Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból w krzyżu i nadgarstka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_homie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie

Napisano Ponad rok temu

Ból w krzyżu i nadgarstka
Witam, mam 15 lat, i jeśli to ważne to mam: ok 181 i ok 85 kg wagi. Moim problemem jest ból w krzyżu i czuje ból tylko w w lewej części łopatki i krzyża(po prawej stronie nic mnie nie boli). Ból zaczoł się tak: Poszłem na siłke pierwszy raz byłem trochę zestresowany z pewnego powodu i napiety póżniej po treningu odczuwałem ból w krzyżu w tym samym miejscu ok ból ustąpił po ok 2-7 dniach, potem poszłem na siłke i wziąłem może za duży ciężar albo była zła tehnika albo nie byłem przygotowany i ból też szybko ustąpił, ale pewnego razu poszłem na siłownie ok po przednich przysiadach i wyciskaniu stajac praktycznie nie czułem bólu pleców(ogólnie zawsze tam jakis jest w frontach i wyciskaniu może zle sie rozgrzewałem albo bylem zestresowany ale ok) i potem zrobiłem martwy ciąg wiozłem ciężar nie duży może 90 kg i zrobiłem z 4 powt na lajcie ogólnie i nigdy nie robię kociego grzbietu ale wydawało mi się że za bardzo podnosiłem ciężar przodem niż ciągłem po nogach( ciężar na piętach bardziej) coś tam żle troszkę zrobiłem ale pewnie tragedi nie było, i od tego czasu boli mnie w krzyżu to już będzie z 1 miesiąc nawet dłużej ból praktycznie nie przechodzi jedynie po sporcie i rozciaganiu może a gdy siedze na komputerze się nasila (dodam że siedze długo przed komputerem)

Drugi mój problem dotyczy nadgarstka kilka razy poszłem na siłowie i oczywiście wypadło mi kilka rzeczy z głowy w między innymi żeby nadgarstek był prosto podczas wyciskania a nie ugięty, i kilka razy poszłem tak na siłownie z lekkim bólem i zapominałem prostować nadgarstek, i od tego czasu mam bóle lewego nadgarstka prawy jest w porządku, chory nadgarstek boli mnie np po noszeniu czegoś cieżkiego, podnoszenia czegoś cieżkiego, długiej pracy, i takie tam, i ogólnie sam od siebie też np od jak siedze długo na kompie i mało nim ruszam.

z góry thx za pomoc :)
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból w krzyżu i nadgarstka

(...) z góry thx za pomoc :)

Idź do lekarza.
Ludzie chodzący do lekarza w przypadku problemów ze zdrowiem mają statystycznie szczęśliwsze, dłuższe i mniej bolesne życie.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból w krzyżu i nadgarstka
*poszedlem.
  • 0

budo_ettelen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból w krzyżu i nadgarstka
Cóż, jak się nie stosuje do zaleceń starszych, mówiących "zmień rodzaj i nasilenie treningu" (ukłon w stronę Nowo, który uparcie wierzył, że przemówi ci do rozsądku i tłumaczył, jak i co robić) to się potem cierpi. Masz przesilone stawy i mięśnie przez te swoje durne ćwiczenia nie dostosowane do wieku i kondycji organizmu. Zwolnij, zmniejsz obciążenia, daj czas na regenerację albo nie zawracaj już głowy swoimi problemami, które wynikają z upartego kontynuowania złych ćwiczeń.
Nikt tu nie napisze, że twoje ćwiczenia są super i łał (bo mam wrażenie, że tylko o to chodzi w twoich postach). Tłumaczono ci, że coś robisz źle, olałeś, to teraz masz efekty.
P.S. interpunkcja bardzo ułatwia życie, więc stosuj znaki przestankowe itp.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból w krzyżu i nadgarstka
hmm, mi wygląda na raka trzustki
  • 0

budo_ettelen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból w krzyżu i nadgarstka
hmm, możesz mieć rację :)
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból w krzyżu i nadgarstka
Toczeń.


...a tak serio, to nie garb się nad biurkiem podczas masturbacji - ustaną bóle krzyża i nadgarstków;D
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból w krzyżu i nadgarstka
Prorock odpowiedział. Zamykam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024