Skocz do zawartości


Zdjęcie

Transmisja Burneika vs Najman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
224 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Wiem o tym. Znam rekordy jego przeciwnikow. Walki tez ogladalem. Nie bronie Najmana tylko kuzwa no kazdy chyba bokser wagi ciezkiej nawet taki z rekordem 15-100 jest trudniejszym przeciwnikiem od Koksa. A odnosnie obalania i chwytania to podczas tej walki jedyne obalenie bylo wtedy kiedy koksu sie sam obalil ;)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Co ciekawe zaliczył TKO od gościa, który miał rekord 0-11 :) Bokser to pewnie jest trudniejszym przeciwnikiem, dlatego mu nie poszło z Kosteckim i Wawrzykiem. Ale on miał też zawodników, którzy nie przyjeżdżali walczyć tylko zarobić i jak to powiedział (o przeciwnikach Szpilki) Snarski - tylko patrzyli jak się położyć i wziąć kasę. Koksu chciał wygrać, przewrócił N. i... wystarczyło :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
troche zaoftopuje tak jeszcze w klimacie najman - saleta



obejrzyjcie 1:50 - 2:10

spadlem z krzesla ze smiechu :) :) :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
no właśnie, zabrakło Najmana to internet szuka nowej ofiary :)

a to dla uproszczenia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
mags widzisz wszędzie spisek?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
a weź się ode mnie czlowieku odp***... nie mam ochoty się wdawać w netowe wojenki z takim wszystkowiedzem co wszystko wie, wszystko ogarnia i na każdy temat ma naukowo poparte dowodami zdanie. ja zarzucam dla funu a ty się podniecasz jakbym ci na jajka nastąpił :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
odstaw leki od Bogumiła.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Najman wśród przedsiębiorców częstochowskich, jakieś 3 lata temu, przed mma, rozprowadzał promo z walką z takim starym irlandczykiem (?) grubym i wolnym.
Nie dość, że walka masakra to DVD było gorsze jakościowo od tych weselnych...i myślał, że w ten sposob przyciągnie sponsorów :roll:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
no i w koncu osiagnal sukces. zarabia wiecej niz 99% budowiczow ;)

a to co o nim gadaja internetowi napinacze go nie obchodzi. 3 walkami zarobil na nowy dom. teraz moze sie glupio smiac z tych wszystkich szydercow z 30letnimi kredytami na chalupe ;)

Itosu

PS. Nie bronie go. Zreszta co ja tam wiem. Jestem zwyklym kapitalistycznym chlopem panszczyznianym ktory gowno wie na czym ten swiat stoi ;)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
4 walkami (ogólnie), więc pewnie starczyło i na auto :) A miał jeszcze w zanadrzu jedną walkę w boksie z Bartnikiem, ale odwołał.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman

no i w koncu osiagnal sukces. zarabia wiecej niz 99% budowiczow ;)

a to co o nim gadaja internetowi napinacze go nie obchodzi. 3 walkami zarobil na nowy dom. teraz moze sie glupio smiac z tych wszystkich szydercow z 30letnimi kredytami na chalupe ;)

Itosu

PS. Nie bronie go. Zreszta co ja tam wiem. Jestem zwyklym kapitalistycznym chlopem panszczyznianym ktory gowno wie na czym ten swiat stoi ;)


Hehe dokładnie.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Zobaczcie co mmanews przekopiował z fejsa N.:

Witajcie! Na wstępie chciałem podziękować wszystkim fanom za wsparcie przed walką, jak i podczas jej trwania. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie byśmy tego życzyli, tego dnia najwidoczniej nie byłem w formie. Przyczyną może być zatrucie pokarmowe którego nabawiłem się kilka dni przed walką. Na chwilę obecną mają miejsce starania, dotyczące zorganizowania walki rewanżowej z Robertem. Rozmawiałem z nim telefonicznie i wytłumaczyłem, że po prostu bolał mnie brzuch, doszła do tego dekoncentracja i stąd moja słaba dyspozycja. Jeśli odrzuci moją propozycję oznaczać to będzie tylko jedno, po prostu jest tchórzem, a jeśli tak się stanie to wszyscy będą wiedzieć, że może On wygrał bitwę, ale to Ja wygrałem wojnę! Pozdrawiam moich fanów, trzymajcie za mnie kciuki!


Czy to żart na 1szego kwietnia? W końcu Czesław też wystartował jakiś czas po ze swoim wkrętem ;-)
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Oj tam, też bym doił dopóki kasa leci.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Itosu i Cabelo podsumowali temat.

