Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW 17 wyniki na zywo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_xprzemekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Eeee tam myślałem że jeszcze przynajmniej raz Thompson wskoczy na ring...
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Dołączona grafika


I zacznie się teraz pierdolenie znawców którzy dowiedzieli się o istnieniu MMA przy walce pudziana i tongo po......
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

To nie judo, nie wygrywasz samym trzymaniem pozycji. Pudzian chyba nawet więcej sprzedał(co prawda równie niegroźnych) tych młotków z dołu, niż ten "dominujący" Thompson.

Co pudzian zrobił w pierwszej rundzie, co zrobił przez pierwszą połowę drugiej rundy? Thompson był mało skuteczny i słaby, mimo to przez większość walki obijał przeciwnika. Sorry ale na podstawie czegoś punkty powinny być przyznane, to że Pudzianowski końcówke rundy zdominował to zdecydowanie za mało na remis a co dopiero na zwycięstwo. Zresztą walić ten cyrk. Ważniejsza walka Mameda
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Argh. Ktoś nagrał główną walkę? Uciekła mi :cry: :oops:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Niech teraz Sapp przyjezdza do Pl i walczy z Pudzianem. :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Niech teraz Sapp przyjezdza do Pl i walczy z Pudzianem. :)


Wcale nie głupi pomysł.

Tyle że Sapp przegrywa teatralnie z każdym napotkanym przeciwnikiem w krajach gdzie MMA raczkuje jak Węgry.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Jeśli to ma tak wyglądać to Sapp wziął by walkę z pocałowaniem w rękę
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

mimo to przez większość walki obijał przeciwnika.

Obijał to się chyba na treningach. Trafił może dwoma prostymi. Prosty może i ładna, bokserska technika, ale to Pudzian wsadził więcej cepów i miały one bardziej wymierny efekt.

Ważniejsza walka Mameda

No cóż, w tym przypadku Mamed nie zostawił nam wielkiego pola do dyskusji. :P
  • 0

budo_daniku
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Mnie decyzja nie zdziwiła. Anglik pokazał słabe MMA, Pudzilla był jednak lepszy technicznie, a że mniej się namachał to już inna sprawa.

A Pudzian pokazal niby lepsze MMA ???Pudzian byl lepszy technicznie ??? ,jego technika nie zmienia sie od 2 lat :) .
Poza tym Pudzian to nie zawodnik MMA tylko KSW promotion style ;-) .Zenada .
  • 0

budo_manero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Nawet jeśli nie zwycięstwo Thomsona to dogrywka. Dlaczego nie było dogrywki? Pierwsza runda dla Anglika, druga dla Polaka. To nie daje zwycięstwa temu drugiemu, a przy okazji poznalibyśmy prawdę o kondycji Pudzianowskiego. KSwałek i tyle.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Obijał to się chyba na treningach. Trafił może dwoma prostymi. Prosty może i ładna, bokserska technika

Chodziło mi o obijanie w parterze, skuteczne może nie było, ale było, natomiast pudzian leżał na ziemi i nic nie robił.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo


Te jego ju noł bez przerwy... Greater Manchester lower class.


Co do Pudzilli to jednak jego ciosy były lepsze. Thompson liczył na to, że jakoś przetrwa i tyle. czas mu upłynie jak sobie poleży na przeciwniku na ziemi.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Chodziło mi o obijanie w parterze, skuteczne może nie było, ale było, natomiast pudzian leżał na ziemi i nic nie robił.

W tej sytuacji warto by zasięgnąć rady aikidoków, ale myślę że w MMA chodzi właśnie o skuteczność. To tak jakbyś złapał kogoś za rękę w parterze, i tylko na podstawie tego twierdził, że to jest próba dojścia do kimury, tylko mało skuteczna. I że mają ci to zapunktować ofc.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

O kurwa, Pudzian dał nawet dobrą walkę. 8O

I w sumie zasłużenie wygrał - dwa razy wstrząsnął Thomsonem, a ten w odpowiedzi miał tylko takedowny, z których jako takich nic raczej nie wynika i jakieś niegroźne poklepywanie z bocznej.


