Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak sobie radzić z potem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak sobie radzić z potem
Generalnie miałem jechać dziś na zajęcia, ale wyszedłem na dwór, zlałem się potem, zaczął mnie leb bolec to wróciłem. Stwierdziłem, że jednak niefajnie będzie siedzieć tyle czasu w takiej atmosferze na zajęciach.

O ile mam jakiś pomysł na zakrycie potu - jakiś podkoszulek lekki pod spód - o tyle nie wiem czy istnieje sposób żeby po prostu się mniej pocić. Any ideas?
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Mi pomogly dopiero tabletki perspiblock, bo generalnie pocilem sie rowniez na twarzy, wiec antyperspirant odpadal.
  • 0

budo_homie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Może jakieś zioła przeciwpotne czy witaminy(o ile coś dadza) ? i wiadomo gdy jest ciepło to powinno się chodzić krótko ubrany heh ja nawet biegam w majtkach i bez koszulki czasem xd no ale jak masz koszulkę to ten pot się wchłania w ta koszulke no nie, a jak jej nie masz to chyba wyparowuje.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem

Może jakieś zioła przeciwpotne czy witaminy(o ile coś dadza) ? i wiadomo gdy jest ciepło to powinno się chodzić krótko ubrany heh ja nawet biegam w majtkach i bez koszulki czasem xd no ale jak masz koszulkę to ten pot się wchłania w ta koszulke no nie, a jak jej nie masz to chyba wyparowuje.


A jak sie poci na calym ciele to sobie zalozy koszule na facjate, zeby mu pot wchlonela?
  • 0

budo_homie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem

Może jakieś zioła przeciwpotne czy witaminy(o ile coś dadza) ? i wiadomo gdy jest ciepło to powinno się chodzić krótko ubrany heh ja nawet biegam w majtkach i bez koszulki czasem xd no ale jak masz koszulkę to ten pot się wchłania w ta koszulke no nie, a jak jej nie masz to chyba wyparowuje.


A jak sie poci na calym ciele to sobie zalozy koszule na facjate, zeby mu pot wchlonela?

nie doczytałem, no to niech sobie bierze jakieś ziołą przeciwpotne.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
sa jeszcze zele antyperspiracyjne pod prysznic.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Ja sam poce sie jak swinia - ale mysle ze to geny, karnacje mam bladosina, futro z przodu i na plecach wiec pradziad musial byc ze wschodu:)
Uzywam porzadnego antyperspiranta pod pachy - to u mnie skutecznie eliminuje "zapach" potu, do tego jak jest cieplo, przewiewne ubrania, koszule/t-shirt na zmiane i prysznic 2x dziennie.
Ja bym nie ryzykowal niczego, co blokuje pocenie na calym ciele, skad wiesz jak to wplynie na twoje zdrowie.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Zmień dietę. Poważnie. Ja się kiedyś pociłem jak świnia, a teraz właściwie tylko pod pachami (mówię o normalnym funcjonowaniu codziennym, nie o sporcie). Co i jak jem już nie raz pisałem.

Druga rzecz: bierzesz jakieś spalacze? Jeśli nie, to sprawdź skład swoich supli, czy ci tam nie powrzucali takich dodatków.

A z innej beczki: trenowałeś coś przed tym wyjściem? Spałeś normalnie?

Wreszcie jeśli chodzi o środki doraźne, kilku moich znajomych chwali sobie antidral, ale to załatwia właściwie tylko pachy, chyba że się jest masochistą. ;)
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
diete mam teraz bardzo zdrową. na sniadanie i kolacje chleb pełnoziarnisty a w trakcie dnia tylko mięso+warzywa.

WYDAJE mi się, że ta nadmierna potliwość zaczęła się kilka lat temu jak zacząłem brać nitrobolon.
to nie jedyny taki przypadek ale tak, spałem normalnie, nic nie trenowałem tego dnia wcześniej.

antyperspirantów używam, ale chodzi zarówno o dyskomfort fizyczny ( po prostu nie jest to fajne uczucie łazić spoconym ;-) ) jak i ten psychiczny ( świadomość łażenia z plamą na plecach nie jest specjalnie...relaksująca. ).
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Zabawne, ja lubię i się nie przejmuję.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
a ja nie lubie ale duzego wyboru nie mam :) masakra jest jak nie raz okaze sie ze dzien jest cieplejszy niz wygladalo na to rano i ubiore sie za cieplo a wszedzie jezdze na rowerze ;/ po takiej eskapadzie musze odklejac od siebie ubranie ;/
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Ja to najbardziej lubię te reklamy w TV o pocących się ludziach: jak to siedzi koleś w klimatyzowanym biurze i generuje więcej wody niż waży, mężczyźni nie podają mu ręki, żeby się nie pobrudzić, kobiety odwracają ze wstrętem od domniemanego smrodu... Ale jak łykniesz jakiś szit "Niepokalanopoten" czy inny lekosuplement to problem z głowy.

