Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Do Pana o Psełdonimie :Użytkownik . Jak będzie trzeba kupie i 3 UDAP za 500 zł bo mnie na to stać !!! Co do ciśnienia w tych gazach proponuje się Panu nie wypowiadać... ! Są gazy KO ... kosztują 19 zł To coś dla Pana . ZA JAKOŚĆ SIĘ PŁACI ! UDAP JEST SPRAWDZONY BO DIAŁA PIEKIELNIE I NATYCHMIASTOWO !!! Z żadnym śmieciem nie będę się patyczkował tym bardziej że Nygusy noszą noże !
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

ZA JAKOŚĆ SIĘ PŁACI ! UDAP JEST SPRAWDZONY BO DZIAŁA PIEKIELNIE I NATYCHMIASTOWO !!!

tak jak napisał użytkownik zawsze jest pewnego rodzaju ryzyko, utraty ciśnienia lub lub też wycieku substancji przy rurkach łączących głowice zasobnika z dyszą. Jako przykład mógłbym podać gaz PM 17 ten oryginalny z hotspray-a. I nie ma co zarzucać komuś żeby się nie wypowiadał ponieważ ta osoba ma więcej wiedzy i doświadczenia niż byś to sobie mógł wyobrazić. Udap działa a i owszem tylko że nie zapominaj o dobrych standardach takich jak sabre , hi-max , walther pro secur . Podajesz że udap jest sprawdzony tak się składa że dopóki firma xyz nie wprowadziła go do masowej sprzedaży to i ty nie istniałeś na tym forum zresztą już dawno zostałeś zdemaskowany jako naganiacz więc przestań trolować.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Do Pana o Psełdonimie :Użytkownik . Jak będzie trzeba kupie i 3 UDAP za 500 zł bo mnie na to stać !!! Co do ciśnienia w tych gazach proponuje się Panu nie wypowiadać... ! Są gazy KO ... kosztują 19 zł To coś dla Pana . ZA JAKOŚĆ SIĘ PŁACI ! UDAP JEST SPRAWDZONY BO DIAŁA PIEKIELNIE I NATYCHMIASTOWO !!! Z żadnym śmieciem nie będę się patyczkował tym bardziej że Nygusy noszą noże !


Fajnie że Cie stać na 3 UDAPY za 500 zł, zaimponowałeś wszystkim ;-) Ale bardziej chodzi o stosunek ceny do jakości :) czy warto 3 krotnie przepłacać za mocniejszy gaz. Sabre vs UDAP to nie to samo co Sabre vs TW1000.
Kto będzie chciał to kupi, ja być może też, ale raczej z ciekawości bo lubię sam wszystko przetestować.
Pozdrawiam
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Do 91Posir Posługujesz się stwierdzeniami o gazach widać jak się znasz hehe ale ok po raz kolejny się ośmieszasz. Raz jak użyłeś na jakiegoś Jamnika 3 gazów i to tych najtańszych. Piszesz publicznie że zostałem zdemaskowany ??? NAGANIACZ ? ! Nie pomawiaj tylko udowodnij !!! Mamy wolny rynek każdy kupuje na co go stać ! Już raz było napisane inteligentnie cyt. : Po co kupować Mercedesa jak są Oktawie brawo dla tego Pana co to napisał . cóż niektórym trzeba kredkami rysować wszystko by zrozumieli .
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
A i owszem naganiacz ponieważ jak zaczeliśmy pisać na temat gazów CS że są nie skuteczne, ty zaś podniosłeś kwestę używania ich przez "selekcjonerów" tak się składa iż w pojęciu ustawy o ochronie osób i mienia taki zwrot nie występuje. Idąc dalej tym tematem później zacząłeś zachwalać tego pseudo PM-a, że to jest oryginał z USA. Albo gaz OC 9000 że go niby używa ochrona na imprezach masowych. I tutaj znowu się spaliłeś ponieważ o jego jakości i wykonaniu pisaliśmy wiele stron wcześniej. Następnie po wprowadzeniu gazu udap na rynek przez zzz ty zaś wystosowałeś post o treści

