Skocz do zawartości


Zdjęcie

prohormony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
No ok,najwidoczniej masz większe pojęcie o tym ode mnie. Uważam,że skoro ph jest legalne w niektórych krajach,to ciężko rozpatrywać to jako steryd. Chyba,że wrzucamy wszystkie środki anaboliczne do tego grona. Co do kawy i narkotyków,to przecież przy odpwiedniej dawce też "bomba" jest. Do kiedyś też była traktowana jak narkotyk,można wspomnieć jeszcze o czaju i alkoholu. Moim zdaniem,to kwestia nazewnictea i przyporządkowania przez jakąś grupę osób.
Nie mniej uważam,że masz dużo racji - pokój :D .

Co do mojego ulania,to mam tendencję po ojcu do szybkiego łapania masy. Do tego jak byłem w rozpoznaniu i ważyłem 77kg,to czułem się jak szczypior - może to kwestia kości ;) .
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Będziesz jadł lepiej nie będziesz tak zalany.
Jeśli chodzi o to czy ph to steryd: jeśli to co piszę S.O.S. jest prawdą i w organizmie ph jest przetwarzany na zwyczajny steryd to twoje argumenty co do kawy nie mają racji bytu.
Miałyby jeśli kawa w organizmie byłaby przetwarzana na kokainę na przykład ;-)
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
A marihuana,alkohol? Nie przetwarzają się na kokainę,a są narkotykami. Dlaczego leki w stanach to DRUGS ;) ?

Co do jedzenia,to trzymałem dietę,ale mam tendencje do baardzoo szybkiego łapania masy. To tak jakbyś mojemu koledze,co je ok 3-4tyś kalorii dziennie i jest szczupły,powiedział,że na jedzeniu przytyje.
Musiałbym być cały czas na redukcji z codziennymi aerobami. Póki co zadowalające efekty mam na 3/tyg fbw,choć nadgarstek i nasada dłoni nie mogą dojść do siebie. Przez to zero wyciskań i niektóre ćwiczenia na jakichś śmiesznych ciężarach. Jedynie dobre,że na przyciąganiach mogę się wyżyć,no i martwym i nogach :D .
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
swoją drogą niezły brojler z ciebie :) Mam ten sam wzrost ( 177) i koło 30 tez spasłem sie do prawie 90 a teraz ważę 72 i mam genialną wydolność-W sportach zapaśniczych szybko wychodzi jakim niepotrzebnym obciązeniem jest taka masa.


w planach mam nigdy nie przekroczyć 76 kg, zobaczyć zorze polarną i wejśc na jakąś duzą górę ;P

Ty jesteś sporo mocniejszej budowy niż ja ale i tak uważam, że twoja naturalna waga nie powinna przekaraczać 85 kg
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Jak dla mnie mylisz się i co do jednego i co do drugiego, nie mam jednak siły już więcej pisać.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
powiem ci, że jeśli chodzi o redukcje to najważniejsza jest dobra dietka. Zresztą co ja mówię jeśli chodzi o wszystko- łapanie masy również ;p Ale przy redukcji widać to najbardziej, ponieważ tutaj nie musimy cwiczyć żeby zrzucić sadło, a przy nabieraniu mięsa owszem. Ja ćwiczę niemalże codziennie przez co redukcja była dla mnie zawsze udręką bo czułem się ospały, osłabiony, generalnie nie miałem tyle energii na treningach co normalnie. Kluczem jest znalezienie diety- sposobu żywienia, który najbardziej odpowiada naszemu organizmowi. Dla przykładu: ja na diecie low carb czuje się przez cały dzień jakby była 2 w nocy i miałbym się zaraz położyć spać- nie jest to zbyt komfortowe jeśli w perspektywie mamy jeszcze cały dzień na uczelni i trening(taki efekt mam po około 4-5 dniach low carba). Dieta białkowa to już wogóle wielki nie wypał dla osoby z choćby umiarkowanym wysiłkiem fizycznym. Paleo nigdy nie próbowałem ze względu na hmm sporą uciążliwość dla mnie. Ze swojego doświadczenia przy redukcji bardzo polecam rotacje węglowodanami. Sadło mi przy tym leci nie wiarygodnie a spadku w sile nie odczuwam, nie czuję się też tak senny jak na low carb. Kumpel z tendencją do łapania tłuszczu(zresztą tak jak ja) spróbował na tej diecie masę zrobić i o bardzo sobie chwalił bo ze wszystkich najmniej go zalała tłuszczem. Saku może zamiast ph warto po prostu trochę bardziej skupić się na diecie? :>
Pozdro :)
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Mort: Też uważam,że 85 byłaby dla mnie idealna. Teraz ważę 91kg i dużo lepiej się czuję. Chcę zbić te parę kg,ale nabić się mięchem.