Moja profesjonalna diagnoza: jak ktoś jest mendą i durną pałą to ludzie będą się śmiać i brzydzić, żadna tabletka nie pomoże. A jak nie, to można się pocić do woli.
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Nie pomyslales, ze tu moze chodzic o wlasny komfort? Jak z chodzeniem na silownie w celu polepszenia swojego wygladu. No, ale przeciez jak ktos jest spoko, to moze byc brudnym grubasem, nie?
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Kogan weź idź jedz dalej te kanapki z majonezem i szynką...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Bez wojen proszę.
Kogan piszesz nie na temat, wnieś coś do tematu albo się nie wypowiadaj.
  • 0

budo_horn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Też należę do tych potliwych i wystarczy mi krótki spacer, aby się mocno spocić. Na szczęście wiekszość budynków jest obecnie klimatyzowana, więc koszulka szybko wysycha i dyskomfort jest krótkotrwały.

Zauważyłem, że odkąd zmieniłem dietę, a dodatkowo piję dużo wody, to po wyschnięciu koszulka nie ma nieprzyjemnego zapachu. A problem z plamami potu zanim wyschnie?

No cóż, moja garderoba jest teraz tylko w różnych odcieniach czerni :lol:
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem

Nie pomyslales, ze tu moze chodzic o wlasny komfort? Jak z chodzeniem na silownie w celu polepszenia swojego wygladu. No, ale przeciez jak ktos jest spoko, to moze byc brudnym grubasem, nie?

Jak to "własny" komfort jest kiedy polepszasz wygląd? Wygląd to coś co dotyczy przez 99% czasu innych ludzi. To brzmi trochę jak kompleksy. Brudny grubas, fajny i zadowolony z siebie, jest o wiele lepszym człowiekiem niż narcyz. Nie koniecznie najlepszym sportowcem ale nie można mieć wszystkiego.

Tajemnicą poliszynela jest, że Kałużyński się nie mył, a proszę jaki wielki człowiek. Zresztą nikt nie sra kwiatkami. Trzeba mieć poczucie humoru inaczej żyć się nie da.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem
Kogan a lubisz jak w mpk siedzi obok ciebie smierdzaca brudna osoba? Bo ja jakos nie przepadam i nie chcialbym tez w taki sposob przeszkadzac innym. Dlatego lepiej sie czuje swieutki i pachnacy, jak wiem, ze nikomu moj odor potu nie przeszkadza...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem

Jak to "własny" komfort jest kiedy polepszasz wygląd? Wygląd to coś co dotyczy przez 99% czasu innych ludzi. To brzmi trochę jak kompleksy.

to troche brzmi jakbys nie myslal.
wyglad to cos, co dotyczy w 100% samego siebie.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sobie radzić z potem

Tajemnicą poliszynela jest, że Kałużyński się nie mył, a proszę jaki wielki człowiek.

Gwoli sprostowania, Kaluzynski myl sie :) i to regularnie
jest nawet taka slynna przytoczona przez niego wypowiedz kiedy to w rozmowie z kolega zapewnia go, ze nie tylko myje sie ale nawet zazywa kapieli na co kolega odparl - ale czy zmienia pan wode?:)

To co Kaluzynski oprocz tego robil to kreowal pewien swoj wizerunek jako brudasa, tak samo jak kreowal sie na tchorza i niedojde w sprawach mesko damskich, mimo, ze byl 2 krotnie zonaty w fajnymi dupami, byl czynnym zolnierzem WP podczas ataku niemcow a potem bral udzial w dosyc wesolych zadaniach pomagajac AK.

Z higienia jest prosto - oczywiscie mozna jebac potem na kilometr - nie ma problemu ale jak sie okaze ze wyrwac na miescie jedynie udaje sie slupek z chodnika a na zabraniach w biurze nikt cie nie chce sluchac momo ze jestes mozgiem - pretensje tylko do siebie.

Kiedys sluchalem takiego nauczyciela buddyjskiego, ktory opowiadal jak jakis facet go strasznie meczyl o wyklad o wyzsze poziomy wspolczucia - i nauczyciel mu w koncu powiedzial ze wspolczucie zaczyna sie od czystych skarpet - bo od faceta jebalo tak ze lzawily oczy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024