Umiesz oceniać MMA, czy zacząłeś oglądać od walki Saleta-Najman?
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
:roll: Trzeba w takim razie pamiętać na przyszość, że można się w mma dawać obijać przez 2 rundy (byle lekko) i sprowadzać do parteru przez dwie rundy, a w końcówce drugiej rundy wystarczy pare razy uderzyć przeciwnika żeby się zachwiał i mieć próbę duszenia. Wtedy mamy zwycięstwo w kieszeni, świetna taktyka.

Znów najdurniejsza walka wyzwoliła duży odzew.... szkoda na to czasu
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Niech teraz Sapp przyjezdza do Pl i walczy z Pudzianem. :)


Wcale nie głupi pomysł.

Tyle że Sapp przegrywa teatralnie z każdym napotkanym przeciwnikiem w krajach gdzie MMA raczkuje jak Węgry.



Zgadza sie.Pudzian go rozjedzie i bedzie nowa supergwiazda kSW :)
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
KSW = Kup Sobie Walkę. Oszukali Zikicia a to co zrobili w walce Thompson vs Pudzian - n/c. Mamed nie przejmuj się, jak przegrasz to i tak wygrasz. Ale teraz tak na poważnie, za niedługo zawodnicy przestana przyjeżdżać do Polski (KSW) bo bez KO/TKO/SUB nie ma szans na wygranie. Osobiście bojkotuje to gówno. Fooooock KSW :twisted:
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Umiesz oceniać MMA

A ty?

Sorry, może po prostu jestem dzieckiem Pride, ale uważam że walki powinny być oceniane jako całość, bez liczenia punkcików co runda.

A patrząc na to z perspektywy całej walki: Pudzian przetrwał natarcie Thompsona i sam przeszedł do ofensywy, osiągając trochę lepsze efekty.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo


Kyoku - miałem na myśli, że lepiej że mniejszy nieco dla niego samego, bo nie zmęczy sie po minucie. nie myślałem kompletnie o żadnym karacie.


Ok ;-) źle zrozumiałem. To pewnie z powodu emocji wywołanych decyzją sędziów ;-)



Mnie decyzja nie zdziwiła. Anglik pokazał słabe MMA, Pudzilla był jednak lepszy technicznie, a że mniej się namachał to już inna sprawa.


Co ma się dziać? Thompson zrobił małe widowisko i poszedł sobie obrażony, bo nikt nikt nie rozumie jego slangu z Rochdale.

Kyoku - wielu ;-)

Proszę Cię, jakbyś to nie oceniał walka dla DvD. Sprowadzał, uderzał, był aktywniejszy, zrobił rozcięcie przeciwnikowi. Nie rozumiem takich komentarzy. Może pudzkowi należy się zwycięstwo za to, że w ogóle wyszedł?? Czy za to, że łaskawie do USA pojechał. Nic nie zrobił. Nie umiał wykorzystać błędu DvD. Zawodnik wagi ciężkiej wkręcęciłby w ziemie przeciwnika mogąc go bezkarnie obijać a pudzek nawet oka DvD nie podbił.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Umiesz oceniać MMA

A ty?

Sorry, może po prostu jestem dzieckiem Pride, ale uważam że walki powinny być oceniane jako całość, bez liczenia punkcików co runda.

A patrząc na to z perspektywy całej walki: Pudzian przetrwał natarcie Thompsona i sam przeszedł do ofensywy, osiągając trochę lepsze efekty.


Znaczy, że wpierdol przez 9 min można zrównoważyć fartem przy źle wykończonej technice Dvd i może 8 lekikkimi uderzeniami?? Może oglądałeś mange nie pride.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024