Jerz: Co do ph mogę nie mieć racji,niech będzie . Co do "narkotyków",to moim zdaniem to nie jest zdefiniowane co należy do tej grupy. Grzyby halucynogenne? Odpowiednia dawka kofeiny,morfina,marihuana czy kokaina ( mówię o tych roślinach świeżo przetworzonych). Dla mnie alkohol też jest narkotykiem,tak samo jak papierosy,ale ze społecznym przyzwoleniem i co do tego zdania nie zmienię. W tym przypadku nie ma czegoś takiego jal obiektywizm. Czysto subiektywne podejście wg mnie.

Ry~you: Masz całkowitą rację. Też się tragicznie czułem nadiecie low carb,szczególnie jak w pracy mamy zapieprz,a do tego na siłce nie robiłem więcej niż 8powtórzeń na serię(oscylowało między 4-6powtórzeń),starałem się łapać siłę.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Uważam,że skoro ph jest legalne w niektórych krajach,to ciężko rozpatrywać to jako steryd.

marycha tez jest legalna jednak jest narkotykiem idac tym tokiem rozumowania :)
w Polsce ph chyba nie sa legalne, jednak mozna kupic na wiadomym portalu, duzo lekow na recepte tak samo mozna kupic bez niej :)

lepiej zrobic sobie cykl z propa
100 2ed 6 tygodni :)

co do Twojego nadgarstka/u :) ... robiles pompki na poreczach? mozna zastpaic nimi wyciskanie z powodzeniem, ciezarem tez mozna latwo manipulowac, jak boli przy normalnym chwycie to sprawdz jak wyjdzie na piesciach (powaznie) mozna wzmocnic nadgarstek
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Touche,racja z tą marychą.

Co do nadgarstka,to oprócz niego mam też spieprzoną nasadę dłoni. Ostatnio samym gryfem olimpijskim chciałem sprawdzić, czy już ok,ale jak był opuszczony do klatki,to dalej czułem łapę :/. Popróbuję te pompki na kościach,choć zawsze z nimi miałem problem...
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Środek omawiany przez was jest skuteczzny tak samo w bb jak i w mma.
skutki uboczne to albo nierowno bozia dala albo za duzo środka.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Jakies nieporozumienie. W ogole nie zapomne miny mojego kolegi jak sobie robil 1 cykl na sterydach i gdy odkleil nalepke na ampulce i sie okazalo ze srodek jest z rosji, a nie ze szwajcarii jak go zapewniali ziomki z silowni :) Rozpisali mu diete/trening i chemie, a zapomnieli wspomniec o mozliwych skutkach ubocznych i nie polecili mu niczego na oslone watraby itd. Skonczylo sie tak ze po 1 cyklu miesicznym, pol roku sie leczyl i lazil po szpitalach i lekarzach. Tak juz jest jak czlowiek nie poczyta, tylko odrazu laduje sie w najwieksze gowno, myslac sobie ze juz niedlugo bedzie sial postrach na miejscowych basenach/klubach itd. :D A widze ze te prohormony to jakis jeszcze wiekszy syf jest.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

Środek omawiany przez was jest skuteczzny tak samo w bb jak i w mma.
skutki uboczne to albo nierowno bozia dala albo za duzo środka.

to big brader jeszcze istnieje? :eek:
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Bielsko-Biała. Głupi Ty.
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

Środek omawiany przez was jest skuteczzny tak samo w Bielsku-Białej jak i w Mińsku Mazowieckim.
skutki uboczne to albo nierowno bozia dala albo za duzo środka.


Fixed
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Dobra dobra ;-)
Panowie dam link do supla i powiedzcie co to jest warto czy nie czy dziala czy raczej starta kasy albo jeszcze gorzej trucizna.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

piece.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
skład to jakies wyciagi z roslin w wiekszosci.nić niepokojacego w nim niezaobserwowałem.

nikt sie nie zna??
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
szkoda kasy, na wszystko co z literka "A" szkoda kasy :)
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Flawony i sterole - nie mają raczej wpływu na skład ciała. Aminokwasy w szczątkowych ilościach, + za kopryceps i saw palmetto (jednak też bardzo niewielkie dawki) Tribulus 250mg (zdania podzielone, czy w ogole ma na nas jakikolwiek wplyw, jeśli już dawki ok 3000mg). Jednym słowem duży marketing = kasa w błoto. Za te pieniądze można szukać dużo lepszych suplementów, wszystko zależy, czego po nich oczekujemy.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
okej fajnie.a jak ze szkodliwoscia uluch czy to sa te pro chormony po ktorych sa negatywne skutki uboczne o ktorych wspominaja w tym temacie?

Mam 1 puszke własnie wiec juz kupione kasa wydana pytanie do Ciebie o te szkodliwosci.tribullus niezaszkodzi tam zawarty a moze pomoc oczyszczenie watroby itd ale sa inne tam składniki o ktorych niemam pojmy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024