Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogi reaktywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Pogi reaktywacja

Zgorzelczanin, Mateusz 'Pogi' Pogudz (3-1) w tym roku pokazuje, że jest jednym z obiecujących Zawodników wagi średniej w Polsce. Zawodnik Mirosława Oknińskiego wygrał w tym roku trzy walki, w tym dwie na galach PLMMA. Przed 10-tą galą Profesjonalnej Ligi znienawidzony 'Pogi' opowiada o swojej walce w wielkim finale oraz o zawistnym mu internautach.

Fightsport.pl: Witaj Mateusz! Co dla Ciebie znaczy, że zostałeś wybrany jako jeden z wyróżniających się zawodników Ligi do walki w wielkim finale w Warszawie?

Mateusz Pogudz: Witam, no na pewno jest to dla mnie w pewnym stopniu duże wyróżnienie i zaszczyt. Trener Okniński wybierając mnie musi naprawdę we mnie wierzyć. Jestem mu bardzo wdzięczny, że jako trener zauważył we mnie potencjał i nie dal się zwieść internetowym hejterom.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
I to co teraz robi mi się podoba -> robi swoje, trenuje startuje w zawodach i się rozwija zamiast wcześniejszego pajacowania.
Z fartem dla niego.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

I to co teraz robi mi się podoba -> robi swoje, trenuje startuje w zawodach i się rozwija zamiast wcześniejszego pajacowania.
Z fartem dla niego.

Nom, np. ten start na ALMMA w kategorii debiutantów dobrze wróży.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

I to co teraz robi mi się podoba -> robi swoje, trenuje startuje w zawodach i się rozwija zamiast wcześniejszego pajacowania.
Z fartem dla niego.

Nom, np. ten start na ALMMA w kategorii debiutantów dobrze wróży.

:lol: :lol:
co masz na mysli przez "startuje w zawodach"? masz na mysli te zawody w bialych pasach?
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

:lol: :lol:
co masz na mysli przez "startuje w zawodach"? masz na mysli te zawody w bialych pasach?

Chodzi o tą historię z ostatnią ALMMĄ, gdzie zgłosił się do ograniczonej formuły. Koniec końców ktoś z budo go podkablował i trafił do full contact, ale sam fakt, że fajter z walkami zawodowymi na koncie zgłasza się do kategorii początkujących mnie bawi. :)

EDIT:

MP: Jeśli mam poważnie myśleć o walkach w przyszłości , to myślę, że ta waga jednak będzie dla mnie za wysoka i zejdę do limitu 77 kg. Będzie to potwornie ciężkie, bo mięśnie bardzo ciężko jest spalić, zwłaszcza jeśli nie ma się grama tłuszczu w organizmie.

Skromniacha. :)

Ale niech zbija do 77, może nawet dostanie się do KSW. Chętnie zobaczę, jak np. taki Aslambek wyciera nim matę.
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

Chodzi o tą historię z ostatnią ALMMĄ, gdzie zgłosił się do ograniczonej formuły. Koniec końców ktoś z budo go podkablował i trafił do full contact, ale sam fakt, że fajter z walkami zawodowymi na koncie zgłasza się do kategorii początkujących mnie bawi.

Dobra, ale co w ogóle czemu zawodowy mistrz Polski startuje w lidze amatorskiej? :)
Żeby nie było, dobrze jeśli się ogarnął i zaczął teraz działać od właściwej strony, ale wcześniejsze wyczyny jeszcze długo będą pożywką dla kpin.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

:lol: :lol:
co masz na mysli przez "startuje w zawodach"? masz na mysli te zawody w bialych pasach?

Chodzi o tą historię z ostatnią ALMMĄ, gdzie zgłosił się do ograniczonej formuły. Koniec końców ktoś z budo go podkablował i trafił do full contact, ale sam fakt, że fajter z walkami zawodowymi na koncie zgłasza się do kategorii początkujących mnie bawi. :)

to bylo w zasadzie pytanie do Megidoxa ;) ale historii o ALMMA nie slyszalem i jakos mnie ona nie dziwi
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
na zawodach No-gi Fight w Dzierżoniowie którymi tak się chwali, wystartował (i wygrał) w kategorii białych pasów, czyli trenujących +/- 2 lata.
pewni ludzie w ogóle się nie zmienią.

