Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuki Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Sztuki Walki
Co trenowaliście/trenujecie?Ile czasu?Jak wam to się podobało?Jak oceniacie tą sztukę walki?... i więcej od siebie :)
  • 1

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki
Trenowalem kiedys zapasy przez 2 lata (1,5 roku juz nie trenuje). Ooglnie zajebiscie bylo :) dobrze mi szlo no i wtedy lepiej sie wygladalo ;) Zapasy przydawaly mi sie podczas wielu bujek, jeszcze zalezy kto jakie sztuki walki lubi, bo kazde jest chyba skuteczne podczas bujek :)
  • 1
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki
Dobry temat :D Ja np.rok Judo tylko ze walka sportowa mnie nie interesuje, no chyba ze bylby to boks :D ale doszedlem do wniosku i tak zreszta zostalo mi do dzisiaj, tymbardziej jesli chodzi o bujki ze najskuteczniej jest mieszac style, aktualnie cwicze Boks, Kick-boxing, troche Judo i Kravki, moim zdaniem to calkiem wybuchowa mieszanka ;) no i najwazniejsze ze doskonali sie siebie w kilku kierunkach.. Ja oceniam te sztuki walki ze sa naprawde świetne, Boks daje swietna kontrole nad rekoma, Kick-boxing wiadomo praca nog, Kravka to juz glownie ostre chwyty, zbicia(ogolnie bardzo przydatne na ulicy) a Judo (ale nie sportowe) tez daje duzo frajdy, ja po prostu Kocham je wszystkie cwiczyc stad tez moja ksywka :) :) ;) :D
  • 2
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Mareno
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki
wiec ja trenowalem capoeira przez 2 lata (niby taniec ale na ulicy bardzo szybki bylem). pozniej poszedlem na kick-boxing i trenowalem pod mma (nie podobalo mi sie w ogole) ogolnie 6 miesiecy. teraz jestem przy zapasach klasyk i jak najbardziej na plus :)
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki
Dlaczego Ci sie nie podobalo?? Ja zapasy trenowalem az 1 dzien, po jednym treningu powiedzialem ze to nie dla mnie, za malo tam tej calej esencji walki ujmujac "krwi" :) Oczywiscie nie krytykuje, kazdemu podoba sie co innego, bo wkoncu gdyby bylo inaczej to swiat bylby nudny..
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Mareno
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki
samo mma i kb to nawet, nawet.. tylko trenowal nas lukasz karaś (moze znasz) taki mlodziutki trener ktory jakby to powiedziec, no niezbyt mi sie widzial jako trener :)

ja akurat tam zapasy lubie bo trzeba duuuuzo myslec i oczywiscie posiadac umiejetnosci odpowiednie.

PS. jak na ulicy suples pojdzie to zawsze sie waham czy mu czegos powaznego nie zrobilem.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki
Ja obecnie trenuje ok.2 lat karate kyokushin, podoba mi się, ale czasami techniki tradycyjne są nudne i monotonne (co nie oznacza że nie ćwiczymy walk, wręcz przeciwnie)
3 razy w tygodniu po 1.5h spędzam na karate.Zazwyczaj są to treningi pod walkę sportową jaki i nie (chyba że jest to okres przed egzaminem, wtedy bardziej skupiamy się na technikach tradycyjnych i rozwijaniu wytrzymałości mięśniowej)Czasami trener pokazuje różne rzeczy nie związane ze sportową formą kyokushin np. latające kolana, obrona w parterze, walka w klinczu czy też zapasy.Kyoku jest dobrą alternatywą przed treningami kick boxingu czy tez muay thai.
Czasami słyszę że karate jest cienkie itp Ale jeszcze nigdy nie widziałem tych osób na treningach sztuk walki.Przyjmowanie setek ciosów na brzuch nie jest takie wcale przyjemne nie mówiąc o niskich kopnięciach :)
Co do wyboru sztuki walki nie miałem wielkich możliwości ponieważ mieszkam w małym mieście gdzie tylko karate.Na taekwondo czy kick boxing musiałbym dojeżdżać kilkanaście km.Jednak w przyszłości popróbuje może z kick boxingiem lub tajem :)
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki

samo mma i kb to nawet, nawet.. tylko trenowal nas lukasz karaś (moze znasz) taki mlodziutki trener ktory jakby to powiedziec, no niezbyt mi sie widzial jako trener :)

ja akurat tam zapasy lubie bo trzeba duuuuzo myslec i oczywiscie posiadac umiejetnosci odpowiednie.

PS. jak na ulicy suples pojdzie to zawsze sie waham czy mu czegos powaznego nie zrobilem.

W zapasach jest tak, ze trzeba umiec upadac, bo jak cos nie tak wyjdzie nawet na treningach przy upadku to moze sie zle skonczyc :)
Ostatnio dwoch kumpli walczylo ze sobą na treningu i jeden zle upadl i noga w druga strone prawie ;)
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki
No pady podstawowa sprawa :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024