Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ceny UDAP w USA [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
To jest sklep firmowy UDAPa, nie ma co patrzeć na MSRP.
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Skontaktowałem się ze sklepem Kaliber i powiedzieli, że Sabre Red MK2 chmura jest dostępny w sklepie internetowym oraz w sklepie przy ul. Kolbego 16 w Warszawie. Czyli może te nasze telefony coś jednak dały, a sporo pesymistów tu było. :cool:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dziwne :roll: bo na Kolbego dzwoniłem i pytałem :) no ale cóż, może pracownik po imprezie :)
Cóż, nic tylko sie cieszyć
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Stachu, mowiac krotko g***o daly :roll: nie wiem z kim rozmawiales, ale specjalnie dzis pojechalem na kolbego i nie maja mk2 chmury.Jest nowa dostawa foam i stream,, ale cone
ni huhu. Mowili ze chmura mk2 to ten 60ml magnum z twist-lock :roll: Nie wiem jak przez przez internet, ale w salonach kalibra na dzien dzisiejszy nie ma mk2 cone.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ponoć jeśli chodzi o sklep internetowy to MK2 cone jest dostępny na magazynie.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Sklep na Kolbego to główny magazyn i salon tej firmy , jeśli tam nie mają to raczej nigdzie nie mają ;-) , miłośnikom Sabre cone pozostaje jak zwykle walther , lub kupienie od kolegów sprowadzających indywidualnie ;-)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nie wiem czy widzieliście ale na stronie kalibra pojawiło się kilka nowych gazów jak ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
albo ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co o nich sądzicie.
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Stachu, mowiac krotko g***o daly :roll: nie wiem z kim rozmawiales, ale specjalnie dzis pojechalem na kolbego i nie maja mk2 chmury.Jest nowa dostawa foam i stream,, ale cone
ni huhu. Mowili ze chmura mk2 to ten 60ml magnum z twist-lock :roll: Nie wiem jak przez przez internet, ale w salonach kalibra na dzien dzisiejszy nie ma mk2 cone.

Sklep na Kolbego to główny magazyn i salon tej firmy , jeśli tam nie mają to raczej nigdzie nie mają ;-) , miłośnikom Sabre cone pozostaje jak zwykle walther , lub kupienie od kolegów sprowadzających indywidualnie ;-)

No ja dostałem wielokrotne zapewnienia od administratora sklepu internetowego Kaliber, że dokładnie ten gaz MK 2 w wersji stożek jest u nich dostępny, termin ważności 5 lat. Pewnie go kupię, więc zobaczymy w praktyce czy się da.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Tylko ze sprzedawca mówił Mi że według producenta Mk2 stożek to ten
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nawet dzwonił gdzieś i pytał. :) Nie zdziw sie jeśli zamówisz Mk2 cone, a dostaniesz ten wyżej ;-) ale informuj na bieżąco.
Pozdro
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Posir ta gaśnica Sabre Fogger to prawdopodobnie najlepsza gaśnica pieprzowa o dużej pojemności jaka po wycofaniu Foxa ,jest do kupienia w Polsce , gaśnice Red Pepper i Police RSG , a zwłaszcza TW 1000 i ARM II (pieprzowa ) , raczej będą sporo ustępować temu produktowi w kategorii dużych gaśnic chmurowych .Sabre Fantom to ciekawa zabawka , ale dla mundurowych działających w specyficznych warunkach , dekontaminuje się , chyba aż zbyt łatwo , bo podobno jest to możliwe wodą ( a więc zapewne i śniegiem ) w ciągu około minuty
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Słuchajcie znalazłem film ukazujący gaz który działa na psy , jest w wersji fog , ma flip topa, i jest w dwóch pojemnościach 50 i 500 ml . Moje pytanie brzmi czy to jest gaz na bazie capsaicyny czy też innej substancji bo na filmie nic nie podali co to jest za środek ?"
Tutaj jest adres strony: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  • 0

budo_ebenezer555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
posir91

Ten preparat to przerost marketingu nad treścią. Producent wspomina tylko, że to mieszanina naturalnych olei. Na filmie widać, że pies reaguje bardziej na fakt rozpylania czegoś niż na to "coś".

pozdrawiam
E.B.
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Spójrzcie na to czyżby zaczeli produkcję waltherów takich jak kiedyś :?: Albo to tylko zdjęcie, zwracam się z pytaniem do najstarszych forumowiczów tych co pamiętają stare czerwone walthery. a oto link do strony : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ,myślałem , że to pomyłka , ale broń pl , czyli importer waltherów też ma to na stronie :?: , cóż trzeba będzie przy czasie odwiedzić salon i obejrzeć ;-)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Mialem kiedys czerwonego waltera :) zajebiste cisnienie i moc. W poniedzialek powinienem byc w okolocach sklepu bron na pulawskiej to obczaje i dam znac.
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Pamiętaj że sklep Broń jest przeniesiony na druga stronę ulicy
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wiem :) ale dzięki
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Powinniście to zobaczyć niemiecki odpowiednik amerykańskiej zaprawy z gazem w roli głównej.

A tutaj macie dodatkowy przegląd gazów którymi pryskają się Niemcy niektóre z nich to wyjątkowe gówno.

chociaż nie będę szczery nie przyznając faktu że za małolata nie którymi znich np tw 1000 cs się nie broniłem i to z znacznym skutkiem dla przeciwnika.
  • 0

budo_belian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nadchodzi zima i w związku z tym chciałbym poruszyć temat używalności gazów w niskich temperaturach. Jak zachowuje się gaz w temperaturze poniżej zera? Załóżmy że noszę gaz w wewnętrznej kieszeni kurtki gdzie temperatura ciała powinna utrzymywać gaz w optymalnej temperaturze ale kiedy go wyciągnę i psiknę komuś w twarz to czy ten gaz zadziała wolniej? Czy w ogóle nie zadziała? Czy lepiej gaz zostawić w domu i uzbroić się w coś innego?

PS. Mam już ten obiecany gaz Sabre red mk3.5 cone od ~mattaleo i jestem ogromnie zadowolony no i mega pozytywnie zaskoczony bo paczka dotarła bardzo szybko! gaz dotarł w nienaruszonym stanie i dla mojej wygody za pobraniem : )) Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024