwiczyć 3 techniki na krzyż ale ich opanowanie powinno stać na co najmniej mistrzowskim poziomie , co przełoży się na skuteczność w samym realnym strciu ) , oczywiście kadra instruktorska również z całą mocą powinna się wpisywać w te ogólne wytyczne , poza samą pasją i ew. osiągnięciami ( co jak dla mnie nie jest konieczne ) prowadzących treningi powinna cechować wyrozumiałość , japoński spokój i opanowanie :) , cierpliwość i szacunek do podopiecznych bez oglądania się na wiek , gotowość do nawiązywania bliższych relacji z uczniami / podopiecznymi wykraczająca poza spotkania na sali gimnastycznej czy uśmiech przy przyjmowaniu comiesięcznych opłat za treningi. Ważne jest również posiadanie odpowiednich dokumentów PAŃSTWOWYCH potwierdzających posiadane umiejętności , dotyczących samego procesu nauczania może być dyplom AWF itp. ( domorośli fachowcy nawet z wielką pasją i od lat ćwiczący w domu czy parku nie koniecznie mogą się znać na nauczaniu opartemu o naukowe i sportowe podstawy ). NIE ma dla mnie znaczenia wielkość sekcji , ilość samych uczniów , osiagnięcia sportowe itp. i cały ewentualny blichtr który obecnie często gęsto jest wręcz nieodłączny podczas reklamowania się jako ci najlepsi ...

Wiem że wyjątkowo wysoko ustawiłem poprzeczkę ;) ale ja zawsze równam w górę a moje oczekiwania są na najwyższym poziomie i wszelkie pół środki mnie nie interesują , założyłem ten temat ponieważ chyba jeszcze nikt przede mną ( a może – jednak ja nie znalazłem , bądź słabo szukałem ) nie postawił na forum sprawy w ten sposób ...

Nie spodziewam się cudów ale gdyby znaleźli się inni użytkowanicy chcący podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami a może nawet jacyś instruktoży chętni się zareklamować i swój styl , jako spełniający podanie kryteria będę zaszczycony mogąc w przyszłości dołączyć do ich sekcji , po prostu poszukuję czegoś więcej ...

cizzia
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
Idź do Romana. Trenuje uderzenia w sambo system polska. Dobry fachowiec. I jest z naszej bandy z pol ;-)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
Jeszcze lepszy jest Laser, jest ze wszystkich band. Wal do Kordiana.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
Chłopie, przejdż się po prau sekcjach, najłatwiej zweryfikujesz swoje oczekiwania. sympatycznie jest w alliance, w copie, w dragon's den.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
hmm to nawet nie chodzi o wysoką poprzeczkę
ale mam wrażenie, że w praktryce im bardziej sekcje odpowiadają jednym oczekiwaniom tym bardziej zaprzeczają drugim.
przykład- trener z "kompletem papierów" to raczej osoba z mocnym nastawieniem na wynik sportowy i rekreacyjni pasjonaci są w takich sekcjach najwyżej tolerowani.

spróbowałbym może w sekcjach akademickich
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
BARDZO wszystkim dziękuję za odpowiedź , niczego nie zignoruje i odwiedzę na sali - wszystkich - wymienionych w wątku !

Najwyżej będę chodził potrenować 5 dni w tygodniu :) - przy okazji pozwolę sobie prosić o więcej z ewentualnych namiarów na innych tak aby jak się ktoś następny zainteresowany podłączy pod moje zapytanie , sam również miał wybór z osób które polecacie jak i samych stylów / szkół / systemów.

cizzia
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
Podbijam temat. Jak tam poszukiwania tej najsympatyczniejszej szkoły?



p.s. im więcej wyników tym lepiej, bo i w Wa-wie przy jej korkach lokalizacja, godź, treningu i poziom zajęć też mają wpływ na wybór.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
Pola mokotowskie, lepiej moze nie bedzie ale weselej na pewno ;) .
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)

Pola mokotowskie, lepiej moze nie bedzie ale weselej na pewno ;) .


Ale to jest jakaś sekcja, np. ta u Romana* czy też spotkania budowiczów przy nożach/piwie/trawce**? :D






* - o którym wspomniałeś wcześniej
** - niepotrzebne skreslić
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJSYMPATYCZNIEJSZA sekcja w Warszawie :)
Roman prowadzi treningi w ramach sambo system Polska, a pola to normalne treningi plus po piwko :>
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024