Skocz do zawartości


Zdjęcie

Defendu - zajęcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Defendu - zajęcia
Kto z Poznania to zapraszamy na treningi pierwszy za free żeby sobie uświadomić czy ten system jest dla ciebie ;)

Treningi w Sekcji Defendu prowadzone są w siłowni Hulk na ul.28 Czerwca 1956 r 222

Poniedziałek grupa podstawowa godz. 20.00 - 21.30
Wtorek parter godz. 20.00 - 21.30
Środa grupa podstawowa godz 20.00 - 21.30
Czwartek walka nożem i tech. zaawansowane godz. 20.00 - 21.30
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
nasi ludzie w akacji
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
w gdyni byłeś i nie przypucowałeś sie do wujka?:)
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
no ja nie byłem tylko z sekcji championów wysłałem ;) , jak bym jechał to bym się przypucował ;)
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
Dodaliśmy parę nowych filmików i fotek, może podpatrzycie coś dla siebie lub przetrenujecie na swojej sali treningowej ;) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
ta reakcja na atak troche mi sie nie podoba:P jakie tam były założenia?
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
chodzi ci o zdjęcie czy któryś konkretny film, niestety poziom wykonania dużo odbiega od założeń ale niestety taki jest poziom słuchaczy. To dowodzi ze trzeba dużo trenować i uczestniczyć w wielu szkoleniach aby w miarę prawidłowo reagować
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
LEWRO jest OK...
Po prostu człowiek niewyspany dopiero po chwili skuma, że nie na każdym filmiku czy zdjęciu są instruktorzy.
prawda :?: :!:
Warto by wrzucić cosik z noża.. :twisted:
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
moim pomysłem jest aby ukazać że nie ma ludzi doskonałych najczęściej na filmach widzi się super technikę prezentowaną przez instruktorów ćwiczących x lat, ludzie na szkolenia przychodzą na rożnym stopniu wyszkolenia czasem nawet myślą że są zajebiści potem jest spotkanie z rzeczywistością. Osobiście uważam ( spotkałem wielu ) że lepiej uczyć się od rzetelnego instruktora który ma wiedzę praktyczna w Polsce niż ściągać gwiazdy z super jednostek i potem się okazuje że połowa na kursie nie ma podstaw i są braki, a taki spec pokazuje, a i tak nie jest to osiągalne dla przeciętnego odbiorcy który np. wywala 200 pestek na rok . Na fotkach mało jest instruktorów bo nie oni są najważniejsi bardziej interesuje mnie to czy odbiorcy zrozumieją idee i czy ich świadomość wzrośnie ( mamy nie konwencjonalne pomysły na takie szkolenia ;) )
Nóż, jak najbardziej zrobimy kilka filmików poglądowych w tym celu kupiliśmy elektro noże które generują bardzo mocne kopnięcie więc można się szybko przekonać co robi się nie tak i gdzie jest cięcie.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
wiesz powiem szczerze, że zamieszczanie filmików złożonych z "dokonań" lub powiem inaczej "efektów po-szkoleniowych" studentów/słuchaczy to.....jawna oznaka braku kompleksów".. dobry instruktor nie ma się czego wstydzić w zakresie własnych pomysłów szkoleniowych...tu należą się brawa.....
tak jak napisałeś LEWRO można ze szkolenia zrobić "cyrk" tylko co z tego wyniosą szkoleni szarzy "kowalscy" :?: :!:
nic poza kolorowym dyplomem czy fajną koszulką....
pozdrawiam i gratuluje dokonań, a powiem wprost śledzę Wasz rozwój od jakiegoś czasu..słowo PROGRES
obrazuje Wasze dokonania..
Mam nadzieje, że po wyleczeniu kontuzji kolana bedę mógł wziąć udział w jakimś Waszym Seminarium i podpatrzyć parę patentów: technik i metod szkoleniowych... pozdrawiam MW
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu - zajęcia
Miło słyszeć , bo nie jest mi obojętne jak inni oceniają naszą prace. Na tym forum poznałem wielu fajnych ludzi i też pod wpływem ich wypowiedzi oraz analiz też się zastanawiam nad kolejnymi kierunkami rozwoju. Nawet te negatywne wypowiedzi czasem z dupy też pomagają i motywują do dalszego lepszego działania. Więcej dyskusji, wymiany linków, polecanie fajnych szkoleń tego oczekuje po takich forach i to się spełnia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024