Najman po prostu wie że poziom umiejętności nijak nie koreluje z wysokością zarobków. Liczy się rozpoznawalność, umiejętność zrobienia "szumu" przed walką i przyciągnięcia widzów na trybuny, bo to z nich są pieniądze. Z komentarzy na forach, choćby nie wiadomo jak trafnych, organizatorzy nie mają ani złotówki :)

Emocje lepiej się sprzedają niż poziom walki i Najman to wie. Podejrzewam że on 100 razy bardziej woli żeby na niego wszyscy jechali i w tej nienawiści dalej oglądali jego walki, niż żeby machnęli ręką i go olali. Tak naprawdę dopiero to by był dla niego problem, nie jego zła opinia.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
To nie jest z jego Facebooka, a jakiegoś fake'owego profilu udającego jego oficjalny.
Prawdziwe jest takie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

"W związku z tym, iż przeszedłem już na sportową emeryturę pragnę podziękować wszystkim , którzy przez lata mnie wspierali. Przyjaciołom, sponsorom oraz wszystkim trzymających za mnie kciuki.

W sporcie amatorskim kilkakrotnie bylem medalistą Mistrzostw Polski. W boksie zawodowym wygrałem 13 pojedynków, najmilej wspominam to w Chicago. Kibicowała mi wtedy cala Polonia. W MMA przegrałem w ostatni piątek po raz trzeci i zdecydowałem, że to już koniec mojej przygody ze sportem. Widocznie brakło mi talentu do MMA.

Przykro mi, że zawiodłem trenera Oknińskiego, bo poświecił mi dużo serca. To świetny trener, a cala wina za porażkę leży po mojej stronie. Po walce z Burneiką dzwoniło do mnie ze słowami wsparcia kilku najwybitniejszych mistrzów polskiego sportu. Oni wiedza o kim mowię. Jak również wielu przyjaciół. Bardzo Wam za to moi drodzy dziękuję.

Podsumowując ostatnia walkę nie sposób odnieść się do tej rzeszy litewskich pachołków na trybunach. Każdy z nich, mając walczyć z rywalem o tyle silniejszym i cięższym z jakim mi przyszło walczyć, narobiłby w gacie. To tchórzliwa hołota. Polska przez takich zdrajców zawsze traciła niepodległość. Wystarczy wspomnieć Targowicę. Mam nadzieje, że wszyscy zdążyliście ucałować w tyłek swojego litewskiego idola, który otwarcie zachęca polską młodzież do brania koksu.

Na gali obecny był mój 85-letni przyjaciel z Londynu, Sergiusz Papliński. Partyzant, który był żołnierzem jednego z najdzielniejszych polskich generałów, "Szarego". Uwolnili ze swoją drużyna podczas okupacji kilkuset Polaków z więzienia z Radomia, tym samym ratując im życie. Powiedział mi po gali, że nie o taką Polskę walczył i wstyd mu było za obecnych na hali. Jako jeden miał odwagę wstać i powiedzieć, co o tym myśli jeszcze podczas trwania imprezy.

Skandaliczne było również wprowadzanie do klatki przed moim pojedynkiem tego cynicznego tchórza Saletę. To ja sprawiłem mu największe bicie w karierze, z jakiej racji pozwolono mu zabrać głos i podjudzać przeciwko mnie. W innych pojedynkach tego jakoś nie było.

W Katowicach przegrało kilku Polaków, ja również. Jednak nigdy przed nikim nie wymiękłem i nigdy przed nikim nie uciekłem, nawet jak rywal ważył 20-30 kg więcej. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy różnica wagi w MMA ma znaczenie, to niech zapyta wszystkich zbijających wagę zawodników, po co to robią. Zawsze zmagałem się nie tylko z rywalem, ale i nieprzychylnymi pseudo dziennikarzami. Jednak to ja, a nie oni, miałem odwagę wyjść do każdego rywala.

Pozdrawiam wszystkich kibiców sportów walki. Marcin Najman"


  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
To chłopaki z mmanews zaliczyli wtopę.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Franek pisał, że to może być fake. Mam na myśli tą poprzednią wersję...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
Nabrali się chyba wszyscy - było to w MediaRunie, GrapplerInfo, nie wiem też czy nie MMARocks.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman


No to mamy patent na MMAATTACK 3 xD
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transmisja Burneika vs Najman
ja pieprze co to jest za człowiek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024