Skocz do zawartości


KSW XIII: Pudzianowski vs Nastula ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

KSW XIII: Pudzianowski vs Nastula ?
Jeśli dojdzie do tego starcia, to nie wiem do końca czy jest to dobry wybór dla obu zawodników. Z jednej strony wygrana Pawła może spowolnić karierę Mariusza, z drugiej strony szkoda by Nastula, który wreszcie powróci na ring poniósł klęskę, tym bardzie, że wreszcie jest okazja, by zawalczyć we własnym kraju.

Tekst poniżej: Super Express



Ta walka rozgrzeje do czerwoności całą Polskę. Jak udało nam się dowiedzieć, Mariusz Pudzianowski (33 l.) na początku września zmierzy się z Pawłem Nastulą (40 l.)! Sensacyjną informację, na którą czekają wszyscy kibice MMA, potwierdził sam “Pudzian”.

Niewiele brakowało, a Mariusz walczyłby z Nastulą już 7 maja w Spodku. Ponieważ poszukiwania rywala dla “Pudziana” przeciągały się, szefowie organizującej galę federacji KSW zaproponowali siłaczowi, by zmierzył się właśnie z byłym mistrzem olimpijskim w judo. Pudzianowski wahał się, ale jednak odmówił.

- To nie jest tak, że boję się Pawła Nastuli, przeciwnie - chcę z nim walczyć - deklaruje w rozmowie z nami Mariusz. - Ale jeszcze nie teraz. Wszystko mam już zaplanowane, nawet nie tyle ja, co ludzie, którzy spokojnie, konsekwentnie, krok po kroku przygotowują mnie do walk z tak trudnymi rywalami.

Jednak co się odwlecze, to… Jak udało nam się ustalić, KSW i Mariusz uzgodnili, że walka z Nastulą ma się odbyć na początku września!

- Potwierdzam, takie są ustalenia. Ale jest jeden warunek: Paweł też musi się zgodzić. Teraz wszystko zależy od niego - tłumaczy “Pudzian”.

Nastula od dłuższego czasu negocjuje warunki kontraktu z KSW. Były judoka nie dogadał się z federacją co do wysokości gaży, ale teraz rozmowy mają nabrać przyspieszenia.

We wrześniu czeka nas więc polska walka tysiąclecia. A wcześniej, 7 maja w Katowicach, rywalem Pudzianowskiego ma być… Japończyk, którego nazwisko poznamy już wkrótce.

- Facet waży 110 kg i ma imponujący ranking. Na 90 procent to mój najbliższy rywal - zdradza nam Mariusz.

Tę informację potwierdzają też szefowie KSW. - Katowicka gala ma się odbyć pod hasłem “kumite”. Dlatego chcemy, żeby zarówno Mariusz, jak i Mamed Chalidow walczyli z cenionymi japońskimi zawodnikami - mówi Maciej Kawulski z KSW.

Zaledwie 2 tygodnie później, 21 maja, “Pudzian” zmierzy się z Amerykaninem Timem Sylvią (pod Bostonem). Początkowo walka miała się odbyć już 23 kwietnia, ale wobec ostrego sprzeciwu KSW (kolizja z terminem gali w Katowicach), została przełożona.

Zatem najpierw Japończyk, potem Amerykanin, później hit z Nastulą… - A w grudniu zamierzam stoczyć czwartą w tym roku walkę - zdradza nam Pudzianowski.

* Autor: Jan Ciosek , Michał Chojecki
* Autorzy zdjęć: Super Express
* Źródło: Super Express
Autor:B-REAL
Źródło:www.fight24.pl

Załączone pliki



KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW XIII: Pudzianowski vs Nastula ?
ładnie w maju z jakimś japońcem później z Silvą a na dobitkę z Nastulą heeh :)
Albo będzie ogrom sukcesów albo porażek, to się okażę, ale jak najbardziej jestem za Pudzianem chociaż nie chciałbym żeby zmierzył się z Nastulą :D
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW XIII: Pudzianowski vs Nastula ?
Bedzie ciekawie :D wiadomo ze ludzie ktorym tyle sie placi nie dadza Pudzianowi od razu skoczyc na gleboka wode, Pudzian musi duzooo cwiczyc... Nie moge juz sie doczekac tych walk :D :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW XIII: Pudzianowski vs Nastula ?
Ahh szkoda tylko ze trzynastka w Katowicach :) nie dojadę
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW XIII: Pudzianowski vs Nastula ?

ładnie w maju z jakimś japońcem później z Silvą a na dobitkę z Nastulą heeh :)
Albo będzie ogrom sukcesów albo porażek, to się okażę, ale jak najbardziej jestem za Pudzianem chociaż nie chciałbym żeby zmierzył się z Nastulą :D

Czego byś nie chciał żeby Pudzian walczył z Nastulą?

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW XIII: Pudzianowski vs Nastula ?
Bo szkoda będzie jak jeden z nich przejebie :D Nastula mógłby się jeszcze pobawić w KSW.
Trochę bez sensu ustawić Polskich zawodników na siebie, można by było to inaczej rozegrać :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024