Jeśli mam poważnie myśleć o walkach w przyszłości , to myślę, że ta waga jednak będzie dla mnie za wysoka i zejdę do limitu 77 kg. Będzie to potwornie ciężkie, bo mięśnie bardzo ciężko jest spalić, zwłaszcza jeśli nie ma się grama tłuszczu w organizmie. Jeśli jednak mam myśleć poważnie o MMA, to będę próbował zbijać wagę na 77 kg.

a na fotce otłuszczony prosiak :)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
W tych białych pasach wygral z Rokkiem pierwsza walke tylko dzieki bledom sedzioego, a na nastepnych zawodach przegral w bialych pasach z typem, co trenowal pol roku.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

Zgorzelczanin, Mateusz 'Pogi' Pogudz (3-1)]

jak to (3-1) skoro on samych walk o tytuły miedzygalaktyczne miał chyba ze 3? plus te gale w Niemczech...przecież on miał rekord prawie jak Rickson :) wszystko to wyzerował i zaczął od nowa? to wcześniejsze to w ramach treningu?
  • 0

budo_guziec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:taka świnia z Afryki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
"w pierwszej walce obiecał mi ze jak wygram, to da mi koszulkę"

widzę że pogi zna bardzo wpływowych ludzi :) za następne wygrane uzywana opona do stara i choinka o zapachu kokosowym do malucha :)
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
Miał 2 u siebie w federacji plus "niemcy"
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

"w pierwszej walce obiecał mi ze jak wygram, to da mi koszulkę"

widzę że pogi zna bardzo wpływowych ludzi :) za następne wygrane uzywana opona do stara i choinka o zapachu kokosowym do malucha :)

Kur&#%@, oplułem klawiaturę kawałkami tosta przez ciebie. :)


A o Pogim to będzie można mówić, że się ogarnął, jak zacznie wygrywać z zawodnikami o dodatnich rekordach.
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

"w pierwszej walce obiecał mi ze jak wygram, to da mi koszulkę"

widzę że pogi zna bardzo wpływowych ludzi :) za następne wygrane uzywana opona do stara i choinka o zapachu kokosowym do malucha :)


Klasyk,który idealnie pasuje. :)

Prawda jest taka,że takich matołów jak On stworzył internet. To taki Najman,tylko na mniejszą skalę i w necie.

Gość zrobił fuforę durnymi filmikami, seminariami, walczącymi z Hanibalami na dolnośląskich rejestracjach, robieniem sobie zdjęć z gimnazjalistkami, i chooj wie czym jeszcze. Haratyk poskładał Go jak dzieciaka w 30 sekund, to miał problem do sędziego,do Rafała że nasmarowany (było to widać gdy ściągał Mu spodenki). a powinien mieć do tego na górze,że urodził się niepełnosprawny psychicznie.

Dziennikarze oczywiście nie zadają Mu podstawowego pytania jak to jest,że teraz walczy gdzie walczy a przedtem był mistrzem galaktyki i robią z Nim wywiad jak z prawdziwym zawodnikiem.

Trener trenerów wiadomo,że nie od dziś ma słabość do debili i chce pokazać że z gówna da się zrobić trochę twardsze gówno.

Dla mnie kurwa masakra i tyle.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

Trener trenerów wiadomo,że nie od dziś ma słabość do debili i chce pokazać że z gówna da się zrobić trochę twardsze gówno.

Serio, skąd Miras ich wszystkich bierze. :lol:
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
nasz bohater został właśnie obity przez Bryczka na PLMMA 10
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
Ktoś walkę widział i coś może powiedzieć prócz tego że ponoć na punkty?
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
no ja widziałem, Pogiemu weszło parę łokci w stójce, jakieś obalenie, parę razy udało mu się zająć pozycję, ale ogólnie od początku było widać dominację Bryczka, na samym początku był bliski skończenia anakondą, władował sporo kolan, bronił obalenia Pogiego i sam prawdopodobnie zaliczył więcej sprowadzeń, częściej zajmował dominujące pozycje - chyba pod koniec drugiej rundy tylko gong Pogiego uratował, bo zbierał konkretną kanonadę w parterze i wydaje mi się że mało brakowało do TKO.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja

  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pogi reaktywacja
no i w pizdu cały misterny otrzymania choinki o zapachu kokosowym...
Ciekawi mnie natomiast wywiad z Pogunatorem. Może dowiemy się,że przeciwnik był nasmarowany, miał paralizator itd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024