Skocz do zawartości


Zdjęcie

Transmisja Burneika vs Najman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
224 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
o kurwa. no tak, zeby jedna reka zlapac a druga napierdalac to trzeba i randiego kotura trenowac :lol:
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
To ja jak kopie low kicki to znaczy że trenowałem z Marcinem N. bo to przecież jego tytułowa technika ?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Szkoda, że Mirek nie mówił o kontrolach antydopingowych jak Pudziana trenował :)

Edyta: jest jeszcze inny ciekawy wywiad. Chyba szykuje się konflikt Mirka z Marcinem Naruszczką, skoro trenerio zastanawia się czy wyjść z nim w narożniku na KSW.




  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Jeszcze Krzysztof Kułak zabrał głos [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
No ale chyba nkt nie ma watpliwosci, ze miras poskladalby koksa szybciutko.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Watpliwosci zawsze sa, Mirek to trener a nie zawodnik.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Do Mirka mam mega szacunek za stare czasy i to co zrobił dla Polskeigo MMA ale po tym co ostatnimi czasy wygaduje zaczynam się poważnie zastanawiać nad wpływem uderzeń na myślenie ......
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Miras wygaduje te same rzeczy od zawsze wiec tu sie niewiele zmienilo, a skoro zostal przez dziennikarza zapytany czy przyjalby wyzwanie od koksa to co mial odpowiedziec? Nie bo sie boje ze mnie uderzy w buzie swoimi muskulami? Powiedzial to co mysli barwiajac wypowiedz pod publiczke
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Wybaczcie ale mowic otwarcie ze walczyc po to zeby zlamac komus reke albo noge to jest niepowazne. W szczegolnosci dla trenera od ktorego powinno wymagac sie wiekszego IQ niz od zawodnika.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Okiński to zawsze był oszołom. Taka przynajmniej panuje powszechnie opinia o nim.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Dziwi mnie taki pojazd na niego w całym internecie, jest specyficzny, jest trudny, miał swoje odpały, ale czy naprawdę mówi coś tak godnego pożałowania? Facet ma problem z tym, że freaki zgarniają całą uwagę, lansuje fajny, choć mało realny pomysł zestawiania freaków z prawdziwymi zawodnikami i kontroli antydopingowych, nie on pierwszy rzuca wyzwanie celebrycie. Ja bym chciał zobaczyć takiego freaka zamiast znowu Najmana, to by było ciekawe nawet sportowo.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman

Dziwi mnie taki pojazd na niego w całym internecie, jest specyficzny, jest trudny, miał swoje odpały, ale czy naprawdę mówi coś tak godnego pożałowania? Facet ma problem z tym, że freaki zgarniają całą uwagę, lansuje fajny, choć mało realny pomysł zestawiania freaków z prawdziwymi zawodnikami i kontroli antydopingowych, nie on pierwszy rzuca wyzwanie celebrycie. Ja bym chciał zobaczyć takiego freaka zamiast znowu Najmana, to by było ciekawe nawet sportowo.


Sam sobie jest winny. Mnie nie dziwi nagonka na niego zbytnio. Po pierwsze wział pod swoje skrzydła Public enemy nr1, a po drugie niepotrzebnie wdał się w pyskówki z Koksem/kompanem_koksa. Burneika podszedł do tego na luzie i prześmiewczo, a pan O. zrobił napinkę. A po trzecie Mirek nie ma za łatwego charakteru, o czym cały światek MMA dobrze wie. Fanów sobie nie przysporzył ostatnimi wydarzeniami. Ot jeno reklamę, ale też niezbyt dobrą, bo najpierw napinka z Pudzianem, później z Burneiką, kto będzie następny?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
OK ale:
1. Trenując Pudziana o kontrolach antydopingowych zapomniał.
2. Sam ma parcie na szkło, zgłosił się do Pudziana a później do Najmana z propozycją treningu. 1szemu robił zdjęcia na treningach i pokazywał w mediach podpisane przez tamtego oświadczenie, że był jego trenerem. Przy drugim przede wszystkim eksponował koszulkę w tv i chodził do gazet mówiąc, że Koksu sprzedaje koks.
3. Z Pudzianem nie chciał się bić tylko żalił się, że to ten ostatni zasadza się na Mirka z kumplami.
To tak z grubsza. Co do walki z Koskem to Mirek ma rekord MMA 1-0-0. Za to walczył na amatorskich mistrzostwach świata w Shooto, całkiem niedawno (2009) i zajął zaszczytne 2gie miejsce przegrywając z Michałem Włodarkiem.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Mirek jest ok.
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Mistrzostwach Europy Shooto, przegrać z Włodarkiem to nie wstyd. Mimo, że wtedy jeszcze raczkował w sumie.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Miras ma ciężki charakter, co pomyśli to powie, bywa denerwujący, ale ma u mnie zawsze szacun za to w jakich okolicznościach zrobił sobie rekord MMA 1-0-0.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman

Mistrzostwach Europy Shooto, przegrać z Włodarkiem to nie wstyd. Mimo, że wtedy jeszcze raczkował w sumie.


W AMATORSKICH Mistrzostwach Europy Shooto. Co do rekordu zawodowego to fakt Mirek wziął walkę w zastępstwie swojego zawodnika, bo gość był dużo cięższy i zaproponował przeciwnikowi, że jeśli z nim wygra odda mu swoją gaże.
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman

Miras ma ciężki charakter, co pomyśli to powie, bywa denerwujący, ale ma u mnie zawsze szacun za to w jakich okolicznościach zrobił sobie rekord MMA 1-0-0.


Dar, z czystej ciekawosci, bo nie znam tematu - w jakich okolicznosciach?

Pozdro!
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman

Miras ma ciężki charakter, co pomyśli to powie, bywa denerwujący, ale ma u mnie zawsze szacun za to w jakich okolicznościach zrobił sobie rekord MMA 1-0-0.


Dar, z czystej ciekawosci, bo nie znam tematu - w jakich okolicznosciach?

Pozdro!


Z tego co pamiętam to pojechał ze swoim zawodnikiem na gale. Zawodnika nie dopuścili (chyba nie zrobił wagi) Mirek by nie było obsuwy wskoczył za swojego zawodnika i wygrał chyba w pierwszej rundzie
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
ja tam swoj szacunek do Mirka mam i takie bzdurne wywiady tego akurat nie zmienia

a co do tego co robi teraz? Mirek jest trenerem i zyje z tego ile kasy sciagnie ze swojego klubu - wiec im wiecej sie mowi o nim w mediach tym wiecej ma uczniow.. mozesz byc mistrzem wszechswiata ale jesli nikt o tobie nie wie to padniesz z glodu - wiec wcale mnie nie dziwi ze angazowal sie w takie kontrowersyjne trenerki jak Pudziana czy Najmana.. biznes is biznes
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024