UDAP to formuła sprawdzona skuteczna i nie ma na to mocnego

cytat z 13 września z godziny 14:22.
A co pisałeś w poście z dnia 29 Wrzesień 2014, 20:18, albo w poście z 4 Październik 2014, 23:05. Mam wymieniać inne posty ?
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ochrona w klubach używa różnych gazów Panie ekspercie 91Posir ! To raz . Dwa gaz OC 9000 na jakich imprezach masowych z tego co pamiętam chodziło mi o ochrone przed klubem a nie imprezy masowe ??? Pisałem że na selekcji mają też gazy OC 9000 i mają ! nie wciskaj mi czegoś czego nie pisałem po raz kolejny coś mi zarzucasz ... ! Co do słowa Selekcjonerzy doucz się w pojęciach słów na kogo jak się mówi ... BO ZNOWU SIĘ OŚMIESZASZ ! :D Co do UDAP tak uważam że jest to gaz sprawdzony wystarczy że tydzień gdzie jest używany kilka krotnie w ciągu jednej nocy na : naćpanych, nachlanych itp. tak twierdze że jest najlepszy ! W przeciwieństwie do ciebie gdzie testujesz gazy psikając w powietrze na swych filmikach lub testujesz gazy na Jamnikach to proszę cie nie wypowiadaj się bo próbujesz zabłysnąć i jakoś ci to nie wychodzi .
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Witam po trzech miesiącach Byłem za wielką wodą i też sobie przywiozłem . Dwa małe i jeden duży 15% udap cena 25USD za sztuke. Przejrzałem wyciągi bankowe z karty sredni kurs to 3.60 zł za 1 usd Czyli sztuka kosztuje 90zł w USA
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Bardziej operatywni z tego forum kupili w cenie 60 zł. Czyli sztuka w USA może kosztować 60 zł.
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
$16.50. Czyli właśnie około 60zł.
  • 0

budo_belian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
$16.50 tyle kosztuje w sklepie? a jeżeli ktoś ma firmę i możliwość kupienia bezpośrednio od producenta to ma jeszcze taniej..
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
ZA 16.50 usd kupisz 10% udap
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Mój kosztował w sklepie w NY równe 19 dołków , kupiony kilka miesięcy temu, 15% a nie 10% , dałem koledze za niego 60 zł. Ma mi przywieść jeszcze 2 szt , też będą po 19.
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
$16.50 to jest cena DETALICZNA jednego ze sklepów internetowych za UDAPa 15% (użyjcie Google, mnie się nie chce drugi raz). Ciekawe ile kosztuje w hurcie, pewnie z 10$. No to sorry ale jak importer płaci za niego 35zł plus transport i obligatoryjny haracz dla państwa to musi być mega pazerny żeby wyskoczyć z ceną na poziomie 150zł. Nie ma bata, tyle nie dam. Nie dlatego że mnie nie stać, po prostu świadomie nie lubię przepłacać i nie dotyczy to tylko kupowania RMG.
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Daj kontakt na ten sklep ja kupowałem bezpośrednio w Sklepie UDAP najtańszy 15% pojemnośc4oz czyli 11gramów chcieli 15 USD
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Poszukaj sobie, zapewniam że znajdziesz. W sklepach producenckich się nie kupuje, po co płacić "Manufacturers Suggested Retail Price"?
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Proszę, tak na szybko znaleziony UDAP 6MF czyli mocniejsza, duża wersja: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Nie pamiętam w którym sklepie był za $16.50 (albo i ciut mniej) ale chyba 43 centy więcej nie zrobią Ci różnicy. :)
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wszystko się zgadza tylko szata graficzna naklejki jest z przed trzech lat ja mam gaz z data ważności do końca 2019. Temu został okres przydatności max 2 lata. Zanim zamówiłem rozmawiałem z osobami znającymi temat i poinformowali mnie na czym polegają super okazje. Zobacz szate graficzną sprzedawanych obecnie przez UDAP
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Mogli nie zaktualizować obrazka, nie trzeba od razu zakładać najgorszego. ;) Zawsze można zadzwonić i zapytać. Zresztą małego mają już w nowej etykiecie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] O ile mnie pamięć nie zawodzi w tamtym jeszcze tańszym sklepie etykiety były z tych nowych. Po prostu przyjmij do wiadomości, że nie jest to specjalnie drogi gaz w USA.

Co ciekawe importer Sabre potrafi dać cenę detaliczną zbliżoną do tych amerykańskich... więc da się jednak nie być zdziercą i dalej prowadzić biznes.
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
O, właśnie taki mam i 2 następne będą takie same , plus takie dziwne gumiaste trzymadełka :) , po 19 dołków za sztukę.
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ale ja niczego nie sprzedaje kupiłem dla siebie. A dzisiaj zrobiłem próbę w garażu dla mnie bomba przez 2 godziny nie dało się wejść mimo otwarci drzwi do samej góry. Gaz jest dobry nawet 17 usd jest dwa razy więcej niż inne które w identycznych pojemnościach nie przekraczają 11usd. Może przepłaciłem ale i tak jestem do przodu bo poza stany nie chcą wysłać nawet za 50 usd
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024