Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_nowicjusz94
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening
Siema,

lada moment zamierzam zacząć trenowanie sztuki walki. Mam w tej dziedzinie doświadczenie znikome. Do tej pory niewiele robiłem w kierunku doskonalenia fizycznego, koncentrując się tylko na rozwoju umysłowym. Jak nietrudno się domyślić, daleka przede mną droga. Nie przeszkadza mi to jednak. Chcę wreszcie postawić "pierwszy krok w tysiącmilowej podróży". Problem polega na tym, że nie bardzo wiem, od czego mam zacząć. Zależy mi, by ćwiczyć równolegle do trenowania sztuki walki. Bardzo bym chciał, aby moja siła była bardzo duża (jednak taka siła, która znajduje zastosowanie praktyczne), żebym był szybki nieprawdopodobnie i nadludzko wytrzymały. Czytałem, że aby cele te osiągnąć, lepiej siłownię sobie odpuścić. Czy to prawda? Jeżeli tak, to czy możecie mi powiedzieć, jak mój trening wyglądać powinien? Oczywiście zamierzam zapytać o to samo trenera, jednakże jestem zdania, że dobrze mieć więcej niż jedną opinię.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening

Siema,

lada moment zamierzam zacząć trenowanie sztuki walki. Mam w tej dziedzinie doświadczenie znikome. Do tej pory niewiele robiłem w kierunku doskonalenia fizycznego, koncentrując się tylko na rozwoju umysłowym. Jak nietrudno się domyślić, daleka przede mną droga. Nie przeszkadza mi to jednak. Chcę wreszcie postawić "pierwszy krok w tysiącmilowej podróży". Problem polega na tym, że nie bardzo wiem, od czego mam zacząć. Zależy mi, by ćwiczyć równolegle do trenowania sztuki walki. Bardzo bym chciał, aby moja siła była bardzo duża (jednak taka siła, która znajduje zastosowanie praktyczne), żebym był szybki nieprawdopodobnie i nadludzko wytrzymały. Czytałem, że aby cele te osiągnąć, lepiej siłownię sobie odpuścić. Czy to prawda? Jeżeli tak, to czy możecie mi powiedzieć, jak mój trening wyglądać powinien? Oczywiście zamierzam zapytać o to samo trenera, jednakże jestem zdania, że dobrze mieć więcej niż jedną opinię.

....
"jak cwiczyc na silowni pod sztuki walki?"
zdania sa podzielone.
tu masz dwie zaciekle dyskusje, poczytaj i wyrob wlasne zdanie.

http://www.forum-kul...showtopic=96944
http://www.forum-kul...showtopic=97719
  • 0

budo_nowicjusz94
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
ok, dzięki.
  • 0

budo_fraggles
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Po prostu sam w domu rób to, co robisz na ewentualnym treningu. To wystarczy.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening

Po prostu sam w domu rób to, co robisz na ewentualnym treningu. To wystarczy.

a co, jesli na treningu cwicza sztuki walki, a nie trening silowo kondycyjny? albo gorzej, robia na treningu naprawde kiepski trening silowo kondycyjny?
  • 0

budo_fightsklep
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Wtedy warto poczytać forum i dopasować sobie odpowiedni plan treningowy,można zacząć od przeczytania kilku tematów podwieszonych które już dadzą wiele odpowiedzi.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
A może niech zacznie trenować samą SW bez czegoś innego? Jeżeli wystarczy mu zapału na pół roku, to ogarnie się i zorientuje nad jakimi elementami musi dodatkowo popracować.
  • 0

budo_fightsklep
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Też może tak być,chociaż obawiałbym się w przypadku kogo kto nie ma doświadczenia- chaosu i tego ze szybko się zniechęci,moim zdaniem jednak warto byłoby wszystko sobie wcześniej poukładać w kwestii diety czy treningu,ale to tylko moja opinia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024