Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Witam panowie :)
Byłem dziś w bron.pl na Puławskiej i nie mają tych "starych" szarych i czerwonych walterów. Facet powiedział że nie ma i nie będzie a ta "grafika" na stronie to nie wie czemu. Za to strasznie zachwałał ARM IV, którą mają na stanie, powiedział że ma 18%OC ;-)
Pozdrawiam
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Czy ty aby na pewno byłeś w sklepie broń.pl, czy może w firmie xxx ? Bo wierzyć mi się nie chce że kolter zaczął sprzedaż asortymentu pochodzącego z xxx .
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Possir nie osłabiaj mnie :) wariata ze mnie robisz? :roll: wiem gdzie byłem, zadzwoń i zapytaj, albo sam wpadnij :)
Jak mówie że mają arm IV to mają :)
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ufacie dalej francuskim gazom po ostatnich niespodziankach z CS-ami?
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Obsługa sklepu broń pl na puławskiej wzbogaca asortyment o produkty , których nie ma na stronie kiedyś mieli np 400 ml TW 1000 , albo RSG 3 ;-)
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Ufacie dalej francuskim gazom po ostatnich niespodziankach z CS-ami?

Nie.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Belian temat gaz i zima był nieraz wałkowany na forum ostatnio rok temu , wnioski w skrócie chmura dobrej jakości w żadnym wypadku żel , bo przy -5 zadziała po około minucie , a przy - 15 jak napastnik wejdzie do ciepłego pomieszczenia ;-) , oczywiście gaz trzymamy przy silnym mrozie w miarę blisko ciała aby nie zmarzł na kość bo traci zasięg
  • 0

budo_belian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
"a przy - 15 jak napastnik wejdzie do ciepłego pomieszczenia " Hahahaha :) Mówisz o chmurze a czy stożek mgły też może być? : P
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Stożek mgły jak najbardziej , chodzi o to że zimą żele są niezbyt przydatne , bo odparowywanie jest bardzo opóżnione,Jutro podam jeszcze pare faktów ;-)
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Puławska zwąchała się z Dzidkami z ... by szybciej sprzedać ARM IV a wiadomo z nimi to jak w ruletce ...
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja też przestałem wierzyć w te francuskie gazy. Po przygodach Waszych i moich przerzuciłem się całkowicie na amerykańskie pieprze. Jest ich coraz większy wybór i każdy może znaleźć coś dla siebie, a chociaż jest pewność, że zadziałają.
Swoją drogą, dostałem niedawno gaz od kolegi Mattaleo i jestem teraz szczęśliwym posiadaczem oryginalnego Sabre Cone MK 3,5 :) Miałem wcześniej Walthera, ale jednak Sabre to Sabre.
Fajne są takie inicjatywy, żeby prywatnie sprowadzać małe partie produktów, których nie ma na polskim rynku. Przypuszczam też, że niedługo Cizzia zaprezentuje nam swój asortyment i już nie mogę się doczekać.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja już czekam tylko na małego UDAPa, na zasadzie chciałem kiedyś mieć to mieć będę. Nie kupuję więcej gazów. Zrobiłem rachunek sumienia i wygląda na to że nie jest mi miotacz specjalnie potrzebny a przynajmniej nie kilka sztuk w jednym czasie. :)
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja postawiłem na UDAPa bo działanie musi mieć natychmiastowe a n ie po 5 sek. jak to bywa z żelowymi czekam też na te mniejsze
UDAP bo są poręczniejsze
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dotarła przesyłka z Kalibra, wszystko cacy, Sabre MK2 w wersji cone jak miało być. Znowu powtórzę, że nasze telefony pewnie dały efekt. Jak widać wszystko jest do załatwienia, trzeba tylko poszukać i popytać. Na razie gazów mi wystarczy, ale jeśli pojawi się poręczny UDAP w dobrej cenie to pewnie jeszcze rozważę zakup. :)
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Dotarła przesyłka z Kalibra, wszystko cacy, Sabre MK2 w wersji cone jak miało być. Znowu powtórzę, że nasze telefony pewnie dały efekt. Jak widać wszystko jest do załatwienia, trzeba tylko poszukać i popytać. Na razie gazów mi wystarczy, ale jeśli pojawi się poręczny UDAP w dobrej cenie to pewnie jeszcze rozważę zakup. :)

No i super, że nie na próżno im tam marudziłem. Szkoda że MK3 i MK3.5 nie sprowadzili ale dobre i to.
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Dotarła przesyłka z Kalibra, wszystko cacy, Sabre MK2 w wersji cone jak miało być. Znowu powtórzę, że nasze telefony pewnie dały efekt. Jak widać wszystko jest do załatwienia, trzeba tylko poszukać i popytać. Na razie gazów mi wystarczy, ale jeśli pojawi się poręczny UDAP w dobrej cenie to pewnie jeszcze rozważę zakup. :)


Ten gaz jest na bazie oleju, czy wody, wie ktoś? Mnie już się pomieszało, bo niby te na wodzie mają niebieską metkę i w nazwie modelu h2o, ale ten ma oznaczenie, że jest niepalny i można używać z paralizatorem, a od łuku elektrycznego olej może się zapalić...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Z tej tabeli wynika tylko, że DPS, ale nic dalej. Mógłby mi ktoś potwierdzić, czy to woda, czy olej?
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Zależy jaki olej zapali się od iskry , ten gaz jest na bazie oleju ;-)
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Czyli jak gościa spryskam to jeszcze mogę go gratis paralizatorem poczęstować, fajnie. :) A czemu przy większych pojemnościach macie "do not use with EID" skoro skład ten sam?
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Tematem zapalania się gazu pieprzowego pod działaniem tasera zajmowali się łowcy mitów w jednym z odcinków :) , wyniki były dość ciekawe ;-) , ale reasumując od małej pojemności gazu nikt się nie spali nawet jeśli rozpuszczalnikiem jest izopropanol , a propylantem propan - butan ;-)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Witam :)
Przejezdzalem dzis w poblizu Kalibra ( ten przy stadionie) postanowilem wpasc. No i niespodzianka bo maja na miejscu mk2 cone ;-) kupilem 2 sztuki (choc byly drobne problemy) ;-) cena 45 zl szt.
No i przyznaje ze te telefony cos daly ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024