Skocz do zawartości


Zdjęcie

mucha konska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

mucha konska
Znacie jakies sprawdzone srodki przed tym dziadostwem? W tym lecie jest prawdziwa plaga w lesie i nawet na obrzezach pobiegac nie idzie. Z komarami to nie problemu, bo wystarczy zwiekszyc tempo biegu i daja sobie spokoj, a te badziewie jest tak upierdliwe, ze trzeba zabic, zeby sie odczepilo.

p.s. regularnie sie myje :)
  • 0

budo_mardo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska
Na to dziadostwo nie ma lekarstwa. Najlepiej unikać takich miejsc po prostu.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska
Ja zaobserwował,że po żniwach je ich mniej o wiele.
Trapią mnie i delikatnie mowiac irytują sportu w poblizu lasu nie daja uprawiać przez nie kontent często nie jestem.
za to mszcze sie na nich nawet gorzej niz na zwykłych.odrywam rózne cześci odnoża skrzydełka nadciagam głowe ze prawie wychodzi z tułowia z flakami tak zostawiam zywe jeszcze i mam nadzieje że cierpią bo ja przez nie cierpie też.
  • 0

budo_yvettee
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska
Sa takie upierdliwe, ze ja do lasu nie chodze...tym bardziej ze do potu leca jeszcze bardziej...kilka razy nad jeziorem mnie atakowały to nawet na reka na ktorej siedziały jak zanurzylam ja w wodzie nie odpadły...dopiero jak ubilam sie odczepily...dziadostwo masakryczne...
  • 0

budo_wawadam
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska
Najlepszy sposób to zabicie gada - 100% skuteczny. Problem pojawia się w obliczu większej ilości - wtedy standardowe sposoby są mało skuteczne i jedynym rozsądnym wyjściem jest zmiana miejsca treningu... ;)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska
Ruuun forrest :) A tak na serio to ja na szczescie tylko z komarami mialem do czynienia, uff myslalem ze nie ma nic gorszego od nich ;)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska
Spoko teraz mozna juz biegac na luzie po lesnych sciezkach, tylko tak nawiasem mowiac i nie zakladajac osobnego tematu moglibyscie polecic buty na zime z goretexem, zeby paluchy nie mokly :?:
Ja biegam caly czas w nikach, ktore super oddychaja, ale i przemakaja jak diabli.

pozdro i dosiego roku :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska

  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: mucha konska
Karate kit rzadzi :cool: Swoja droga sylwetka glownego bohatera jest nadal w sferze moich marzen :lol: Szczegolnie podziwiam jego kocie ruchy i te bojowe nastawienie do sw :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024